14
  • dzsagon
    #1
    "Az evolúciós biológia egyik csodája a kutyák szaglása." Ez nem csoda bazmeg hanem intelligens tervezés.
  • Alveus
    #2
    és ki/mi tervezte meg szerinted ?:)
  • kutyak
    #3
    Azt nem tudjuk, de GodCAD 3.5-öt használt. Most akciósan kapható a HeaveSoft kinálatában.
  • gombabácsi
    #4
    A káosz dícsérete... Mert az oké hogy a természeti törvényeket dícsérik, meg csodának nevezik, de az evolúcióhoz "alapanyag" is kell, ami a jelenlegi ateista evó elmélet szerint a véletlen. Véletlen Isten. Káosz Isten. Dícsérjétek. :)

    Lassan minden tudományos hír az evolúcióról szól... na meg a marsi életről. :D

    Na persze az ID/teremtéshívő oldalon még több butaság van. :(
  • moikboy
    #5
    Az alábbi, és a más topikokban elkövetett hozzászólásaid alapján te egy iszonyatosan buta, ugyanakkor pökhendi ember vagy.
  • polarka
    #6
    Ugye milyen jó lenne, ha többet nem kéne egy újabb hozzászólását sem olvasnod?
  • Marchus
    #7
    nah, én ezért nem szoktam sose elolvasni a hozzászólásokat ^^
  • polarka
    #8
    Általában én sem, de vannak emberek, akik értelmesen hozzá tudnak szólni a dolgokhoz, őket pl. lehet hogy máskor is elolvasnám. Csak zavaró, ha az ilyen hsz.-k tele vannak tűzdelve olyanokkal, akik a 8 ált. szintű tananyagot sem értették meg.
  • Sir Ny
    #9
    "Az evolúciós biológia egyik csodája a kutyák szaglása."
    Nyomorék hazudozók. Mi az,m hogy a kutyák? Mért és a farkasok szaglásával mi van? szerintem a jóval "csodálatosabb" mint a kutyák szaglása.
  • Alveus
    #10
    és a farkasokat mégis hova sorolod? a macskák közé? netán birka, kecske?
  • moikboy
    #11
    Azért nem nevezném hazugságnak, bár tény, hogy az adekvát megfogalmazás a "kutyafélék" lett volna.
  • Szefmester
    #12
    jaja :)
  • chuky123
    #13
    Kutyáknál/farkasoknál már csak a disznók szaglása jobb pl szarvasgombák kiszagolására használják. Miért nem öket tanulmányozzák?
  • Sir Ny
    #14
    És mért pont a kutyafélék? ÉS a cicák? meg az őzikék? meg a macik? nekik szerintem sokkal jobb a szaglásuk mint a legjobb barátomnak...