15
The last Van Helsing
  • ScarY MAN
    #1
    "Az angol ITV megint terrorizál bennünket egy új sorozatával, akarom mondani újoncával, melynek a Demons címet kölcsönözték. A főszerepben Philip Glenister (Life on Mars, Ashes to Ashes) színész. Az első évadja hat részes lesz és a legendás Bram Stoker: Dracula sztoriját fogja feldolgozni London utcán kicsit másképpen.
    Előzetesen a The Last Van Helsing címet kapta volna, viszont útközben módosításra került. Egyelőre nem közölték le premier dátumát, legalábbis én nem találkoztam vele, ellenben, már két előzetese fellelhető a neten."

    forrás:sorozatguru

    Nézi valaki ezt a sorozatot? :)
    Felkeltette a figyelmem és most töltöm. Hosszupuskáról már tölthető a 4. rész magyar felirata is :)

    És egy kis videó így a végére (sorozatguru linkjében is van egy videó):
    katt
  • Lord Nomak
    #2
    Nem tűnik rossznak, azt hiszem utánanézek én is valamikor.
  • Montanosz
    #3
    én az első résznél abba hagytam amikor megjelent a csirke csőrű emberke
    nagyon gyerekes sorozat, kábé azoknak való akik lihegnek az alkonyat c. filmért, 01-16 éveseknek
  • ScarY MAN
    #4
    leteszteljük :)
  • Calver
    #5
    hiába zseniális színész Philip Glenister (Life on Mars legnagyobb arca), Demons pilot annyira gyenge volt h kishíján le kellett rágnom a saját lábamat h a gép elől elszabadulhassak. mondjuk második részbe majd egyszer, elképesztő mértékű unalom esetén tuti belenézek, de engem nem győzött meg. pedig színészi gárda tényleg igen erős, még Zoe Tapper (Survivors) is ott van állandó szereplők között, de annyira szörnyűségesen rossz volt az alaptörténet h még most is szép csendben nyűszítek ha rágondolok...
  • ScarY MAN
    #6
    megneztem az elso reszt (nemtom hogy a pilot mennyiben kulonbozott) de azt kell mondjam hogy nezheto, de valami hianyzik.
    azert vegignezem ezt az 5 reszt amit leszedtem. ha fapofaval is de....
  • ScarY MAN
    #7
    mondjuk azt megjegyeznem hogy azert nezem meg, mivel nagy Angel fan voltam még anno
  • Calver
    #8
    pilot=első rész.
    btw szereplők egyéb sorozatai sokkal viccesebbek szvsz, Philip Glenister hasonló nagypofájú seggfej figurát hoz Life on Mars-ban, ami egyszerűen epikus, Zoe Tapper meg iszonyat jó Survivors-ban.
    de azért majd mondd h későbbi részek jobbak/rosszabbak lettek-e, színészgárda miatt még mindig hajlok kicsit afelé h nézzem tovább.

    off: ha már angol sorozatok... Primeval-t akarok!
  • ScarY MAN
    #9
    a pilot nem egyenlo az elso resszel :)
  • Calver
    #10
    hmmm... igazad van. bár köznyelvben már mindenki keveri.
    mindenesetre az első, They Bite című részt láttam és okozott #5-ben leírt kínokat.
  • ScarY MAN
    #11
    megneztem a masodik es harmadik reszt is.
    Egyre jobban hasonlit az angel-re vagy buffy-ra :D
    nemtudom mihez hasonlitani... de nekem eddig bejövős :)
    Luke meg ugye kis amator es kikepzes alatt van, kozbe megoldjak az aktualis resz feladatat. Fő szál story nincs, talan cask Luke kikepzese.
    Meg megismerhetjük a karakterek multját és a multat is. lenyegeben nekem bejön :)
  • ScarY MAN
    #12
    a 4 rész is igen jó :)
    Vámpírok a fő mozgatója az epizódnak. :) kicsit más kép alakult ki bennem :) egész jó sorozat... nekem legalább is tetszik ^^
    ez a tipikus "lesznek jó és rossz részek" sorozat :) ... de inkább jobb részek :) talán eddig a 3. rész nem jött be annyira, de annak még tuti lesz "folytatása".
  • ScarY MAN
    #13
    csak en nezem?:D
    de gáz xD
    nah mindegy :) nekem bejövős sorozat :) 5-6 rész is jó volt. főleg a 6. tetszett :)
  • ScarY MAN
    #14
    és itt a theme song
  • ScarY MAN
    #15
    close. htx. bye