54
My Bloody Valentine
  • minigirl
    #1
    Hali!

    Premier előtti vetítésen láttam a filmet, és mit ne mondjak, sírtam a bánattól. Ha nem lett volna 3D-s a film, biztosan kijöttem volna az első 10 perc után.

    trailer

    Ha valaki látta rajtam kívül is, ossza meg a véleményét! :)
  • sambauer
    #2
    mivel tudtommal ez az első 3D-s horror film, ilyenkor szokás szerint leszarják a forgatókönyvet, az újdonság miatt már kaszálnak..mondjuk én nem láttam csak gondolom :)
  • plu604
    #3
    így a trailer után bejövős...
    Ezt pedig bepótolom az első hozzászólásba.
  • bordy
    #4
    valóban a 3d húzta fel a filmet. elég sok hülyeség volt benne :D
    egy dolgot pl a mai napig nem értek benne. de nem akarok spoilerezni.
    ám ha forgatókönyvet nézzük akkor sem beszélhetünk újdonságról mert remake film. ahogy a péntek 13-nak is van 2009-es változata most már.
  • EK1TEP
    #5
    :)
    Nem lett volna ha 14.én bemutatják nálunk is.
    Barátnőmmel tuti mentünk volna...
  • minigirl
    #6
    Én az exemmel voltam, pont egy héttel szakítás után. :D Pont jót tett a lelkemnek. :D

    Amúgy szerintem még az is probléma vele, hogy a karakterek kidolgozatlanok, a forgatókönyv meg... Pfff... :S
  • minigirl
    #7
    Ezt meg kösziköszi. :) Meg is feledkeztem róla... :)
  • karajjj
    #8
    háth, trailer alapján megnézném, de tényleg ennyire gány? :S
  • n3whous3
    #9
    ajj és fujj :S max tényleg akkor nézem meg, ha olyan fasza a látvány
  • Suffering
    #10
    Szerintem az egész estés 3D-s filmek közül ez a legjobb eddig. Persze majd az Avatar megveri, de szerintem ezt a filmet is tilos kihagyni
  • Shep
    #11
    Most ez a 3d-s mozi mit takar, csak külön erre a célra felszeret moziban lehet az élményt átélni, vagy felteszem a papírszemüveget és kész mókáról van szó?
  • takibalint
    #12
    Bastyazd magad korbe tv-kel, vedd fel a szemuveget es kesz a moka.

    Amugy a kerdes jogos, engem is erdekel. Valaki tudja a valaszt?
  • n3whous3
    #13
    igen
  • tommygear
    #14
    miért olyan szar hogy csak a 3D dob a színvonalon? :O
  • tommygear
    #15
    mi igen? :D
  • Shep
    #16
    Igen, de melyik az igen? a szemüveg, vagy a spéci mozi? nem mindegy. :)
  • Max7
    #17
    Utálom a horror filmeket igazából a gyomrom nem bírja... mondták haverok menyünk moziba... kérdeztem mit néztünk meg... mondták kurvára mind1 ők fizetik menyünk.... mondtam hjó..... alapból a szemüveggel voltam elfoglalva 5 percenként izegtem mert nyomta az orrom maga a film nem volt annyira gány... nagyobb csattanóra vártam a végén... nem mondom el mi a vége a filmnek viszont a 3D kurva jó volt amikor a faszi kiment a verandára a puskával és felnénk fogta azt hittem megböki az orrom a puskával a másik meg a fa volt mikor fának ütköztek azt hittem homlokon basz a fa...

    véderedményben 17500ft-ot nem ért meg a jegy!
  • nandorb
    #18
    mond a haverjaidnak hogy en beszalok a buliba csak fizzessek a jegyet:P
  • Adi
    #19
    17500ft hogy lett?
  • Vogel
    #20
    1590-ért néztük meg nőmmel.
    Bemész, kasz egy műanyag szemcsit üveg lencsékkel (nem piros kék ofc) amit le kell adni a végén. Külön biztonságiak figyelnek hogy leadod-e, csipogókapuval.
    A film egy trancsír-horror, szal nem nagyon ijedsz meg (azé van kivétel), látvány a hangsúly. Ami viszont nagyon ott van! Eddigi legérdekesebb élőszínészes film (nem nagyon van más). És valóban a 3D menti meg. Kedvencem az a rész, amikor a csákányt alulról üti az álla alá a tagnak és a száján jön ki. Aztán elengedi a csákány nyelét, majd FPS módban látod amint hadonászik vele a szerencsétlen :D majd kitépi a bányász és repül az álkapocs :D Sokat röhögtem a válogatott halálnemeken, és többször mondtam magamban: "hogy lehet így meghalni?" :D
    btw fullon volt a mozi.
  • n3whous3
    #21
    kúúúúússssssssss
  • Carloska
    #22
    Hol adják ezt a filmet? melyik mozikba?
  • Vogel
    #23
    Corvin moziban néztem. De Arénában is elkezdik adni ha jól hallottam.
  • VRSDM
    #24
    mi is tervezzük a haverokkal a megnézést, láttam már jópár imax filmet, és tetszett a technika, szóval már csak azért is megéri, mellé ha a film is nézhető egyszer akkor már duplán megéri.
  • karajjj
    #25
    de ez nem imax
  • mephi666
    #26
    ez ilyen piros-zöld szemüveges mozi? :)
  • Vogel
    #27
    Nem, real 3D talán a neve, nem tudom.
  • minigirl
    #28
    Szerintem igen. :(
  • VRSDM
    #29
    a terem ugyan az, a vászon ugyan akkora, a hangzás ugyan olyan
    az hogy a 3d hatást más technikával érik el, nekem tökmindegy. ugyan azt látod.
  • karajjj
    #30
    a trabant is úgyanúgy autó mint az audi, ugyanúgy el lehet menni vele bárhova, ugyanúgy benzinnel megy, mégsem audi :D
  • VRSDM
    #31
    köszönjük szépen az értelmes hozzászólást... mert hogy értelem semmi nincs benne az tény.

    amiket írtam úgy értettem hogy konkrétan a cinema city arena -ba vetítik, innentől kezdve a minőség adott... mit kötöszködsz?

  • karajjj
    #32
    miért írsz magadról többes számban?
    arról én meg nem tehetek, hosz egy ilyen egyszerű pédával szemléltetve sem érted meg, hanem inkább beszólsz...
    tény, hogy a hely ugyanaz, és a minőség is remek, de hogy kötekedjek is egy kicsit csak a kedvedért: a magyar nyelvben nincs olyan szó, hogy kötösz
  • Adi
    #33
    De mikor? MErt nincs fönt itt se. KATT
  • minigirl
    #34
    Premier előtti vetítés volt a Valentin napi. Legközelebb asszem, február vége (26.) táján fog kijönni. Azaz, akkor kezdik el hivatalosan vetíteni mindenhol.
  • kifli
    #35
    osztálya 26.-án megyünk megnézni 3d-be :P
  • kifli
    #36
    ja és osztályfőnök ötlete volt XD
  • Broafka
    #37
    és ezt a "szart" hol lehet megnézni amúgy? :-/
  • Szolnokboy1
    #38
    Kecskeméten ma nyílt 3D-s terem a Malom Moziban, február 26-tól ott is játszák majd. :) Nem kell felmennem pestre.
  • Max7
    #39
    Mi a westendbe néztük meg nem kérték vissza a szemüveget, egység áron volt a jegy az első vetítések között néztük meg nem volt diák vagy felnőtt mindenkinek 1750 volt a jegy!
  • karajjj
    #40
    a szemüveg milyen?