52
kellemes kis MMORPG régi FF és Snes idöket idézve mai elvárásoknak megfelelően.
  • Tatyla
    #1
    Honlap
    Május 7-17 között lehet regelni a bétára,nekem nagyon bejött és nosztalgia hangulata nagyon ott van!
  • Bulykin
    #2
    hmm...
  • BB7
    #3
    Miért érzem azt, hogy manapság a fiatal rétegek felé törnek az MMO-kkal? :/
  • Bulykin
    #4
    hehe:D
    nemtom, ezt most bepróbálom, de tudom h nem fogok vele 2 napnál tovább játszani:D
  • DarkHorSe
    #5
    ncsoft?

    messze el kell kerulni !!!
  • Frosty01
    #6
    miért?
  • Tatyla
    #7
    ez butaság az Aion is náluk van és meg kell nézni milyen sikere van már keleten...
  • DarkHorSe
    #8
    lineage2ben megmutattak mar mennyire erteknek az mmorpgkhez
  • Cat 02 #9
    Jah, máig játszanak vele, steam elkezdte forgalmazni játékaikat, biztos almák -.-'
  • BB7
    #11
  • DarkHorSe
    #12
    szervereken vannak kb 10-15ezren, 2-3 account, 24/7 bot nelkul nem is erdemes nekikezdeni

    jojatek :D
  • Looooser
    #13
    hát nem too én off like tört szerókon nyomtam
    és elehetett mindent érni...csak azok botolnak akik nyomik a játékhoz..... de lehe én vagyok túl nyomi hogy ne fogjam fel.... no nem baj off ból ennyi elég....
    ez az aldalról nézős játék egy régi verekedősre emlékeztet....hmmmm teccik :d
  • herczeg
    #14
    háttő, kb egy hónapja regeltema gPotaton az Allods Online beta miatt és ma kaptam egy mailt hogy bekerültem a Dragonica closed betaba. akkor hogy van ez? mégse NCsoft?
  • Looooser
    #15
    leány vállalalt???,
  • Scofield
    #16
    lvl 20-s gladiátor vagyok xD (2nap)
  • Dracad
    #17
    Játszottam az európai closed betával az szerver nyitástól szerver zárásig, majdnem minden nap. 23lvl-es gladiátorig jutottam, de már ennyiből is látszik hogy nagyon jól sikerült a játék.
    A kiegészítők előtti WOW-hoz hasonlítva (mivel csak azzal játszottam sokat), majdnem hasonló komplexítású MMORPG, szinte ugyan azt az élményt tudja nyújtani a game, egy kicsit gyengébb grafikai színvonalon, viszont vicces, humoros, "mangás", néhol nagyon beteg történettel, hatalmas világal, két óriási kontinensel, és persze teljesen INGYEN!.
    Minden van benne ami szerintem egy jó MMORPG-hez kell; epikus PVE sztori, milliárd féle tárgy, teljes crafting rendszer, enchant rendszer, egyedi itemek, item set-ek, aukció minden városban, kidolgozott skill rendszer, a kezdeti 5 alapkaszthoz először 20. szinten lehet 2 prémium kaszt út közül további egyet választani, amit kicsit később, 40. szinten specializálható(mindkét alkalommal egy teljesen új skill fa is jár), PVP rendszer(szörnyen tápos jutalmakkal a sok pontot gyűjtők számára), rengeteg a világ térképtől elkülönülő instance pont mint a WOWban leginkább party-k számára magasabb szinten jó nehéz boss fight-okkal, itt is vannak a world map bizonyos részein ciklikusan megjelenő world boss-ok tápos durva loot-okkal persze, lehet főzni mindenféle hasznos dolgot, később teljes házak vehetők a városokban sokféle berendezéssel, van házasság!, céh alapitás rohadt erős kifejleszthető céh képeségekkel, mindegyik karakter tarhat ezerféle pet-et amik persze szintén felszerelhetőek lesznek majd, lesz guild Vs guild, az arcade jelleg miatt a harcokban van kombo rendszer, és még sorohatnám tovább az ezerféle apró dolgot, részletet amit beépítettek a játékba hogy minnél élvezhetőbb és valósághűbb legyen ez a virtuális fantasy világ. Az eddigiek alapján az tudom mondani, hogy mindenkinek akinek kicsit is bejön a világ a setting, muszály kipróbálnia az Open betát, semmit nem veszíthet.
  • Mc Wolfy
    #18
    Tényleg nagyon kis érdekes játék ez. :)
    Asszem barátnőmnek is be fogom ajánlani, legalább szoktatom kicsit.

    Amúgy L2 offin tényleg 5-6 bot jut minden játékosra. De nagyrészt nem játékosok farmolnak, hanem farmer cégek, akik valós pénzért adják el az ottani pénzt, cuccot.
  • RAZOR27
    #19
    Valaki játszik az Iah-szerverein? Mer akkor fel is vehet havernak :D Veergil néven vagyok a második szerón szoktam játszani valami tömött chanellen inkább... 15ös fighter :)
  • shm1984
    #20
    En is elkezdtem jatszogatni ezzel a Dragonica-val, habar altalban nem jonnek be az aranyos kategoriba tartozo mo rpg-g ez megis tetszik :) Alapvetoen szerintem a Maple Story masolata, de sokkal jobban sikerult mint az iment emlitett game, szerintem. (Lv 14, warrior)
  • Senton
    #21
    Most én is leszedtem megnézem, hogy tetszik majd. Amúgy Senton néven leszek.
  • tigris867
    #22
    Hello sziasztok oat szeretnék kérdezni hogy rubyt meg topázt meg ien köveket csak cash shopbol lehet venni vagy lehett szerezni is?? (lv 27)Jesster
  • tigris867
    #23
    ja a gameben a nevem GABOR (:
  • Borg87
    #24
    Sziasztok kicsit ég esetlen vagyok ebben a gameba tetszik viszont a stílusa és a felépítése már csak magyarokat hiányolom a játékból :D az európai szerón vagyok Csoro néven szerepelek. :) Vegyetek fel léci mert 1edül uncsi kicsit.
  • Looooser
    #25
    haha most én is neki kezdtem... elsőre gyerekesnek tűnt..... de aztán.... elszabadult a pokol nagyon komoly játék már csak meg kell tanulni rendesen combózni
    nagyon jó :D
  • FickDeineStory
    #26
    Szerencsére manapság már nem sok farmer a folyamatos bann hullámok meghozták az eredményt.
    Maga a játék messze a legjobb MMORPG szerintem. Ami a Lineage 2 sikerét bizonyítja, hogy még most is folyamatosan növekszik a játékos szám világ szerte. Igaz az EU/NA régióban az utóbbi időbe kisebb lehet, de hát ez még javulhat.
  • Saccard
    #27
    Elkezdtem és mass for fun a game:D Nincs valami magyar guild, mert nagy poén csak egyedül vagyok. Írjátok meg pls ha valaki játszik és ha van vmilyen magyar guild! Ha a vizsgaidőszaknak vége lehet rákockulok:D Nemtudom mennyit számít h milyen channelen mész be de én az elsőt szoktam használni.
  • Saccard
    #28
    A játékon belül Wardancer néven vagyok található:D
  • Super Saiyan
    #29
    vannak magyarok?
  • Looooser
    #30
    egy kicsit leakadtam róla de majd folytatom
  • Caltidar
    #31
    Szia mindenkinek , lenyegeben ez az eletem legggggg jobbb mmo-ja minden egyes percet elvezem >_< szinte mar fanatikus vagyok (ebben a jatekban ha bele kostolsz a pvp-be azutan picit nehezebb fejlodni mert annyira elvezheto ez a resze hogy a tobbi mar annyira nem is fontos... szoval le vagyok ragadva a pvp miatt lvl 48-on) ha barki addingolni szeretne baratnak uzenjen a Caltidar nevre ingame es csinalok helyet a baratlistamon,remelem meg sok ember tetszeset nyeri el ez a jatek (meg jegyeznem hogy ez a jatek nem olyan mint a tobbi,ebbe nem kell fektetni valos pezt ! az ugyessegedre vagy utalva szoval egy ugyes 48lvl-s lekaszabol 2 ugyetlen 65-ost meg ha milliomosok is es ezt nagyon ertekelem)
  • WorldTorrent
    #32
    ti meik weboldalrol toltottetek le a klienst? http://dragonica.iahgames.com ?
    vagy http://en.dragonica.gpotato.eu/ ? az europai aszem a masodik :S de en mar az elsot elkezdtem tolteni mert azt adta ki elsonek a google:((
  • Super Saiyan
    #33
    a 2. kell
  • Richardix
    #34
    hello!
    Tegnap kezdtem el játszani, minden egész jól ment, ma viszont olyan szinten laggos (főleg instákban) mint ide Balatonöszöd! Na mármost az internetkapcsolatom nem jöhet szóba (16Mb), akkor egyszerűen szar a szerver?
  • Super Saiyan
    #35
    Vagy a géped.
  • Richardix
    #36
    a gépemtől max akadhatna (core 2 duo, szal az se) de ez laggol kőkeményen.. most már csatlakozni se enged...
  • Richardix
    #37
    hátez nemigaz, már az Nprotect is cseszik csatlakozni.. újraraktama játékot 20 perce, és még 1x se jutottam online... vmi ötlet?
  • Richardix
    #38
    nah, végre elindult.
    Amúgy már böki a csőrömet vmi az instákkal kapcsolatban:
    a két mérő (Sense, Ability) pontosan mi, és mi szerint mozognak?
    Ezenfelül a rang mérő mi szerint nő vagy csökken, mert van h 2 pillanat alatt ugrik S-ről D-re, és van h egész bossfight végéig SSS-en stagnál.. O.o
  • Super Saiyan
    #39
    Ha jól tudom, a Combo értékét, és a sebsézed arányát méri. Tehát, minél több combo, és minél kevessebb találat a legjobb.
  • Richardix
    #40
    te most az ability/sense mérőt, vagy alatta a "nagymérőt" írtad le?
  • Richardix
    #41
    őőő... lehet valahogy csereberélni cuccokat a karaktereim közt?