40
Légy uralkodó azonnal
  • Barnabyka
    #1
    LINK!

    Ez egy böngészős játék — nem kell letölts semmit!
    A regisztráció mindössze 2 percet tart, utána rögtön el is kezdheted a játékot

    Játszd el a történelmet egyik a 9 népcsoport közül. Összetett valós idejű stratégiai játék 16 harci és ostrom egységekkel, 9 egyedi egység, épületek, képességek és rengeteg más játék elem amely elszórakoztat, de meg is izzaszthat egy kicsit, ahogy versenyzel több ezer játékossal az egész világon.

    Mutasd meg milyen taktikai képességeid vannak és váltóztasd meg a történelmet! Regisztrálj most és csatlakozz egy dinamikus világba ahol rengeteg a csata, balhé és ismerkedj új barátokkal.


    www.khanwars.hu
  • REPS0L
    #2
    gondolom ennek is a nagyrészét a reklám teszi ki, hogy küld el 500 embernek nick.khanwars.hu linket és tiéd lesz a világ.
  • Barnabyka
    #3
    szerencsére csak 3percnyi termelést ad és a sok kis nyominger nem fogja ezzel is tele spammelni a topikokat.
  • n3whous3
    #4
    szerintem meg simán
  • REPS0L
    #5
    egyafene, kipróbálom
  • REPS0L
    #6
    eddig jónak tűnik :)
  • REPS0L
    #7
    az egységekről találok valamilyen leírást?
  • Barnabyka
    #8
    a játék fórumában szerintem szivesen segítenek mert én így hirtelen nem is tudom ,h mire gondolsz. Am. nekem azért tetszikmert vana tanácsadó és az belelendít ajáték értelmébe.
  • gfreak
    #9
    érdekesnek tűnik :D
  • Viktor99
    #10
    Oké
  • kraawz
    #11
    Regeltem én is,meglátjuk.

    Ha bejön, akkor majd a világ2-vel komolyabban játszom :)
  • Barnabyka
    #12
    szvsz azért kicsi a létszám még a világ kettő elindításához..de ahogy az beindul itt hatalmas harcok indulnak majd meg, csak remélem ,h egyik világból nem lesz engedélyezve a másik világba nyújtható segítség.
  • Cat 02 #13
    Remélem nem lesz travi szintű :)
  • Cat 02 #14
    És azt h lehet elérni ?
  • REPS0L
    #15
    ez jó kérdés.
  • Cat 02 #16
    Hm, 2 támadásból egyik se hozott semmit. Betakarítónak kéne pedig nem ?
  • REPS0L
    #17
    én támadásból hoztam haza 625öt mindenből
  • Cat 02 #18
    Én meg műr túl erős vok :D
  • Cat 02 #19
    Maradt 10 íjászom :p
  • REPS0L
    #20
    :DDD
    nekem van 100 könnyű, meg 5 kardforgató
  • Barnabyka
    #21
    ezek szerint győztem:

    Szuronyos: 42
    Kardforgató: 17
    Fejszés: 9
    Buzogányos: 20
    Könnyű íjász: 78
    Nehéz íjász: 14
    Gyorsfutó: 30
    Könnyű lovasság: 21
    Faltörő kos: 2
  • REPS0L
    #22


  • Cat 02 #23
    A 3. hős képességhez 4 pont kell ?
  • Cat 02 #24
    Húha, támadnak =\
  • REPS0L
    #25
    őőő námtom :C
  • Cat 02 #26
    240 íjász pownoltam 140-el ... várfal ftw :D
  • REPS0L
    #27
    :D
  • REPS0L
    #28
    csak nekem tűnnek el az egységeim? :@
    elmennek támadni, és jön a szöveg hogy gyorsan történt, majd nincs egy köcsögöm se
  • Cat 02 #29
    Meghalt mind :)
  • REPS0L
    #30
    fasza
  • Cat 02 #31
    Nekem is volt olyan, de már rég van nagyobb seregem :)
  • Gamecube86
    #32

    "Játszd el a történelmet egyik a 9 népcsoport közül. Összetett valós idejű stratégiai játék 16 harci és ostrom egységekkel, 9 egyedi egység, épületek, képességek és rengeteg más játék elem amely elszórakoztat, de meg is izzaszthat egy kicsit, ahogy versenyzel több ezer játékossal az egész világon."
    Rendben, tudom hogy nyelvtanilag analfabéta vagyok. De ilyen jót még sosem nevettem. XD Ezt egy lvl 1 paraszt írta? :D
  • picnic
    #33
    Sziasztok, én ma regisztráltam, az a gondom, hogy kiléptem a játékból, aztán nemrégen visszatértem, beadott valami ablakot, és nem tudom, hogyan kell visszatérni a "falu nézetbe". Egyébként is , hogy kell az épületeket fejleszteni?
  • doxadmin
    #34
    Hogy lehet törölni a falut?

    Óránként 3k katonával támadnak. Kösz igazságtalan játékokból elég, inkább felégetem mind hogy másé legyen.
  • doxadmin
    #35
    Rájöttem sehogy. Hát gratulálok a készítőinek, bravó.
  • Cat 02 #36
    Menj el nyaraló üzemmódba, vagy építs rejtekhelyet.
  • doxadmin
    #37
    Kerestem egy elhagyatott falut, oda küldöm minden egységem :D, ha lesz kb 5ezer, akkor lesz ám sírás neki.
  • Barnabyka
    #38
    addig nem sokat érsz amég nincs nemesed.
  • doxadmin
    #39
    Azért küldöm a faluba hogy túléljék és csak anyagot veszítsek.
  • Vér Istvánka
    #40
    valaki árulja el nekem pls, hogy hogy a vérbe lehet többszörös támadást végrehajtani

    amikor több várat támadsz egy hadjáratban