35
Six Days in Fallujah
  • Prince23
    #1
    A PC-re és konzolokra is megjelenő Six Days in Fallujah az Amerikai Hadsereg 2004-es bagdadi invázióját dolgozza fel, hiteles dokumentációkra és beszámolókra építve.
    A sztori szerint a hadsereg inváziót vezénylő csapatának egyik tagját alakítjuk majd, és nem kevesebb, mint hat teljes napot élhetünk át, melyek mindegyike Bagdad belvárosában fog játszódni. A játékot a Konami megbízásából az Atomic Games fejleszti, a megjelenés pedig valamikor jövőre várható.
  • Frosty01
    #2
    hah. ez jó lesz! :)
  • n3whous3
    #3


    Azt hiszem ezt a grafikát csak a játékmenet fogja megmenteni
  • Prince23
    #4
  • n3whous3
    #5
    Van arról hír, hogy milyen kompexitású lesz a dolog? Nehézségre gondolok itt meg játékmenetbeli elemekre.
  • Prince23
    #6


    És még egy új kép.
  • Prince23
    #7
    Cooperative biztos lesz neki :)
  • HöfEE
    #8
    Hát ez elég egyszerű játék lesz a sztori alapján....
    A hős amerikai hadsereg bemegy irakba kilő néhány 50 éves tankot, aztán szétlövi a várost.
    Majd a játék végén megszólal az amerikai himnusz, miközben néhány katona elmorzsol egy két könnycseppet, hogy igen, megint győzött az igazság.
  • Scottt
    #9
    Árkádnak látszik a 6#-ban lévő kép alapján^^
  • Prince23
    #10
    Hát nem is lesz egy Arma, az biztos. Szerintem a kettő közt lesz...80% árkád, a többi szimuláció, meg egyév)
  • n3whous3
    #11
    :DDDDD
  • Viktor99
    #12
    Mit nyitogatod itt a topikokat? A felét mindig bezárják!
    Amúgy jó a gém érdemes volt topikot nyitni! :D
  • Prince23
    #13
    Hol zárták be? Te keversz valakivel. Amúgy ha bezárták, akkor én szóltam személyesen a modik topikba!
  • Viktor99
    #14
    Akkor csak a második sor számít. :P
  • Scottt
    #15
    De szerintem még egy AA se lesz nem, hogy Arma vazze^^
    De ne így legyen:)
  • Prince23
    #16

    Ilyen fegyó is lesz a gémbe.
  • Prince23
    #17
    Több háátérinfó a PGO-ról


    96 óra játékidő? WTF? lol
  • norbi56
    #18
    Hát lehet hogy, a "six day"-s tényleg adig fog tartani:)
  • Prince23
    #19
    Támadják a játékot!...
  • Prince23
    #20
    Interjú
  • Prince23
    #21
    Befagyasztva!
  • grebber
    #22
    Kiadót keresnek!
  • Prince23
    #23
    Na ez helyes.
  • grebber
    #24

    Bezárnak a Six Days in Fallujah fejlesztői?

    Alig jelentették be pár hónapja a Six Days in Fallujah-t, a játék készítőinek nyakába már most annyi gond szakadt, amely másoknak csak évek során jön össze.

    Az amerikai Atomic Games a Konami támogatásával kezdte el fejleszteni a 2004-es bagdadi inváziót feldolgozó akciójátékot PC-re, PS3-ra és X360-ra, ám nem sokkal a bejelentés után a kiadó elállt a projekt pénzelésétől a közvélemény negatív visszajelzései miatt. Az Atomic azonban nem adta fel, egy ideig kiadó nélkül folytatta a munkálatokat abban reménykedve, hogy hamarosan újabb szerződést írhatnak alá valamelyik nagyobb céggel.

    Azonban mind a játék témája, mind a játékeladások visszaesése miatt a terv kudarcba fulladt - az Atomic a minap pénz híján leépítésekre kényszerült, a játék fejlesztését pedig a testvérvállalat Destineerrel folytatja. A cég fejesei igyekeznek korábbi alkalmazottaikat beajánlani más csapatoknál, mások szerint viszont korántsem ilyen rózsás a helyzet, s az Atomic aligha fogja túlélni a változtatásokat. Meg nem nevezett források szerint a 75 fős csapatból már csak tizenketten maradtak meg, közülük négyen pedig még csak nem is játékfejlesztéssel foglalkoznak. Úgy tűnik, az Atomic lehúzhatja a rolót.

    info: Gamekapocs
  • grebber
    #25
    Elkészült!
  • Prince23
    #26
    Na végre.
    akkor + fav vissza
  • hunbalee
    #27
    Bevetés közben a Six Days in Fallujah

  • robicarlos6
    #28
    2022 Q4-re csúszott a Six Days in Fallujah
  • JonasSandor
    #29
    Június 22 én jön. A teljeset 2024 re halasztották.
  • TomStorm
    #30
    Hát erre most nagyon kiváncsi vagyok!
  • JonasSandor
    #30
    4 pálya lesz benne ami édes kevés másfél év alatt. Várunk tovább a teljesre, így legalább 1000%-ék hogy megfogja látni jövőre a napvilágot.
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2023.06.01. 22:51:38
  • JonasSandor
    #32
    Már most bele lehet kukkantani milyen lesz.
  • JonasSandor
    #33
    39 euró.
  • macleody
    #34
    Na, megdöglött a topik?
  • JonasSandor
    #35
    Nem jelent meg, majd 2024-be felpörög.