33
Hunting Unlimited 2009
  • totti10
    #1
    játék
  • MR ME
    #2
    sose értettem mi a jó ebbe a játékba
  • totti10
    #3


    valaki tudna segiteni hogy nekem miért fekete a fű?
  • geo91
    #4
    kalap szar ez a játék... fél órán át mászkáltam és semmi vadat nem találtam... le is töröltem egyből...
  • Palinko
    #5
    a céllövölde :D
  • sweech
    #6
    megégett
  • circa
    #7
    2009 és még mindíg ugyan olyan fos grafika mint a legelsőnél...
  • nonicks
    #8
    EZ EGY KALAP SZAR!
    Kipróbáltam és nagyon fos!
    A talaj grafikája .khm.. nincs is grafikája vagy ilyen fekete szar vagy zöld szar...
    Állatok intelligenciája is nulla.
  • nonicks
    #9
    át lehet állítani zöld-re:D de az se jobb..
  • Viktor99
    #10
    Hát én sem!
  • DeerHunter01
    #11
    szerintem nem rossz játék,el lehet vele lenni.
    némelyik pályán én se találok 1 állatot sem,de van olyan ahol egyből vannak :D
  • Viktor99
    #12
    Meg hogy áll már az a szerencsétlen kicsinyített másunk a képen? Akkor már így legyen!
  • CheAteR88 #13
    még annó nintendón játszottam iennel:D
  • Tyler1
    #14
    nincs intelligenciájuk??:D én azzal szórkoztam h lelöttem a kis vadmalacokat, basszus az anyjuk addig kergetett míg kinem nyírt xDD
    de nem tudtam elszaladni meg semmi mert megtalált xDD

    amugy az tény h nem ez a legjobb vadász játék, és a grafika...hát a videó minden elárul! viszont nekem volt egy Big Hunter (vagy vmi ilyesmi) nevű játékom, na az öcsém, télleg durva volt! az állatokat gyalog lefutottad, lelőni nem tudtam mert nem volt olyan bill. komb. amivel elő vette volna a fegyvert :D leirás és menű természetesen nem volt...szóval az aztán tényleg kalap fos volt :)
  • Visitor
    #15
    Ajjaj, ezek semmit se javultak az évek folyamán X)
  • zozouzo
    #16
    cső én se elöször még érdekes volt azt meguntam
  • Viktor99
    #17
    De precíz és minden részletre külön kitérő kritika! Grat hozzá!
  • USAMEN POWER
    #18
    Ez mekkora egy baromság game... Nem tom hogy mit lehet ebben élvezni, de különösebben nem érdekel.
  • Narxis
    #19
    Ez egy fos game.
  • n3whous3
    #20
    Ez egy fos, sokkal jobbak is vannak nála :C
  • totti10
    #21
    Cabela1s Big Hunter jobb?
  • totti10
    #22
    *Cabela's
  • ZTM
    #23
    Nem sok értelmét látom a játéknak,hétvégén néha kimegyünk apámmal fácánra lőni sörétessel vagy golyóssal,sokkal érdekesebb az mint ez.(bár ez természetes).
    Anno játszottam a 2003-al de úgy meguntam hogy azóta Hunting Unlimitedre rá se tok nézni.
  • vidu01
    #24
    Rabsicok vagytok e?
    1. fácánt nem lehet lőni golyóssal (futóvadra nem lehet csak ha repül)
    2. február 28.án vége a fácán vadászati idénynek

    Inkább ajánlanám a játékot. :/
  • balazs0717
    #25
    hy. valaki tudna adni a 2008 verzióhoz 1 cracket? mert én leszedtem a 60 perces trialt, csak utána az egész neten nem leltem 1 rohadt cracket :@
  • Immigrants
    #26
    Egyáltalán nem kalap szar!Ez a legjobb vadászós játék.:egyik rokonom azt mondta hogy túl sok állatot raktak bele.Ő vadászik és azt mondta van mikor egy este 20-01 óra nem lát egy állatot se,de amikor engem nézet 10 perc alatt látott 5-öt.Szval láccik hogy városiak vagytok.Meg még ebbe van csomó fegyver+kiegészítő+pálya.
  • ricsa008
    #27
    Hunting_Unlimited_2010-GOW
    gondolom ugyan az a ... mint az elmúlt években
  • skampi
    #28
    egy az egyben ugyan az,tök ugyanazok a pályák,még az állatok is ugyan ott vannak,a grafika sem fejlődött semmit.én nem is értem...
  • Zsolti bácsi
    #29
    Sziasztok honan tudom leszedni ezt a játékot vagy a 2008-as verzioját mert ahonan le szedtem a 2009-et ott valami hibát talált peddig letöltés vezérlöt is használtam.. vagy mit tegyek?
  • Zsolti bácsi
    #30
    Meg amit leszedtem csak egy órára lehetet használni:(
  • xrm
    #31
    Ezeknek van bőr a képükön ? Most nézem a 2010-est... évek óta ugyanazt a játékot kiadni.... Kicsit durva,el lehet vele ökörködni,de hogy még a küldetések is dettó ugyanazok benne pfff.Annyit legalább vártam volna tőle,hogy az elqrt oroszlán grafját felturbózzák,de az is maradt a sokéves szörnyszülött.

    Ekkora rókabőrt komolyan nem láttam még.
  • noricadragon18
    #32
    SZerintem a 2010-es igenis jó.9 helyett 11 challenge van.Van benne egy szuper új puska,két új pálya,Red deer,a víz partja koves a víz fodrozódik,jóóóó
  • imipapa1
    #33
    Aki tudja, nézze meg nekem, hogy inverzre lehet-e állítani az egeret a HU2011-ben, mert így nekem így nem megy jól a game, és nem akarja áttenni inv.-re, pedig 2 féle helyről is tettem fel a játékot...Köszönetem