2703
Dead Space 2
  • Prince23
    #1
    A vasárnap esték általában nem a sokkoló leleplezésekről szoktak szólni - most sem erről van szó, ám ha valaki esetleg aggódott a Dead Space folytatása miatt, az most megnyugodhat: lesz ilyen.
    Az Electronic Artsnál dolgozó Pratik Patel megerősítette a Dead Space 2 készültét, miután LINKEDIN oldalán feltüntette magát, mint a második rész technikai direktora.
    A dolog nem meglepő: épp a hét elején esett szó arról, hogy az immáron Visceral Games néven futó EA Redwood Shores csapata két titkos projecten is dolgozik, és nehezen elképesztő, hogy ezek közül egyik sem a tavaly megjelent túlélő-horror folytatása - már csak azért sem, mert az EA bolond lenne veszni hagyni egy sikeres, és potenciállal teli új sorozatot.
    Az első rész rajongói egyébként nem csak a számozott folytatást várhatják, hiszen érkezik a Wii-s Dead Space: Extraction, ami egy rail-shooter játékmenetű előzmény lesz.

    Forrás: Gamer365.hu
  • terribad
    #2
    lassan be kéne fejeznem az 1. részt :)
    fentvan mióta kijött, alkalmanként 1 chaptert haladok, de nincs erőm rákattintani túl gyakran, még 2 hátra van. ha nem lett volna ennyire konzolos az irányítás meg a vacakolás minden kis szarság felvételével a földről, biztos másképp lenne, story meg hangulat rendben. hála istennek legalább fedezék-rendszer nincs benne =)
  • Prince23
    #3
    Meg eléggé klausztrofóbiás érzetet is nyújt... én is sokára vittem végig. Nem egy 2-3 napos játék.
  • V43 1105
    #4
  • V43 1105
    #5
    Az első hivatalos Trailer :

  • Aquir
    #6
    "nehezen elképesztő" :)
  • Calver
    #7
  • Seth
    #8
    Mond már el mitől volt annyira konzolos az az irányítás. Semmi extra kezet nem kellett hozzá növeszteni, kényelmes volt.Olyan mint bármelyik tps-nél pc-n. A cuccok felvételével sem értem mi probléma volt. Limitált inventorynál nem túl jó ha csak átsétálsz rajta és magától felveszi, vagy jobb lett volna utána onnan kidobálni a felesleget? Nem hiszem
  • gfreak
    #9
    Nagyon fasza volt az elő, szó se róla...kiváncsi vagyok hova tudják ezt még fokozni :D
  • Zóanagyvarázsló
    #10
    Ez ebben a formában nem igaz, nem lehetett csak úgy lövöldözni, mint egy Max Payne-ben, sokkal vontatottabb volt célozni. Szerintem szándékosan, mert ez így - nagyon helyesen - inkább horror feelinget erősítette, s nem a szuperhősöst.
  • 12346
    #11
    jó volt az első rész egyáltalán? volt benne vmi fless? csomóan mondták, hogy mekkora újítások vannak benne, meg mennyire más, de semmi érdekeset, vagy újat nem találtam a nézőponton kívül. Így a 185-ödik sötétből előugró bizbasz után töröltem is^^
  • gfreak
    #12
    jó volt :D egy kis fejtörő, egy kis hentelés, parahalubefosás :D

  • offkorzreg
    #13
    :Dddd
    szerintem igenis jóvolt nagyon^^.
  • Prince23
    #14
    A kotaku értesülései szerint a tavaly októberben megjelent Redwood Shores fejlesztette Dead Space produktumból több mint 1.4 millió példány talált gazdára. Az EA egyik legsikeresebb játékává nőtte ki magát, így nem kizárt egy Dead Space folytatás sem PC-re, Xbox360-ra és PS3-ra, és ha hihetünk a neten keringő pletykáknak, akkor multiplayer, cooperative támogatással fog megjelenni majd jövőre a Dead Space 2. További fejleményeket valószinűleg a Dead Space: Extraction megjelenése után hallhatunk a sikeres akció-horror játék folytatásáról.

    forrás: gamepod.hu
  • fery02
    #15
    Ebből van nézhetőbb verzió is? Mert nekem ezt csak tölti, de nem játsza le. :/
  • Tigristank
    #16
    Ez egy .gif fájl, szóval nem fog betölteni.
  • fery02
    #17
    OMG, miért kell ezt csinálni? :D Amúgy is utálom a mediplayert, főleg weboldalakon. Nem gondoltam volna, hogy ez most kivételesen kamu. :D
  • Prince23
    #18
    Trailer Wii-re

    ez most fog megjelenni ősszel. a második rész meg jövőre.
  • fery02
    #19
  • Prince23
    #20
    Elkezdődött!
  • Laci1818
    #21
    Atom volt az első rész, nekem nagyon bejött, remélem nem kell 100 évet várni a második részre!
  • Laci1818
    #22
    Az első 2-3 fejezet után én gyorsan hozzászoktam az irányításhoz, mindenesetre akkor jöttem rá, hogy az egér sebességén lehet állítani :DDD
    láma dolog tudom, de utána mindjárt más volt a helyzet
  • Prince23
    #23
    Dec. 22 előtt exkluzív bemutató a Játékról!!!
  • Prince23
    #24
    Az első concept art!
  • grebber
    #25
    Sztori és multi infok
  • grebber
    #26
    Csak 2011-ben?
  • Prince23
    #27
    Hát ez igen csak rossz hír, reménykedjünk azért egy 2010 decemberben:)
  • Skyline
    #28
    Kicsit aggasztó de mindenhol azt olvastam hogy több ellenfelet akarnak....Az első részben is itt ott több volt a kelleténél,de ha tényleg több lesz akkor át fog menni a játék hentbe....
  • grebber
    #29
    Nem baj az jó kis űrös horrorhent!
  • Skyline
    #30
    Szerintem meg pont baj,az első rész tökjó parás horror volt,ha átmegy hentbe semmi para nem lesz,inkább maradjon a kevés ellenfél de az qrvakemény és qrvára paravan mintsem rámjönnek 86-an és azapara hogy nefogyjon ki a skuló....
  • grebber
    #31
    Az első ingame kép
  • grebber
    #32
    Szkennek (Frankón olvasható ,persze angolosok előnyben)
  • Prince23
    #33
    Adok jobbat ettől:)

    Az első magyar nyelvű ELŐZETES!
  • grebber
    #34
    Gamekapocs előzetes!
  • Prince23
    #35
    Ez mi a WTF?

    decemberben úgy jelentették be h pc-re is jön
  • Narxis
    #36
    Szerintem jön csak fél vagy 1 évvel később mint konzolra.
  • Fehercsoki
    #37
    Zárható sajnos:S
  • Narxis
    #38
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • norbi2fraktal
    #39
    száradjon le a heréje az összes EA-snak
  • DarkSector
    #40
    nah hallom a faxa hírt.....