18
Sheryl Crow fan club
  • Legend Killer
    #1
    Sherylt én először a Verdákban hallottam és eddig máshol nem, de most elhatároztam, hogy utána járok a lánynak, mert hangja nekem nagyon bejön és szép is!

    És, mert egyszerűen bejön és kész.

    hivatalos oldal

    Sheryl Suzanne Crow a wikin.
  • Apus
    #2
    először akkor hallottam amikor az All I Wanna Do ment a tv-ben, valamikor 94, 95 táján. Kellemes hang, kellemes megjelenés. Számomra az egyik legjobb Bond dalt is ő jegyzi, valamint jól sikerült a Sweet Child O'Mine feldolgozása is.
  • Thanatos
    #3
    sheryl crow - try not to remember cimü szám volt valmai filben, én amiatt vadásztam le tőle egy albumot, igazábol kb ennyi van meg tőle, de tényleg nem rossz :)

  • John Cena
    #4
    te ilyet is hallgatsz?:P:D
  • Legend Killer
    #5
    mondom, eddig csak a Real Gone-t hallottam Sheryltől, de az nagyon bejött. úgy, h mostantól igyekszek minél többet hallgatni tőle.
  • Legend Killer
    #6
    na és te?
  • antijuve
    #7
    én egy számát ismerem és hallgatom: All I wanna do :)
  • OPM
    #8
    Sheryl Crow - Here Comes The Sun
  • 0ppika
    #9
    Jó hangja van, és jól tartja magát, ma 47 éves
  • Legend Killer
    #10
    MAAAA??

    ejjha! :O

    azt tudtam a wiki alapján, mikor délelőtt elolvastam, h 46 éves, de, h pont ma van a szülinapja :O. váó :D. ma kezdtem el igazán érdeklődni iránta, szal akkor BOLDOG SZÜLINAPOT SHERYL CROW, ÉLJÉ SOKÁ BÉBI!
  • Legend Killer
    #11
    nekem meg egyenlőre a Real Gone a best!
  • gordon 24
    #12
    Szivesen lennék Lance Amstrong:D Nem csak azért mert többszörös Tour de France gyöztes, hanem mert Sheryl a felesége:D

    Egyébként tetszik a csaj, és jó a zenéje is!
  • Legend Killer
    #13
    lol Sherylnek ő a pasija? ezt még nem néztem meg, mondom, h csak ma kezdtem el jobban olvasgatni Sherylről :D. eddig nem is hallottam róla semmit, mer nem nagyon figyeltem :D.

    szerencsés fickó ez a Lance Armstrong :P.
  • tomcat1
    #14
    én is szeretem őt
  • MrSpock
    #15
    Lance már régen dobta,azóta Sheryl is megfordult pár pasi oldalán.
  • gordon 24
    #16
    Én nem igy tom! De lehet:D
  • Legend Killer
    #17
    muhahaaaa :D. fordulna meg nálam! :D (L)
  • masoma
    #18
    shery crow - behind blue eyes, behaltam olyan szép:P (ezt breakes szájából halljátok szal...xd)