53
SBK-09 Superbike World Championship
  • Béla9248
    #1

    A sorozat a motoros játékok egyik legjobbikaként van számon tartva. A fejlesztésekért ismét a Black Bean Games a felelős. A fejlesztőknek sikerült megszerezniük minden jogot, így a való életben is ismert csapatok, pályák és versenyzők fognak visszaköszönni ránk. Új 3D-s elemek, új csapatok, újragondolt játékmenet és új játékmódok (Quick Race, Training, Race Weekend, Championship és Challenges) jelennek meg a Superbike World Championship 09-ben. Ezen kívül egy erős multiplayer opcióval is szeretnének előrukkolni a fejlesztők, melyhez három játékmódot jelentettek be (Quick Race, Championship, The Championship).


    Gépigény:
    Minimum Requirements:
    OS: Windows XP SP2 or Windows Vista with DirectX 9.0c
    Processor: Intel 2.4Ghz or similar
    HDD Space: 7 GB
    RAM: 1GB
    Video Card: NVIDIA Geforce 6600 or ATI X1600 or higher (must support Pixel Shader 3.0)
    Online multiplayer: Broadband internet connection
    Recommended Requirements:
    Processor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 or better
    HDD Space: 7GB
    RAM: 1GB on Windows XP, 2GB on Windows Vista
    Video Card: NVIDIA GeForce 8600 series or better, ATI Radeon HD 2600 or better

    Képek:



  • REPS0L
    #2
    hát sokkal jobb mint a MotoGP sorozat az biztos.
  • EK1TEP
    #3
    Ez tök ugyan olyan mint a 08
  • Béla9248
    #4
    Azt sajna nem próbáltam így nem igazán tudok véleményt alkotni róla de ez igazán jól sikerült az biztos!
  • EK1TEP
    #5
    Pár kép esetleg?
  • Béla9248
    #6
    Hivatalos honlap

    További képek

    Video
  • EK1TEP
    #7
    Esetleg saját screenshot van?
    Megvan a játék?
  • REPS0L
    #8
    a lentiek is ingame képek, de azért tess.







  • EK1TEP
    #9
    Ennek olyan xbox szaga van de azért kösz!
  • REPS0L
    #10
    hát mer az, de pcn is ugyanez :)
  • EK1TEP
    #11
    Kíváncsi leszek!
    Szedem a demót.
  • Béla9248
    #12



  • Béla9248
    #13
    És tört játékkal is lehet multizni!
  • nonicks
    #14
    warezra buzdítod a népet?
  • Béla9248
    #15
    Dehogy is! Vedd meg barátom! ...de én nem fogom!
  • Béla9248
    #16
    SBK-09 Superbike World Championship
  • solo
    #17
    Egy ideje megvan a gamma, de mivel mst nincs game pad em, játszhatatlan:/
    Amúgy rohadt jó...Segge úgy mocorog a motornak mint ahogy kell:]minden nagyon okés benne.
  • EK1TEP
    #18
    Hmm demot feltettem elindultam a motorral alt+f4 és uninstall
    Semmi nem fogott meg!Grafika szar az egész egy fos!
  • Béla9248
    #19
  • REPS0L
    #20
    neméppen egy árkád gém
  • solo
    #21
    Barátom, ez szimulátor..Nem vérpistike játéka, ahol 400 al beveszel egy hajtűkanyart:/
  • EK1TEP
    #22
    Játszottam a 08-al és a motogp 08-al is szal nem idegen a motoros játék de ez valahogy nagyon nem hozta a szintent nálam!
  • REPS0L
    #23
    én most toltam motogp8at, előtte meg élőbe pályáztam, hát ég és föld. :D
  • solo
    #24
    Natebafogod!
    Süljön ki a szemed, hogy kecsón tolod: DD
    Nekem meg se motorom most, meg se semmim:C
  • REPS0L
    #25
    épphogycsak túrázni járok fel a pályára, miről beszélsz :D
  • Béla9248
    #26
    Már csak azt nem értem hogy ha a 08 hozta nálad a szintet akkor a 09 hogy hogy nem?! Bár lehet hogy ezek a hülye fejlesztők visszafelé haladnak a korral?! Néztem pár videot és képet a 07-08-ról és a fizikája a 09-nek szerintem már jobb sokkal élethübben mocorog max több motor van bennük azt meg ki ne találd hogy a grafikája meg szarabb lett!
  • Béla9248
    #27
    Bocs Solo félre nyomtam! EK1TEPnek ment!
  • oneal1
    #28
    Szerintem ez egy nagyon jó kis gamma lett!

    Elég a jó a fizikája, úgy értem játszható, nem ilyen fos arcade...
    Egyedül az zavar, hogy a saját motorom hangját nem hallom rendesen:S
    lehet hogy az 5.1 em zavar be?
    Nálatok lehet rendesen hallani a saját gép hangját?
  • EK1TEP
    #29
    sbk 08

    topicból van screenshot! azér igen szépen néz ki!
  • Béla9248
    #30
    Tökéletesen hallom!
  • zolee145
    #31
    Üdv! Lenne egy olyan kérdésem, hogy kormánnyal lehet-e játszani. Kipróbáltam a demo-t. Billentyűvel egy vicc az egész. gamepad-om nincs, nem is lesz.
    Van egy Logitec Force EX-em, gondoltam arra megpróbálom beállítani, de nem nagyon akar összejönni. Van erre valami megoldás, vagy töröljem mint a 08-at?
    Annak idején az SBK2001-et be tudtam állítani kormányra, jó lenne ha ez is összejönne. Ha nem akkor del...
  • Béla9248
    #32
    Nincs kormányom így sajna nem tudok segíteni benne!
  • zolee145
    #33
    Mégiscsak sikerült!:) Az volt a gond, hogy alapból az rFactorban külön tengelyen van a gáz meg a fék. Egy tengelyre raktam és már a joypadnál lehet állítgatni a dolgokat. Logitech profilerben 100%-ra húztam a kormány érzékenységét (még így sem az igazi, bár lehet, hogy ezeket a nagy dögöket nem olyan könnyű döntögetni egyik oldalból a másikba, és azért érzem kicsit lassúnak a reakciókat).
    Szóval ez a megoldás.:)

    Amúgy elsőre nagyon tetszik, így, hogy már tudok menni vele. Persze volt perecelés rendesen, pláne esőben, de majd megszokom.
  • solo
    #34
    Jóvansnecy! Várd ki az őszt:C
    Végre lesz jogsim is, meg egy mito evo vagy egy rs:]
  • REPS0L
    #35
    oks, majd meglássuk :D
    nem a méret a lényeg elhiheted :D
  • solo
    #36
    Úgy számolj, hogy én 2 méter vagyokk ugye, és 100 kiló: DDD
    Szal...: DDDD
    Az a kár, hogy BPG vel ebben az évben nem megyünk kecsóra:/
  • bercys
    #37
    Sziasztok!
    Én régóta tolom az ilyen motoros gémeket és az xbox gamepad windows a nyerő! Próbáljátok meg! Amúgy valaki tud P.Islandon 01:28.35-nél tud jobbat menni?
    (Nekem még mindig a MotoGP 2 a kedvencem) :P
  • yozsee
    #38
    Legnehezebb fokozat, egész hétvégén minden szabadedzésen, időmérőn, superpole-on verem a mezőnyt 1,5 mp-el, majd a futamon versenykörülmények közt mindenki 4 mp-el jobb időt megy mint az addigi hétvégén futott legjobb köre???
    Hát ezzel szerintem eléggé elbaszták a játékot. Ilyen a büdös életbe nincs.

  • cafe986
    #39
    Konfig.-om: AMD Asus a8n sli, 3500+, Gforce6800(128 mega-256bit)2x512 400mhz dualban, ...So ezzel nem igazán mennek ezek a játékok valakinek van valami ötlete mit cseréljek???Csak motoros szimulátor játékokhoz, mostaniakhoz. Elég egy kis ram, meg 1 valamivel jobbra való vga, vagy hagyjam az egészet egy maggal? thx
  • semo1
    #40
    motoGP-hez képest ez nekem olyan mint 1 lassitott felvétel.ti nem erzitek a sebesség közti különbséget?
    a motor ugy döl 1ik oldalárol a másikra mint 1 tetü