18
The Day - MMO
  • Prince23
    #1
    Platform: PC
    Megjelenés: 2010

    Reloaded Studios presents The Day, a visually stunning massively-multiplayer online game (MMOG) filled with a wickedly interconnected time-traveling storyline, non-stop action sequences, never-before-seen worlds, unbelievable visuals and cutting edge player vs. player (PVP) elements.
    In the near future, mankind makes two scientific discoveries that dramatically alter the world. The first is the wormhole, which allows people to travel between two parallel worlds; the second is genomic transfer, which gives humans unlimited travel across time – past and future. Political forces soon harness these discoveries and use them to their own ends; altering everything in the past, including human DNA and the Earth’s resources, which in turn horribly mutates mankind’s past and future. People in the future are unaware of this seismic change, but gradually learn the truth; causing anti-government forces to band together and war to break out. After years of fighting, the leader of the resistance discovers that there is a parallel world that is also embroiled in warfare; the discovery of which leads to an expansion of both wars across both worlds – with the future of mankind at stake.
    Players are faced with multiple worlds to fight in, including battles in the past, whose outcomes affect the future world that they come from. Not only must they battle the enemy in the field, they also must determine who amongst their fellow soldiers are friends – and who are traitors.

    GAMESPY




















  • SZilaJMaGGoT
    #2
    Fúúú ez kurva jónak tűnik! :) Csak hát ez is várat még magára... :/
  • Prince23
    #3
    Ja, lehet, hogy a CryEngine 3-al fog jönni, akkor meg késni fog még egy évet.
  • tigeroo
    #4
    uh! kicsit összetett lesz MMO-hoz képest is azért!

    na majd meglátjuk! a képek kurva hangulatosak! csak...cryengine 2? igyis huzós, MMO-nál a képernyőn lévő playerek megtudják izzasztani a vasat
  • Bulykin
    #5
  • ScarY MAN
    #6
    erről már régebben olvastam gk-n is.
    eléggé érdekesnek tűnik.
    kíváncsian várom
  • SZilaJMaGGoT
    #7
    Hát remélem nem következik be a fejlesztés során a "sokat akar a szarka" effekt, mert általába a sokat igérő alkotások vagy nem készülnek el, vagy rengeteget váratnak magukra, s végül nemhozzák be az igéretek szülte elvárásokat... :/
  • tigeroo
    #8
    pedig azlesz! meg nézd meg, az MMO társadalom nagyrészének nem ilyen összetett dolgokra van szüksége (lásd wow)

    az MMO akkor sikeres, ha van benne farm dögivel,és sok timesink.

    ez a játék túl jó, túl összetett ahhoz hogy így "lealacsonyodjon"
  • Prince23
    #9
    Ez most vagy nagyon sikeres lesz (de a wowot úgy se hozza be), vagy egy hatalmas bukás.
  • Torzonborz
    #10
    de mé' kéne a wowot "behoznia " ? egyébként ja jónak tűnik .
  • Kicsikiraly
    #11
    koppant az állam a padlón enyhén :O

    várós nagyon, végre egy scifi mmo, ami még ilyen jól is néz ki, és jó kis időutazós utópisztikus :D az összes általam kedvelt dolog egy helyre sűrítve

    (csajok ugye lesznek benne?)
  • REPS0L
    #12
    aztaku... tyamegamacska :o
  • Frosty01
    #13
    nagyon szép(nek képzeltem el elsőre. remélem olyan is lesz :D)
  • n3whous3
    #14
    Az első képben nem vagyok biztos, de a többi mind art és még csak nem is renderelt. Vagy ilyen gagyi mosott festmény post process effekt lesz benne?
  • Prince23
    #15
    Gondolom az első kép a követendő példa...
  • tigeroo
    #16
    nem, a többi kép csak art természetesen
  • Frosty01
    #17
    szerintem én még élvezném is a festményszerü hatást :D
  • n3whous3
    #18
    végülis ilyen graf stílust még talán nem alkalmaztak ::

    am az art grafikák alapján nagyon fura, de érdekes alternatív világ kombó