53877
0MWkPbn.jpg
  • Muki100
    #1
    Honlap
    A starcraftból ismerős AoS map mintájára készíti a Warcraft 3-ból ismert DotA map előző készítője (Guinsoo) és csapata.
    Hasonló stílusú még a Demigod.
    Most zártkörű béta, elvileg idén jön.



    trailer
  • Lammer
    #2
    Na gyerekek!

    MEGUNTAM!

    Mostantol vagy viselkedtek normalisan, vagy jon a pofonofon! (bunti+banan szigetek esatobbi ;)

    [figyel]
  • Terensz
    #3
    Így is van!4 Ott tartottunk, hogy a játék nagyon jóak lesz, szerinted meg csak jóak, úgy mérsékelten

    Ja, meg: Logan szerint MMO lesz.
  • Terensz
    #4
    Ja, meg hogy örültünk volna, ha Guinsoo helyett mondjuk Power Treads készíti a játékot
  • Lammer
    #5
    hehe, nájsz ferdites... :p szoval, hogy igy jol szetmoderaltam a topikot :]... roviden, tomoren ->

    Az en lelkivilagomhoz annyira nem all kozel a mostani hangulat ami az eddigi materiabol "lejott"... kicsit lehetne "darkosabb" meg nem ennyire kiddie-style ^^
    de majd meglassuk! ;)
  • szucsy89
    #6
    jóak lesz ez, bejövős(Y)
  • Terensz
    #7
    Szerintem mikor Muki megnyitotta a tápigot, még nem volt gameplay-trailer.
    Már van.
    Logan fel is vetette, hogy mmo lesz, szerinte.

    Tréler alapján olyan lesz, mint a DotA. Herokkal, creepekkel

    Remélhetőleg a DotA-féle indokolatlanul nagy gépigény itt nem lesz. Bár előbb-utóbb úgyis be kell ruháznom egy normális laposra. (Dell elmehet a francba a bugos laptopjaival együtt)
  • Terensz
    #8
    Remélem, ha kijön a béta, az arról fog szólni:

    - Legalább lanos szintű multiplayer mód
    - A sok-sok herobol min. 1-1 típus 1-1 heroja választható lesz casterek, tankok, damage dealerek közül
    - Lesz legalább 2-3 hero kidolgozott ai-val, aki ellenfélnek választható.

    A játékra nézve pedig remélem:

    - A tárgy-slotokhoz és képességekhez be lehet configolni gyorsbillentyűket
    - A buildek nem DotA-jellegűek lesznek (2 páncél van rajtad, 1 balta, egy kalapács és egy bot a kezedben, egy katapult a hátadon. Azaz: mégsem, mert ez már cipővel együtt 7 slot lenne...) hanem: 1 ill. 2kezes harc normálisan megcsinálva, 1 páncél, 1 lábbeli, 1 sisak.
    - balanszos herok lesznek, azaz: nem lesz olyan, mint a DotA-ban, hogy battleneten Magina, Bloodseeker, Lycan, Gondar, Rikimaru, Anub'arak minden játékban szerepelnek, Dirge, Ish'kafel meg még páran (sajnos Dazzle - a kedvenc herom - is) pedig ejtve vannak, mert egyszerűen végjátékban casternek gyengék, damage dealernek pedig bűn rosszak
    - Ne csak 1-2 féle jó build létezik 1 herohoz
    - A tárgyak fantáziadúsak lesznek. (Nem ilyenek: sisak: +10 sebzés, +5 armor)
    - Nem kell majd várni a respawn-ra, főleg nem 100(!) másodpercet. Helyette legyen inkább minijáték (tetris vagy akármi, amit ha megnyersz visszakerülsz) vagy a bázisodra kerülsz és vissza kell menned, vagy éppenséggel bármi, csak ne kelljen várnod, ha megmakkan a herod, mert az rohadtul idegesítő egy idő után.
    - Minden caster tud counterelni egy damage dealert, és fordítva.
    - Lehet majd replayt menteni, és minden régi replayt lehessen megnyitni akkor is, ha közben újabb peccs érkezett.
    Mert ez, ami most van a DotA patchekkel és repekkel az borzalmas, a Blizzard ezen a téren igen csapnivaló munkát végzett.
    - Lesz majd normális multiplayer servere, ne olyan, mint a battlenet.

    Mert ugye ezeknek az ellenkezője idegesítő, helyenként unalmas játékmenetet eredményez. A hibák kijavításával pedig egy lazító játékunk lesz.

    Szóval ha ilyen lesz, akkor meglesz az új kedvenc játékom.
  • Lammer
    #9
    EZ MEG MINDIG ISZONYAT KIDDIE!

    (a te kis 1 peldadbol meg nem kene kiindulni, kifogtal egy szart a sok100Ezer kozul, ebbol konzekvenciat levonni meg butasag! ;)
  • Terensz
    #10
    Laptop-kérdést majd megbeszéljük. Úgyis tanácsot akarok kéni, mi legyen vele.

    Ha ez kiddie, akkor a DotA is az, mert nagyon hasonló style. Különbség annyi, hogy ez kidolgozottabb, mint a WC3 motor. Szóval nekem a graf tecciek, csak 1/10 ennyi effektel is beérném. Látod, mi van körülötted >>> szép effektek
  • kisolly
    #11
    A game-et tuti megnézem. Nézegettem az oldalt. 1-2 sőt több hős is szinte dota copy (elvégre Guinsoo is fejleszti). 4 helyett 5 képesség van. A demigod-nál sztem jobb lesz de hogy a dota-nal is az már nem olyan biztos. Főleg úgy hogy elég nagy fan bázisa van a dotanak. Rengeteg verseny van belőle és ez a game (az oldalt nézegetve) nem hoz akkora változásokat hogy a régi playerek ott hagyják a dotat. Amiket meg felsoroltál hát van amiben 1et értek van amiben nem. Mini játék a halálozás kiváltására? Hát az 1ik legfontosabb pont ez a végjátékokban. Jót kell kinyírni és lehet is nyomulni amíg fekszik vagy ha van pénze vissza veszi magát. Sztem ezzel nincs semmi gond és hát simán a - gold nem elég büntetés sztem. 1-2 hőst tényleg lehetne balanszolni de szerintem annyira nem vészes a dolog. Mindegyiket meg lehet fogni. A casterek meg alap esetben nem sok gamben ütik le a dd-seket, habár jó item builddal az elején aggreszíven játszva a ddseket meg lehet lepni és gyorsan meg lehet nyerni a játszmát. Én a dotat még mindig csapat gamnek teknitem és ha 1 caster mellé választotok pl 1 kentát vagy vkit aki bevédi. Hát remélem azért minél hamarabb megjön a game, mert eléggé kíváncsi vagyok rá. Na meg így lehet hogy gyorsabban fognak jönni az új map-ok a Dotahoz.
  • Muki100
    #12
    ingyen játszható lesz
    mikrotranzakciós rendszerből fogják fenntartani magukat.
    Szeptemberben jön ki, eddig nehezen tűnik jobbnak a dotánál.
  • werkfilm
    #13
    pár perces bemutató
  • zenoka
    #14
    noh en bentvagyok a closed beta-n valaki meg?
  • Borgi
    #15
    énis
  • donatus13
    #16
    Én most kaptam béta cuccot most töltöm :)
  • donatus13
    #17
    Eddigi véleményem :D : A menü pocsék szerver alig van senki nem játszik ember is nagyon kevés van játékbeli véleményemet majd ha lejátszottam a meccset.
  • donatus13
    #18
    első meccsem :D:D:D:D ezzel indul : any from Brazil? :DDDDDDDDDDDD ezen már sírni kezdtem
  • kissj83
    #19
    valami tapasztalat a jákkal kacsoltaban?
    Szóval a grafika meg menü pocsék, de ér valmit maga a játék?
  • balvin
    #20
    ha vki megunja a beta-kulcsát, vagy csak kipróbálásra kölcsön tudja adni, az megtenné esetleg?
    Én is küldtem kérvényt hogy adjanak de nekem nem adtak:(
    Aki úgy érzi, dobjon pm-et, nagyon megköszönném
  • Hugh Hefner
    #21
    a menü tényleg szar

    2 meccset játszottam, még nem látom át a játékot, simán leöl egy gyakorlottabb, nyílván, ha nem tudom mivel jöhetnek rám. viszont amit néztem, hogy nem tudom hol a balance, mindenkinek lehet pl blinkje. mindenkinek lehet healje. dotában ezek elég kulcsfontosságú dolgok voltak

    viszont van beépített nubsegítség, van olyan fül a herod mellett, ami pár sorban leírja mégis mit kéne csinálnod. "vegyél sok hp-t meg armort és üttesd magad" vagy "igazi teamplayer, az ultiddal meg a spelljeiddel segítheted társaid", és van javasolt item build.
  • Hugh Hefner
    #22
    ja, és míg a warcraft sosem akad, ez alapból 20 fps-en megy, minden low, árnyékok kikapcsolva, csatában 10 fps.

    latency meg kőkeményen 100-200 ms. amit azért még én is megérzek azért, sajnos : |
  • amodent67
    #23
    Ok, de ez azért eléggé hw függő, mert nálam konkrétan soha nem esik az fps 100 alá és nincs csúcskonfigom...
  • Hugh Hefner
    #24
    a64 3000+, 7600 gt, 2gb ram. ez kevés neki : |

    persze lehet h a windows 7 nem tetszik neki
  • amodent67
    #25
    Azért tippelnék az OS-re, mint problémára, mert most hétvégén apám gépén is kipróbáltam és ott egy ősrégi Radeon 9600XT + egy első generációs (462 socket-es) Sempron kombón is stabilan hozta a 20fps-t.
  • KMKM
    #26
    Sziasztok akinek vna még béta key a tarsolyában légyszíve küldje el megköszönném előre is :) (vagy privát vagy itt a címem [email protected]) még1szer köszi
  • amodent67
    #27
    Klikkeld be őket a Facebbok-on fan-nak és nemsokára (ha elérik a 40k-t) küldenek egyet.
  • amodent67
    #28
    Facebook, na.
  • chrispir
    #29
    van aki rajtam kivül játszik ezzel? nekem pl jobban bejön mint a HoN, tetszenek az summoner-ek, spec képességek is
  • Soulstorm
    #30
    Igen én játszok és haver is. Nagyon tetszik nekünk a game, én szvsz jobb mint a HON és nem kell lenézni amit ti mesés grafikának hívtok az "cell-shaded"! :) chrispir megtalálsz Undying Storm néven LoL-ban!
  • amodent67
    #31
    Az amerikai vagy az eu bétában vagytok?
  • donatus13
    #32
    SzvSz én kipróbáltam mind a kettőt és ebbe a játékba kb csak sírni tudtam annyi tetszett benne egyedül ,hogy volt egy ajánló ,hogy mit érdemes venni a heronak azon kívül semmi jó nem volt benne, HoN az tök más tészta rengeteg a volt dota pro így vagy túl nehéz a játék vagy túl szar mert a sok noob tönkre teszi a meccsedet de a két játék között szerintem ég és föld a különbség.
  • Soulstorm
    #33
    Hála istennek is, hogy ég és föld a különbség.. de ez LoL topic úgyhogy ne hasonlítgassuk össze sztem a HoN-al. :) Csak ami a játékban található arról. Ismét csak szvsz én elég sokat dotáztam és vágytam már valami újdonságra és ez megadta, szóval én(mi) elvagyunk vele, mint a rajongói tábor, ez ebben jobb az abban jobb stb. stb. :)
  • Soulstorm
    #34
    De ezzel most egyáltalán nem "támadó" commentet akartam. Csak na.. sztem jóra sikerült.
  • donatus13
    #35
    Én sem támadó jelleggel írtam csak játszottam vele és nagyon szörnyű volt nekem minden , ezért vagyok rossz véleménnyel róla, de tiszteletben tartom mások igényeit csak nekem ez valahogy nem jött össze de biztos van jövője ennek is.
  • Soulstorm
    #36
    Jaja remélem, hogy lesz! Kíváncsi vagyok erre a "nagy térkép" izére is. :D
  • chrispir
    #37
    én Kobor néven vagyok, probálok valamelyik hőssel pro lenni, de eddig ugy néz ki, ha az elején olyan ellenfeleket kapok a sorban akik szétszivatnak, akkor nem lesz lóvé, és onnéttol vége a meccsnek, ha viszont nem fognak le akkor lehet bármi belőle, eddigi legjobb meccsben asszem 27/5/16 volt Ryze-el, s kikaptunk:)
  • Soulstorm
    #38
    Bocsi, hogy ebbe a topicba írok, de mivel nem volt Heroes of Newerth-es topic ezért. Ha ma vagy még holnap regeltek a http://www.alienwarearena.com/account
    site-on. Szept.28.-án, azaz hétfőn 15.000 HoN(azt nem tudom, hogy LoL-t is) betakeyt fognak osztogatni! Csak regelni kell és ha beléptek azonnal a betakey lapot fogja kihozni és láthatjátok a beta kódot! :) (azért kíváncsi vagyok erre a HoN-ra.)
  • werkfilm
    #39
    van topikja
  • Anthrax
    #40
    Hali

    Ha valakinek van egy fölösleges meghívója az oda adná ?