72
Settlers a weben
  • Láma!
    #1
    Hi!

    Van egy új game, stratégiai, online, és egy az egyben settlers!
    Ha érdekel,
    katt:)

    ha kérdésed van, kérdezz!
    gyertek a 2es szerverre, az csak alig több mint 2 hete indult.

    A játék még béta, igy akár a ti ötleteiteket is viszont láthatjátok a késöbbiekben.
  • Láma!
    #2
    rövid leírás a játékról
  • autoszimulator
    #3
    próbáld ref link nélkül
  • Láma!
    #4
    kijavítom, de miért gond? :)
  • autoszimulator
    #5
    Engem nem zavar, csak a végén majd azt hiszik valakik, hogy emiatt nyílt a topik. Sokkal szimpatikusabb lett volna, ha odaírod, hogy katt ide, ezzel támogatsz.
  • Láma!
    #6
    csak akkor támogatna ha erröl regel, és még vesz is prémium szolgáltatást.
    szóval nagyon kicsi a sansz, csak ez volt vágólapon:)

    de ne spammeljük tele, remélem sok magyar lesz ott:)
  • Láma!
    #7
    néhány kép kedvcsinlónak:)



    térkép:


    évszakonként váltakozó táj, és ettől függő termelés:
  • Palinko
    #8
    jól néz ki, bár legutóbb a traviannal játszottam, szépen fejlődtem, már kinéztem a közvetlenül mellettem fekvő búzamezőt. err egyik nap azt veszem észre, hogy akik előbb regeltek és klánt alapítottak támadnak folyton nem lehetett velük szót érteni, a mellettem lévő búzaföldet valami programmal valszeg kiszúrták és odatelepültek. na akkor mondtam hogy nem hiányzik nekem ilyen game.

    itt mit tudnál mondani a kezdő játékosok védelméről? vagy csak úgy lehet sanszunk, ha tömörülünk?
  • Láma!
    #9
    pont ez a jó benne, hogy van 10 nap kezdő védelem (vagy amíg nem építesz fegyverkovácsot) ha ezután rád szállna valaki, kérhetsz a birodalomtól védelmet.

    Ennek 2 fajtája van. Full védelem esetén a termelésed 40%-ért cserébe teljesen védve vagy, senki nem támadhat (te sem másokat) de addig lesz nálad amíg kell, és annyiszor kérsz ahányszor akarsz.

    A másik amikor részleges védelem van 20%-ért. Ilyenkor te nem támadhatsz, viszont téged támadhatnak, de a népességednek megfelelő mennyiségű védőt kapsz, így a támadó nagy eséllyel felkenődik. Természetesen a játék folyamán ez is korlátlanul kérhető, és addig vannak ott amíg vissza nem küldöd.

    A tömörülésnek pedig még nem nagyon van értelme, hiszen az egész játék lényegében béta, a 2es szerver 2 hete indult, és még csak 1000ren vannak rajta:)
  • Palinko
    #10
    értem itt jól kitalálták :)

    miért ne lenne értelme a tömörülésnek? 2 es szervert felmérnénk hol van jó hely oda beülne az sg brigád :D én úgy gondolom minné előbb regel az ember egy játékra annál nagyobb az esélye, hogy sikeres legyen benne.
  • Láma!
    #11
    ja végülis így nézve tényleg van értelme:D

    jaja, mi páran regeltünk már az indulás másnapján, de még most késő, mert nem az a kapkodós game, könnyen fel lehet jönni:)
  • plu604
    #12
    tetszik, /fav, beregeltem, server 2-re, plu604 néven
  • Láma!
    #13
    engem Horisz néven találtok.

  • VRSDM
    #14
    sosem játszottam még ilyenekkel, de most megnézem,,, ekor néven vagyok. nem leigázni :D
  • Láma!
    #15
    majd vigyázunk rád :DD
  • Palinko
    #16
    huh jól jönnének kezdési tippek, most az objectiveket szeretném csinálni de épületet sehogyan sem akar építeni, nem is látom milyen nyersanyagaim vannak :(
  • Láma!
    #17
    tutorialt végigcsináltad?:)

    ha nem, akkor jobb oldalt vanna ikonok, azokon menj végig. első a termelésed, második a raktár, harmadik a kereskedés, 4. a fejlesztések (egység) 5. a sereg.

    egy-egy épületet csak meghatározott helyekre lehet építeni. minél nagyobb egy épület, annál nagyobb ikon jelzi a lehetséges helyét.

    pl favágó csak az erdőbe építhető, ahogy vadász is.
  • Palinko
    #18
    értem, de ilyen tippekre gondoltam, mint hogy mit érdemes elősször totál felfejleszteni?

    én most az objectives első lapot megcsináltam, talán az a legjobb ha az objectives csinálom és úgy a legjobb a fejlődés? :D
  • Láma!
    #19
    igen, objectiv alapján menj egészen addig amig weaponsmith-t nem kell kell épülni. na ott állj meg, mert ha azt megépíted, ugrik a kezdő védelem, anélkül pedig 10 nap.

    legyen 2 favégod, és 1 hunter az erdökben, és mindent szépen nyugisan fejlessz, amiböl épp hiány van. tul összetett ahhoz hogy lehessen valamire mondani, hogy na ezt fullra...
  • Palinko
    #20
    értem ez alapján menni fog. de most elmentem a birodalomba dolgozni 8 órát még nem tudom mi értelme de talán később jól jön a kereset :D
  • Láma!
    #21
    :DD

    amikor melozol, nem nyulhatsz a faluhoz, ez föleg éjszakára jo megoldás vagy amikor egyébként nem vagy gépnél.

    az ott keresett pénzböl márc. 15-e ota már a piacon is vehetsz árut, nem csak csereárut ajánlhatsz fel. a késöbbiekben pedig tervben van ugy tudom hogy másképp is lehessen felhasználni.
  • Palinko
    #22
    értem akkor majd 11 kor még építkezek mert most nagyban melózok addig :D most nem tudom megadni a koordinátáim, de hozzá tudsz valahogy adni barátnak?
  • Láma!
    #23
    persze, aztán ha belépsz majd fogadd:)
  • daleks
    #24
    sziasztok nekem nem meggy az epitkzes mindig esztirja ki You have to finish the first 3 objectives before you can start building on your village.

    The objectives can be found a the following icon ez mi? lecci segitsetek
  • Palinko
    #25
    olvasd el az objectives részt, egy ilyen papír icon egy pecséttel az alján kidobja hogy mit kell elősször építened! az egyetlen sátorban ami áll elősször csinálj munkaerőt (recruit) aztán nézd meg hová lehet huntert építeni (fa ikon) aztán hová woodcutter (fa ikon megint) és így tovább
  • daleks
    #26
    Szia en csinallok mnukaerot de eddig sem enged epiteni.
  • Palinko
    #27
    a objectives listán megcsináltad ami van? mert meg kell csinálnod az első hármat azt írja szó szerint.
  • Palinko
    #28
    van favágóm, viszont a termelésnél nem látszik hány deszkát termel, most adtam neki még 1 levelt, hátha jobb lesz, mert a deszka fogyott el legelősször :D
  • VRSDM
    #29
    nekem sincs deszkám, de nem is akar növekedni... :S folyton online kell lennem hogy termeljen vagy mi?
  • daleks
    #30
    ok. hiaba msot sem tok epiteni pedign az a feladat.
  • daleks
    #31
    meg melyik elso harmat kell? mert ott van legalabb 7 db iiras. meg mit
    kell csinalni?
  • VRSDM
    #32
    2napja 17fam van csak :C
  • daleks
    #33
    Valaki help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • daleks
    #34
    nekem ez nem meggy, ezek mit jelentenek talan ezeket kell megcsinallnom?

    Gain a new rank by complete the objectives given below. Your current rank is: Serf
    Reward: 3 days of Land of Destiny premium subscription.

    As you just learned in the tutorial, it is possible to change the name of your village in the options menu. Change it to something nice!
    Reward: -
    meg alul meg van ilyen favago azokkal mit kell csinalnom?
  • daleks
    #35
    meg ez It is also possible to leave a message for everyone who checks your village. This is called the village description. Change it to something nice!
    Reward: - ezmit jelent?
  • VRSDM
    #36
    azt hogy állítsd át a városod leírását.
  • daleks
    #37
    ok.
  • daleks
    #38
    es most? meg mit tegyek?
  • daleks
    #39
    Megvan
  • daleks
    #40
    it lehet falatepiteni?