13
  • Flashy
    #1
    oké, egyelőre csak terv, figyelemfelkeltés, stb., de komolyan véve az indoklást: azért azok a csúnya kiálló gombok nem romlottak el _annyira_ gyakran :) ettől függetlenül szerintem egy bekapcsológombot azért fognak rá tenni, és olyan fényképező meg már létezik, amin majdnem mindent érintőképernyővel lehet elérni. de a hír körbejárja a világot egyszer, flémelni fognak róla, mint mindig, aztán a cégről soha többet nem hallunk :)
  • Möci
    #2
    Nem úgy tűnik, hogy tényleg le lennének kerekítve az élek.
    Honnan tudható, hogy elfér egy ingzsebben, hiszen nincsenek adatok.
    Nekem ez nagyon fotografikának, vagy inkább grafikának tűnik.
    Szerintem készült egy rajz, kitaláltak hozzá egy mesét, ráfogták, hogy ez az új koncepció és dizájn.
  • TeDDyRuSh
    #3
    ÉS ami biztos, hogyha nem tizensokpixeles, meg ha nincs benne optikai képstabi és legalább 5x optikai zoom, akkor meg sem veszik, akármilyen új dizájn.
  • usererror
    #4
    Gondolom szuper képeket fog készíteni :)

    Sikerült lecsupaszítani egy digitális fényképezőgépet, nagyjából egy iPhone szintjére. Azzal viszont telefonálni is lehet.
  • Gabe Dearborne
    #5
    Na, még egy példány a "nesze semmi, fogd meg jól" kategóriában.

    Erről jut eszembe: tudjátok, mi az abszolút semmi?

    Egy meghámozott luftballonban elhelyezett nyeletlen bicska, penge nélkül.
  • endrev
    #6
    Ha belegondoltok nem hülyeség, bár nem feltétlenül piacképes. A design, az érdekes külső célja mindig az elkápráztatás. Egy tökéletes világban, ahol az eszközök értünk vannak, nem pedig a pénztárcánkért versenyeztetik őket, nem lenne szükség design-ra, minden készülék, minden eszköz egyszerű lenne és ez jó lenne, amíg tökéletesen el is látja a funkcióját.

    Én szeretnék egy ilyen világban élni, és ezt a gondolkodásmódot reprezentálja ez a készülék.
  • endrev
    #7
    Más kérdés, hogy egy ilyen világban (lásd előző komment) a design attól még megmaradhatna, de csak mint művészeti elem.
  • Balintos
    #8
    ...és lenne 1 féle póló, ronda autók stb. király :D
  • B0nFire
    #9
    Mondhatod nyugodtan, hogy parasztvakítás. Az emberek előbb megveszik, mielőtt észbe kaphatnának.

    Az pedig, hogy egy dizájnelem szükséges-e, vagy sem, nagyon eltérőek a vélemények. Én szeretem, ha valami nem csak funkcionális, de jól is esik ránézni. De vannak, akiknek csakis a célszerűség számít. Apám azon is ki volt akadva, hogy az étteremben feldíszítik az ételt. Mindig mondta, hogy fölösleges. "A rozmaringot majd a kalapom mellé tűzöm. Ott a helye." - mondogatta.
  • babajaga
    #10
    Ebben nincs semmi ezért nem is használható semmire.
  • KAWAszaki
    #11
    Gondoljatok csak bele, milyen egyszerűen lehet vízállóvá tenni.
    Már nem is annyira hülyeség...
  • Klapanciusz
    #12
    Khm... azért is használnak "kiálló" meg "zavaró" gombokat egyesek, hogy ne kelljen állandóan figyelni a kicsi szemecskémmel, éppen merre kalandozik az ujjacskám hegye.

    Kiváncsi vagyok hogyan fognak ezzel tömegben fejük fölé emelt es megdontött géppel fotózni, vagy maguk felé fordítva az optikát exponálni.

    Egybként meg tényleg egy hype-olható, másképp becélzott közönségű Iphone klón... illetve koncepció-klón. Juj, még leírni is szörnyű.

    (Mai fikaadag kipipálva, pedig tényleg nem így keltem fel reggel. )
  • babajaga
    #13
    Azért nem kell szart csinálni.