161
  • Prince23
    #1
    Infók

    PC, Xbox360, PS3
    március 4.
  • Prince23
    #2
    Trailer

    video2
  • xido
    #3
    Nem tegnap kezdték bevezetni,de még mindig nem vagyok híve ennek a csak letölthető dolgoknak,jobb szeretem a dobozos megoldásokat,pláne 13 fontért..
  • xido
    #4
    Mondjuk a trailerből sajnos pont a történet lényege nem jön át szerintem,csak a "megint egy agyatlan püfölős szuperhősös játék" érzés..
  • Prince23
    #5
    Nekem olyan érzésem van, h a játékideje egy DLC kiegeészítőjével lesz egyenlő (2-3 óra). de ne legyen igazam.
  • xido
    #6
    6 epizód lesz belőle,ha szerencsénk van,akkor egybefüggő történetet alkotnak majd..így viszont 6*13 fontért szépet kaszálnak,nem hülyék
  • TaRka0107
    #7
    Szevasztok! Ez a játék holnap jelenik meg? Vagy hogy van ez most?:D
  • Prince23
    #8
    #1
    Március 4. steamen tölthető lesz.
  • TaRka0107
    #9
    Steam az egy program ugye? De pénzért lesz tölhető?
  • Prince23
    #10
    Ja, de legálisan lehet fennt lesz, csak az tudod warez:)
  • TaRka0107
    #11
    Igaz, de hülye vok:D
  • gfreak
    #12
    hát ez engem nem emlékeztet túlságosan a comicra :( :( :(
  • Viktor99
    #13
    Ingyér? :D
  • Viktor99
    #14
    Lol de butus vagyok hogy nem olvasok tovább
  • ricsa008
    #15
    jó lenne ha felkerülne valami módon még ha szenvedni is kellene az indítással
  • Mikiller
    #16
    Volt anno egy Sin Episode1 és azóta sincs a 2. rész sehol, úgyhogy ezek az epidózos megoldások egyeznek a 0-val.
  • gfreak
    #17
    de ott van pl. a Sam & Max, az meg működik...

    a Sin azért nem jött, mert annyira vérszar volt az "eladása" hogy a cancel volt a helyes döntés (mondjuk a játék sem volt korszakalkotó)
  • Hydroceph
    #18
    Én kb 20 percet jatszottam Sinel. Az alatt a 20 perc alatt nekem tiszta HL2 volt. De szar semmiképp, hype elmaradt
  • gfreak
    #19
    az eladás volt vérszar, nem a játék...annyira kevesen vették meg, hogy egyáltalán nem látták értelmét folytatni...

    Én végigtoltam ;) nem volt rossz, átlag FPS jópofa sztorival, befejeztem volna a történetet..de hát az Alkotó nem akarta xD xD xD
  • Prince23
    #20
    Steamen tölthető a demó!!!
  • ricsa008
    #21
    és az is pézes?
  • Prince23
    #22
    Hmm nekem tetszik ez a gém. A grafika elég szép ahhoz, hogy csak "ennyi" a gém.
    jó kis bunyós játék. Egy börtönben elvertem a sitteseket :D

    Ricsa: ez teljesen ingyenes, hisz demó:)
  • ricsa008
    #23
    kár hogy ehhez a steam izéhez nem értek :( és mekkora ez a demo?
  • Prince23
    #24
    Töltsd le a steam klienst, és már zúzhatod lefelé a gémet, csak le kell kattintani
    amúgy 500 mega körüli
  • ricsa008
    #25
    ok thx
  • Prince23
    #26
    A steam majdnem olyan mint egy böngésző, csak itt éppen játékokról szól minden.
    Először is profilt kell kreálnod. Mintha belépnél az sg-be, nem kell félni tőle. Egyszerű az account csinálás.
    Majd bejön a steam főlap, aztán pedig nézz le jobb oldalra, és ott lesznek a legfrissebbb demók, köztük a HAWX is. És rá kattintol, h demo telepítése, és már szedio is meg telepíti is egyszerre. szal neked még telepítened sem kell! fölteszi magától.
  • felony
    #27
    Szuper jó!
  • ricsa008
    #28
    okés sikerült
    thx
  • gfreak
    #29
    Ti ismeritek a képregényt? Igazodik a játék a sztorihoz, vagy teljesen független tőle?
  • Prince23
    #30
    Az első fejezet a film előzményeit meséli el.

    Am az első benyomás fullra sikerült. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen B kategóriájú játék ilyen kellemes csalódást okozott.

    Grafika: 8
    Hangok: 9
    Hangulat: 9.5
    Irányíthatóság: 9

    Le a kalappal Warner Bros jól döntött, csak kár, hogy letölthető formában adják ki.
    de örüljünk ennek is, legalább van.
  • gfreak
    #31
    akkor a képregénytől független...tehát itt még mint szorgos vigilante ütjük a rosszarcúakat és tisztítjuk a várost gondolom...
  • ricsa008
    #32
    remélem vahogy elérhető lesz a full is
  • Prince23
    #33
    Én is remélem. Látom az empiret feltörték, akkor ez is menni fog.
  • ricsa008
    #34
    az empire is csak steames volt ?
  • drop
    #35
    letöltöttem a demot de mikor inditom kikapcsolja monitorom nem tudjátok mit lehet elene tenni nvidia kártya tft monitor
  • Prince23
    #36
    Tedd fel a legfrissebb vga drivert az nvidia.com honlapjáról.
  • grebber
    #37
    Hm szerintem jó lett a game.Kombok is frankók.
  • Prince23
    #38
    Több infók, demó letöltése, videók, stb.
  • felony
    #39
    Ja, szerintem is jó lett. Nem számítottam rá, hogy ilyen fasza kis game lesz.
  • xido
    #40
    Leszedtem a demot...hát ez jobb mint vártam,hiába csak üsd-vág,de nagyon szépen néz ki és baromi jól optimalizált és szépek a mozgások,tetszik az emberdobás is,simán a társainak meg le az emeletről...kiváncsian várom én is,hogy valaki csinál-e majd steam-rippet belőle...

    "Tintapofa" hangja majdnem olyan,mint Christian Bale,mikor Batmanként beszél:)