94802
  • kergemarha92
    #16353
    Jó, hogy írtál, mert újra ránéztem az eredeti kiírásra.

    Az első helyezésért járó díjat valószínűleg benéztem, mégsem a 911 Turbo lesz. Ahogy írják, egy ezévi "ultra exkluzív", eddig még nem bemutatott Snowflake Edition autó lesz. Mivel nemrég ismét visszahozták a 911 Turbót, így az mégsem lehet az első díj. Sorry!

    Az eredeti kérdésedre válaszolva: Írják a cikkben, hogy minden pályázatot elfogadnak, így szerintem bármilyen matricát felhasználhatsz. Bár mivel úgyis Facebookos like-ok alapján dől el a három díj sorsa, szerintem a legnagyobb ország (oroszok?) három pályázója söpri majd be az elismerést. :)
  • bboyatty
    #16352
    Na hát felmentem, mentem 2 privátot és kaptam egy pro t3as 0 0 9es féket.
  • Gam3r
    #16351
    Értem , hát akkor törekedjünk a harmadik helyre:D
  • Alien69
    #16350
    Valamit qrvára benéztél, mert EZ a 911, nem AZ a 911! NEM a 911 GT3 RS-ről van szó, hanem a régi, alap 911-ről, ráadásul az tavaly Karácsonyi autó.
    Tudom, mert van ilyenem. Egy valamire jó, hogy ott álljon a garage-ban, és évente 1-2 kört megtegyen vele az ember a "behavazott" golf clubban. Esetleg még arra, hogy elindulj multizni vele, hogy TUTI TE lehess vele az utolsó. A legszarabb autó tolatva is lehagyja. Ami persze egy másik 911 TURBO változat, me EZ a legszarabb autó.
    De legalább szééép, és "havazik". Valszeg Holle anyó ül benne, és a csomagtartóban vannak a párnái. Bár, lezárt csomitartóból hogyan jön ki a hópihe, ez más kérdés.
  • Gam3r
    #16349
    De ez is csak 911 , a legjobb autó , hát aztán hogy hópelyhes , vagy mi?
  • Alien69
    #16348
    De ez mega LOL kategória. A 3. helyért lévő kocsi még csak-csak, benne van még egy "megfelelő" kategótiában. De az első kettő, ezen belül kifejezetten az ELSŐ díj, az valami extramega LOL. Kb núdli kategória a 911. Egy dolog jó benne, hogy hópihék szálldosnak a kocsiról. Ráadásul, erre a legdrágább a body kit, 3000SB az, amely ki is néz valahogyan, de a többi is nevetségesen drága erre a 911-re.
  • Ryder159
    #16347
    Egyszerűbb ha dobsz rájuk egy Traffic magnetet...
  • Gam3r
    #16346
    Kergemarha , azt esetleg nem tudtad kivenni a szövegből hogy vett EAs matricások is nevezhetnek?

    Mert ha szabad , így kézileg festve semmi esély nincs...
  • SylarHun
    #16345
    Ott ne keresd a fejlesztőket!
    Mert Kanadában vancouver-ben vannak.
  • SUNNY84HUN
    #16344
    ha amcsiban a székházuknál járok ( ami mostanában nem lesz ) tuti megfejelem valamelyik fejlesztőt + rugok rá egy migerit és zúzok neki age-tsuki -t fene a mocsok a....kat
  • kergemarha92
    #16343
    Közben új versenyt hirdettek a hivatalos oldalon. Röviden: egy kocsit kell télies téma szerint festeni, matricázni, majd elküldeni a [email protected] e-mail címre. Értelemszerűen csak egy képet lehet beküldeni, érdemes jó szögből fotózni. December 13-án indult hajnali 1-kor, a nevezés dec. 17-én zárul hajnali egykor. (Remélem az időzónákat jól váltottam át...). Jövő héten, hétfőn tölti fel az elkészült képeket Facebookra, ahol szavazni lehet rájuk december 23-ig. A legtöbb szavazatot gyűjtő első három alkotást díjazzák.
    1. hely: 911 Turbo Snowflake Edition
    2. hely: Corvette Beast
    3. hely: Lamborghini Gallardo Valentino Balboni
  • varazslo1
    #16342
    Huhh,legalább nem vagyok egyedül.
    Nézd meg az én statomat...eddigi pálya részvételeim,mind csupa csupa szenvedés,mind "tankok" ellen megyek s elpáholnak,kiütnek :D
  • Racing824
    #16341
    sry az offért
    megy a game aki még nem vette észre
  • Racing824
    #16340

    Nem tartom magam jó sofőrnek sőőt.De ezért még nem kezdek el csalni,és újabban sajnos egyre több magyar csiterrel találkozni.
    pl ma is összeakadtam 1el
  • varazslo1
    #16339
    Dehogy kezdem :P csak vicc volt. Annó a régi accommal keresgéltem a neten,de rájöttem,h ez nekem nem fog menni :D

    OFF: valaki segíteni alaplap választásban,5 közül kellene. Többit PM
  • bboyatty
    #16338
    Akkor olyat adjanak ami nincs meg minden 3-ik versenyzőnek.
  • Ryder159
    #16337
    Jó nagy fa**t kapunk Boost-ot. Örüljetek ha adnak egy kölcsön verdát...
  • Gam3r
    #16336
    Ne kezdd te is , elég hogy az oroszok fele csíter...
  • Racing824
    #16335
    Report !! xD
  • varazslo1
    #16334
    Akkor megyek s keresek trainert,csalást,nem várok karácsonyig
  • bboyatty
    #16333
    Nem fognak boostot osztani, majd karácsonyra és az lesz az elnézés a sok gebaszért ami mostanában volt.
  • Racing824
    #16332
    Booostot ide! de nem ezret :D

    Már nem is tudom számontartani mostanában hányszor volt vmi gebasz,és mint a bbatty is irta legalábbenyit hogy bocs vagy vmi,Nem is szólva arról hogy az accomból még mindig nem tudok irni senkinek,csak az uj reggel.
  • varazslo1
    #16331
    Legkevesebb,hogy bejelentették volna előre,hogy tervezett karbantartás vagy utólag egy nyílvános bocsánat kérés..de sehol semmi :S
  • varazslo1
    #16330
    ááá s ma 1kor,azaz holnap :D vagyis ma hajnali 1kor meg lejár a BMW-m s ma még nem is zúztam rendőrt,kivéve hajnali3ig :S
  • bboyatty
    #16329
    Az húz fel a legjobban, hogy utána még annyit sem mondanak, hogy bocsi fiúk a leállásért.
  • chris1997
    #16328
    Akkor Sztem az egész EA háza tájánál van problem... :S
  • Ryder159
    #16327
    BF3 is áll.....
  • Szabi1991
    #16326
    ma jelent meg a Battlefield 3-hoz 4 új pálya meg egy csomó új cucc, 4-5ezer ft a csomag... erre természeten nem enged fel az origin..
  • bboyatty
    #16325
    Most vagy ennyire komoly a dolog vagy b@sznak megcsinálni. Mikor van kedvem játszani tuti beszarik a játék.
  • Gam3r
    #16324
    Jááj de hülye vagyok , összekevertem , azt hittem ő rugót ír le , én meg arra írtam:@
  • bboyatty
    #16323
    Na én beléptem de minden olyan lassan megy, hogy szerintem ki is fog fagyni mindjárt.
  • csizihungary
    #16322
    Akkor nem csak nálam.
  • Ryder159
    #16321
    A stat oldal is haldoklik
  • Szabi1991
    #16320
    az ea origin is behalt
  • Ryder159
    #16319

    Tessék
  • Ryder159
    #16318
    Ursa váltó nem lehet 4-6-12es
  • Bullitmustang
    #16317
    Ölni tudnék egy ilyenért
  • chris1997
    #16316
    hát nem!
    Írtam Hogy Váltó nem rugó :D
  • Gam3r
    #16315
    Az nem 4/6/12-es 12-6-4-esről nem tudok.
  • chris1997
    #16314
    közbe beírom a TH tapasztalataim!
    Vasárnap: 10X Powerup
    tegnap: 10XPowerUp
    Ma(27. nap): T2es Ursa Sport Váltó(12-6-4)