163
Sebestyén Balázs és Vadon János újra együtt vezetnek műsort az RTL Klubon
  • FZoleee
    #1


    Balázs és Jani ezúttal játékszernek nézik a hírességeket, és ha ügyetlenek, hamar a vízben találhatják magukat. Május 4-től vadonatúj, napi szórakoztató műsorral jelentkezik az RTL Klub, aminek a két dzsungelben összeszokott jómadár lesz a házigazdája.

    A műsorban két sztárokból álló háromfős csapat kap helyet, akiknek a sötétből előbukkanó, kerekeken mozgó, falba vájt, különböző alakzatú lyukakat kell testtartásukkal megformázni. Ha ez nem sikerül nekik, akkor a közeledő fal betolja őket egy medencébe, és a vízbe esnek.

    – A műsor egyetlen lényege a szórakoztatás! Ebben nem kell az értelmet keresni, talán nem is az a fontos, hogy ki nyer, vagy ki veszít, hanem az önfeledt nevetés. Janitól és tőlem ugyanazt várhatják majd, mint a dzsungelben, osztjuk majd a sztárokat és nevetünk is rajtuk! – mondta mosolyogva Balázs.

    – Nagyon örülök a feladatnak, jó lesz megint Balázzsal együtt dolgozni a tévében! Remélem, hogy ez is testhezálló szerep lesz számomra. Bár jellegében a műsor más, mint a Celeb vagyok..! a mi stílusunk ismerős lesz! Vidám, pörgős, helyzetkomikumra épülő játék lesz, amiben nem fognak csalódni a könnyed műfaj kedvelői! – tette hozzá Vadon Jani.

    A Kalandra fal! a japán Human Tetris (Emberi Tetris) néven ismert játék legújabb változata, ami mára 15 országban aratott sikert, az interneten rendkívüli népszerűségre tett szert, a YouTube-ról kilenc hónap alatt hétmilliószor töltötték le a műsor videóit. A show-t többek között Argentínában, Dániában, Ausztráliában, Angliában és Amerikában vitték sikerre Hole in the wall néven.
  • DeerHunter01
    #2
    gagyi
  • passatgt
    #3
    vanmátopikja
  • FZoleee
    #4
    a tv2-s verziónak, ami mégse kerül adásba :)
  • Matt07
    #5
    ez a műsor...

  • Vlala #6
    Kicsit durvábban fogalmazódott meg bennem, de a kultúra kedvéért moderálom magam:

    Mi a <sügér pikkelyéért> kell ugyanazt a <kidobott> műsort leutánozni a másik <anyaszerető> csatornától <süsd>meg? Menjenek már a <büfébe> ezzel a <hártányos> ötlettelenséggel, nem telik egy <oszladozó> producerre?
  • Fbn Lx
    #7
    a lopós unkreatív sneciek.
    amikor a japánok csinálták akkor még eredeti volt
  • Naxos
    #8
    Kalandra fail.
  • fanta8
    #9
  • Viktor99
    #10
    Ezt én akartam mondani :P
  • REPS0L
    #11
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddddddd
  • LeWyTy
    #12
    Lol
    a jápánoktól lopták.
    Azok má évek óta tolják...
  • FZoleee
    #13
    rohadj meg, de megoldottam :D
  • karajjj
    #14
    baze :DDDDDDDDD
    csodálkozom, hogy nem mamzi nyitotta -.-
  • ProGabe #15
    10-ből 9 adás licencelt. minden országban így van. ezen hogy lehet még mindig fennakadni?
  • REPS0L
    #16
    kalandra fail
  • Daza500
    #17
    Kacat. Kacat cím. Kacat játékvezetők. Kacat játékosok.
    Kacatkirály kacatja. A Kacatok dinasztiájából.
  • ProGabe #18
    amúgy:

    Kamu embertetrisszel szúrt ki az RTL-lel a Tv2 nagy sneciek :)
  • raven87
    #19
    :D
    Akkor ezek szerint a japán és amcsi verzió csak nekem tetszett. :)
  • passatgt
    #20
    hát ez rohadt nagy:D

    ez most vagy baromi jó húzás volt, vagy baromira nem, és rtl sikerre viszi músort:)
  • Davidus
    #21
    remélem sósavas medence lesz
  • raven87
    #22
    Japán verzóAmcsi verzió
    Szerintem nálunk is be fog bukni. Ha jól tudom akkor csak a japánoknál volt nézett a műsor.
  • Calver
    #23
    ez vhogy számomra nem túl meglepő...
  • nonicks
    #24
    először azt hittem mama2 nyitotta ezt a topikot is XD
  • Qwerty4
    #25
  • John Cena
    #26
    Mindent másolunk ez "normális" Celeb vagyok anyád picsáját,való világos retek,big bráner,stárok a fejükre estek?,szörvájvör,rettegés foka csupa csupa retek szar de Sebestyén Balázs és Vadon János csak emiatt érdemes maximum nézni!!
  • HöfEE
    #27
    Ha legalább nem "sztárok" hanem mondjuk hétköznapi emberek lennének benne még nézném is.
    Már csak ezért is nézek mostanában szinte csak német csatornákat.
    Ehhez hasonló stílusú műsor most a Pro7-en futó Wipeout! nevű játék, azt hiszem a héten volt a 2. vagy 3. adás (minden kedden van), de nekem nagyon tetszik! A múlt heti adásban pl. egy németben élő magyar csaj volt a döntőben :D Érdekes volt kisípolás nélkül hallani a magyar káromkodásokat a játék alatt :D Mindenesetre aki szereti az ilyesmit annak ajánlom (érdekes "celebek" nélkül is van jó műsor).
  • kalapos01
    #28
    Ez de tudatlan hülye.
  • kalapos01
    #29
    Amit nem másolunk és saját az bukta vagy a fórumozók hánynak rá. Biztosra kell menni. Ez nem másolás, hanem licenc. Miért fosszák meg a nézőket valami ász műsortól csak azért, mert más nyelvet beszélő találta ki?
  • kalapos01
    #30
    Ld. A Wipeout viszont amerikai formátum, amit egy japánról licenc nélkül vettek el ás másoltak le. Bár drága, de talán az is lehet itthon.

    Viszont Margit néni és Józsi bácsi kit érdekelne, ha lehet nézni ahogy a hírességek haja lesz vizes. Sztárokkal sokkal nagyobb siker lehet.
  • Hugh Hefner
    #31
    kalandra fail
  • theone91
    #32
    Sokadszorra viccesebb.
  • Hugh Hefner
    #33
    nem olvasom a topicot
  • 5c0rp330n
    #34
    csodálatos. újabb időbaszó, teljességgel értelmetlen műsor, kizárólag munkanélküli proliknak.
  • jackcsabi
    #35
    kalandra fail
  • ldavid
    #36
    és ezt majd jó sokan fogják nézni csakazért mert ertéel
  • sambauer
    #37
    ennek most direkt baszták el a címét, vagy a topik nyító írta el ?
  • sambauer
    #38
    amúgy az alapötlet szerintem egész jó, érdekes műsort lehetne csinálni belőle csak manapság annyi szenny van hogy már mindenki túlteng a pesszimizmustól (mondjuk nem csoda)
  • HöfEE
    #39
    De érdekes módon külföldön józsi bácsival is nézik a műsort. És azt ne akarja nekem senki megmagyarázni, hogy itthon azért nem mert nincs rá igény.
  • HöfEE
    #40
    Egyébként ezzel kapcsolatban még valami, ha tényleg lenne több showműsor futna átlagemberekkel és ezek mind megbuktak volna nézettségi szempontból akkor elismerem, hogy nincs igény erre. De könyörgöm ilyen műsor nincs is! Akkor mégis honnan tudják, hogy lenne e rá igény? Ja és régebben mikor még nem volt divat ez a nagy sztárolás , akkor is voltak showműsorok legtöbbször hírességek nélkül és azokat is nézték az emberek, érdekes nem?