17
  • Micsu
    #1
    hát ez vagy nagyon jó lesz vagy nagyon fos
  • carville
    #2
    Nekem ebből úgy tűnt, mntha a első részt szeretnék lemásolni, több hollywoodi mázzal, kevesebb mondani valóval...
  • Loverman
    #3
    mondanivalóval
  • dzsagon
    #4
    oriási ostobaság ezt a filmet folytatni
  • gojszi
    #5
    Micsu: Naja...vagy-vagy. Találgatni és is tudok. :) Engem nem győzött meg az előzetes. Megnézem, mert kíváncsi vagyok, de nem várok tőle semmi jót. És ha beigazolódik a gyanú, az csak felértékeli az Egyetlen Donnie Darko-t. :)
    Loverman: két szóba írni egy egyszavas kifejezést nem annyira érdemes összeesküvés, hogy egy öt éves (hmm...de lehet, hogy "ötéves" :P) szintjén azonnal le kelljen leplezni. Köszönjük a nyelvtanórát, nem kértük.
  • SimonC
    #6
    anno láttam a donnie darko-t nagyon tetszett, még ma is szívesen megnézem, bár tény h csak az előzetes alapján szinte biztosan kihagytam volna, és am. vicces h a s.darko előzetese is tök ugyanolyan szal. ennyi alapján nem nézném meg, de attól még lehet jó, feltéve ha némi észt is csempésznek a forgatókönyvbe
  • Vorpal
    #7
    ez nevetséges volt
  • Lipi1980
    #8
    Ha ez a rész csak megközelíti az első rész színvonalát, akkor már megérte...
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    A baj csak az, hogy a Donnie Darko folytathatatlan.
    Mert mi fog történni? Kiderül, hogy az egész egy másik idősíkban történt, és a baleset meg sem történt (ismét)?
  • WoodrowWilson
    #10
    Hát nekem az első rész is hatalmas csalódás volt, azok után, hogy mindenhol istenítették. De biztos csak túl együgyű vagyok, hogy felfogjam a mély mondanivalóját.
  • akron
    #11
    Nemhiszem, hogy bármit is hozzátudnának tenni, amiért érdemes lesz pénzt adni rá. Ha tudnának hozzátenni vagy bármi újat, akkor nem Donnie Darko-ra akarnának hajazni.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Pedig minden benne van, ami az embert érdekli ebben a rövid földi pályafutásban...
  • IMYke2.0.0.0
    #13
    De legyen a hívó szó: isteni megnyilatkoztatás
    [A nyúl, a színes féregalagút, a levél a postaládában...]
  • MR ME
    #14
    első rész nekem nagyon bejött, de ez a 2. sztem már semmit nem fog hozni, sőt csalódás lesz a trailer alapján, de azért megnézzük biztosan
  • darXideR
    #15
    nekem úgy tűnik, hogy pont ugyanarról fog szólni, mint az első rész, csak más szereplőkkel. nincs itt szó semmilyen folytatásról.. :S
    az "első" részt nagyon szeretem.. azért kíváncsi leszek erre is.
  • darXideR
    #16
    they made me do it :P
  • smaszi
    #17
    Belőlem csak ennyit váltott ki az előzetes: WTF???
    (és nem itt láttam először)