139
13 részes minisorozat, avagy a \'Tíz kicsi Indián\' új köntösben
  • ProGabe #1
    Röviden a történet:

    Egy horro-szerű (leginkább a tini-horrorokra hajaz, de nem kell megijedni, hogy valami cukormázas hülyeség) misztikus dráma a CBS-en. 25 ember ellátogat a címben szereplő szigetre, hogy megünnepeljék Henry Dunn és Trish Wellington esküvőjét. A Seattle mellett található szigeten 7 éve szörnyű gyilkosságsorozat történt. Szereplőink részről részre fogyatkoznak, nem tudhatjuk ki, melyik pillanatban leli halálát. Visszatért a gyilkos, vagy valaki más áll a háttérben?

    előzetes:
  • ProGabe #2
    eddig 2 rész ment le, nekem tetszik (szép is lenne ha nem így lenne és topikot nyitnék neki). jó a hangulat, a helyszín és a fényképezés, amivel ezt megmutatják. jók a karakterek is (persze vannak klisék), főleg azért, mert tényleg mindegyik feláldozható, senki sincs biztonságban :)

    már most sincs meg az induló létszám és pörögni fog végig a dolog, hiszen 25 vs. 13 :) lassan el lehet majd kezdeni tippelgetni a gyilkos kivoltát is, csak jobban meg kell ismerni az embereket.

    hivatlos oldal

    pár kép:







  • passatgt
    #3
    Nekem bejött, kicsit Dolmen-re hajaz.

    A csajok meg marhajók:)
  • REPS0L
    #4
    a trailer kurvajó :o
    zenecímet vki nem tudja ami a végén megy?
  • passatgt
    #5
    Youth of America - Birdbrain
  • tigeroo
    #6
    szerintem a sós levegő a gyilkos
  • REPS0L
    #7
    köszi :)
  • ForzaInter
    #8
    +fav

    történet tetszik, elkezdem az tuti.
  • ProGabe #9
    :)

    amúgy majd tényleg az lesz a legjobb, hogy lehet találgatni. van itt minden: mindig vicces nagybácsi, kollégiumi barát, "ősi" ellenség, hülyeszőkep*csa kutyával, dagi jóarc barát, "ijesztő" kislány, kvázi sátánista rpsszarc, és még sokan mások...

    várhatóan a gyilkosságok részről részre keményebbek lesznek, a 3-ik rész promójából azt szűrtem le, hogy lesz valamiféle csapda is. meg kell fogni a Fűrész fanokat is.

    írtam, hogy nagyon jó a táj, szép a környezet és ehhez kapunk jó fényképezést is (na nem vagyok természetbuzi, sőt, természet nélküli sem :), de itt annyira átjön a dolog, hogy gondoltam erre külön kitérek), pár random példa:




    (kicsit túlszaturált képek, azon belül is zöldek. bsplayer+jpg kombó ennyit tud)

    igen, főleg erdő :) gondolom átjön a ködös hangulat. eléggé hozza a kellő hangulatot.
  • haxoror
    #10
    /fav
  • REPS0L
    #11
    tipikus minden fa mögött van egy gyilkos környezet :D
  • tigeroo
    #12
    jó shotok, sztem kapható leszek rá!

  • ProGabe #13
    ja még 2 dolog:

    - meglepően véres. persze csak ahhoz képest, hogy országos adóm megy. igaz, van benne egy kis "szappan" is, de valahogy közelebb kell hozni a karaktereket, szerintem bőven belefér, sőt.

    -megvette a TV2! majd egyszer valamikor elkezdik.
  • Golyo69
    #14
    Naon jó kis sori lesz ...lett :)

    mit jelent az a one by one ? :D
  • Tinman #15
    Egyesével...

    ...hullani fognak :-D
  • Golyo69
    #16
    thx :D
  • Bulykin
    #17
    hát, mivel csak 13 részes lesz. ezért megvárom míg leadják mind:D am eléggé várós volt, és sok jót hallok róla, szal majd nézős lesz
  • ProGabe #18
    na, senki nem próbálta még be?

    a sorozatnak van állandó fordítója! ahogy elnézem elég gyors.
    feliratok
  • Golyo69
    #19
    én nézem :D már 2 őt láttam várom a 3.-ik részt is :D

    ne ezt azt oldalt használd.....nekem egyből bontotta a kapcsolatot a nod..trójait talált... :D
  • ForzaInter
    #20
    avast is.
  • Golyo69
    #21
    nah megnéztem a 3.-ik részt is..jó féle :D:D
  • passatgt
    #22
    Én a szőke angol csávóra tippelek:D
  • Golyo69
    #23
    :D
  • Shep
    #24
    A 3. rész elég gyenge volt, nem volt benne az a feszültség mint az első kettőben, egyébként szerintem Aby a gyíkos :)
  • ProGabe #25
    szerintem is kicsit gyengébb volt a 3-ik rész. az elhalálozások száma is csökkent
    inkább karakterépítés volt, bár itt inkább "karakterek közti feszültségépítésről" lehet beszélni
    érdekes, hogy az amcsiknak eddig ez a rész tetszett a legjobban :) igaz, a nézettség kicsit csökkent, de a pontozás mást mutat. nem tudom mi a csatorna politikája, de remélem nézettségtől függetlenül leadják mind a 13 részt
  • Shep
    #26
    Hát elég szar lenne ha félidőben abbahagynák. Egyébként a vörös hajú anyut szíjazó majom most kinek a kije?
  • passatgt
    #27
    Felesége Thomas Wellingtonnak, csak félrekúr
  • ProGabe #28
    a vörös csaj férje, a kislány apja
  • passatgt
    #29
    ja, hopsz
  • ProGabe #30
    egy elég gyenge előzetes a köv. részhez


    azért ennyire nem kéne erőltetni a vánbájvánt
  • passatgt
    #31
    lehet a kislány öldös
  • Golyo69
    #32
    és JD..neki miért vol véres a keze az egyik részben...ott mosta a fűrdőben...
    meg ugye ott volt Kelly meggyilkolásánál vagy ( előtte)

    modnjuk túl egyértelmű lenne :D:D szal nemtom de jó kis sori sztem :D
  • Shep
    #33
    Azért volt véres a keze, mert ő intézte a szarvast a motorháztetőre, azonkívül ő nem gyilkos, csak egy meg nem értett zavart elméjű lázadó.
  • AntiHero
    #34
    Na első rész megnézve, topik +fav, sorozat +fav
  • ProGabe #35
    Szombatra költözik a Harper's Island is

    A midseason sorozatoknak elég sanyarú a sorsa, néhányból állandó széria lesz látszólag, aztán a második évad után elkaszálják őket (Eli Stone), de legtöbbjük annak is örülhet, ha az első (csonka) évadot megéli és nem veszik vissza az epizódszámát a végtelenül megalázó hétre (Cupid), és már az is siker, ha időpont- és napváltás bélkül kibekkelik az első kanyart (Castle). Az a pár, amelyikből "rendes" sorozat lehet, nagyon da kell, higy tegye magát - az idei kínálatból erre reális esélye a Parks and Recreations-nek és a Southland-nek van.

    Az NBC a Kings esetében a vasárnapi vergődést nem bírta nézni, és tette át szombat estére, a CBS pedig tegnapig várt a Harper's Island fasza számaira, de mivel azok már a DVR, azaz a műsort felvételről nézők adataivel kiegészítve sem mtathattak túl jól, úgy döntöttek, hogy nem szívatják magukat a sweeps alatt, és az eddigi csütörtökről szombatra teszik át a horrorsorozatot. A költözés azonnali hatályú, azaz május 2-án már szombat 9-től jön a negyedik epizód, a csütörtök este tízórás sávban a helyén nyomozós sorozatok ismételnek, majd május 14-én itt köszön el a CSI:Miami. Idén nyáron így szombat estére az alábbi sorozatok kerültek át: ABC - Eli Stone, Dirty Sexy Money, Pushing Daisies, CBS - Harper's Island, NBC - Kings. Soha rosszabb felhozatalt.
    (via comment:com)

    :\
  • PrisonMan
    #36
    kb ezzel a döntéssel annyi a sorozatnak O_o
  • passatgt
    #37
    remélem leforgatták már egészet, és ha tv-ben nem is megy le, akkor legalább dvd-n kijön:)
  • ForzaInter
    #38
    Mér lenne annyi, csak átrakták másik időpontra, ettől még ugyis leadják hátralévő részeket.
  • AntiHero
    #39
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na szerintem a Serif a gyilkos. Biztos 2 tudata van vagy valami hasonló. Saját magát üldözi.
  • PrisonMan
    #40
    Ha leforgatták már a részeket akkor persze, hogy leadják. Én a egy esetleges második évadra gondoltam, ami a szombati átrakással meg is pecsételődött azonnal: megfőtt már idén ugyanígy a Crusoe és a Kings