94802
  • tutuhawer #16597
    Szerinted több millió képet mire végignéznek? Kisorsolnak téged, ellenőrzik, majd az ellenőrzőket ellenőrzik. Sürgős?
  • varazslo1
    #16595
    köszi!

    nyah jóéjt :)
  • norby9201
    #16594
    Te állíthatod be hogy kelljen-e nyomni,vagy pedig bekapcsol automatikusan ha bármi hang is érkezik a mikibe. Én inkább nyomkodom a T betűt ha van valami mondanivalóm .
  • varazslo1
    #16593
    csákány!


    Holnap lesz mikrofonom,azaz ma.
    Kell valamit beállítani Worldben??
    S beszéd közben kell valamit lenyomni vagy símán beszéljek a mikrofonba??
    THX!
  • eQnLiEe
    #16592
    nemtom tud e segíteni valaki. érdekelne a devs spot 4 végeredményét hol tom meglesni? előre is kösz a segítséget!
  • Gam3r
    #16591
    Még 61 like és meglesz a 15 ezer like Marc De Vellis falán , lájkoljátok , lehet kapunk valamit:)
  • csizihungary
    #16590
    Ask Marc - Episode 58
  • SUNNY84HUN
    #16589
    hát ez az , de azért a sky r34 emet se hagyom megporosodni a worldban
  • Szabi1991
    #16588
    örülünk neki, de ez már tényleg hatalmas off :D
  • spank309
    #16586
    Tud valaki valamit a NU2001-es hibáról boostvásárlásnál? már kb. 2 hete mindig ezt írja ki.
  • Gam3r
    #16585
    Akár ez is lehetne a neve a játéknak , annyi van belőlük:

    NFS World , for hackers and cheaters ...
  • SylarHun
    #16584
    Most tudtam meg, hogy ez valóban létezik.



    The long awaited Corvette Z06 Carbon edition will finally be released in early 2011, but as it turns out it comes with a very unreasonable price. The normal Z06 cost around $75,000, there about, but the Carbon Edition with the same engine, uprated brakes and suspension and two special colors of Supersonic Blue and Inferno Orange, starts at $90,960 and goes up to $99,925 for a loaded model.

    Z06 Carbon treatment also includes the ZR1-style bodykit and 20-inch wheels and interior treatment. Now you might think you can do all that yourself in a downtown garage for 10 grand tops, but GM justifies its price by making the car a limited edition with only 500 units for sale.

    Dunno about you, but I wanted to spend big on a ‘Vette I’d get the daddy ZR1 for 110 grand. If I just want a normal Corvette, I’d get the normal Z06 – or maybe even the C6! – and save 30 grand.
  • Gam3r
    #16583
    Bár azt még hozzá tenném ha egy pici hibát se vét egyik sofőr se a nyertes a BMW M3 GTR E46.
  • Gam3r
    #16582
    Ezt azoknak a érdeklődőknek szánnám aki BMW M3 GTR E46 VS BMW M3 Sport Evolution -ről kérdezne.

    Verona Tunnel -en egy orosszal (!Igen van közülük is normális!) nagyon szép meneteket mentünk és hasonló poweruppokat használtunk / még mennyiségben is.

    Szóval kezdem ott hogy a sport evulotion-nak egy kicsivel rosszabb a nitrója , de ez jó sofőrnél észrevehetetlen.

    Irányítását nem igazán tudtam kivenni melyiknek a jobb mivel mind2en nagyon hasonlóan fordultunk.
    Valamikor én rontottam egy keveset , és ezért vesztettem , valmikor ő.

    Végseb-ről nem tudok információt de BMW-nek most 396 km/h(nitróval , nitró nélkülit kérésre mérek).

    A végeredmény 3/3 (azaz 3 vereség , 3 győzelem)

    Remélem segítettem bárkinek is ezzel.
  • jove22
    #16581
    hogy a rohadás vinné el ledobott amikor a 15. gyémánto is megvolt és adta volna be a menüt
  • Cortinaar
    #16580
    Sziasztok!

    Napok óta lefagy a játék a Treasure hunter végén, amikor ki kell választani az ajándékot?
    Mi a franc ez, mitől van és mivel lehet meggyógyítani?
    Az is furcsa, hogy a játék szintén pár napja akad szabad kóborlás közben.
  • SUNNY84HUN
    #16579
    van 5 profilom abból 4 megy tovább , 1 pedig nullázva lett kiwi vagyok mi lesz a szitu
  • illesgergely
    #16578
    Ha az egyiket már újrakezdted, szerintem várd meg hogyan alakul ott a partdobás. Én is újrakezdtem az egyiknél, de a másik kettőt viszem tovább. Pár nap után kiderül melyik a jobb döntés nálam, nálad is ki fog derülni.
  • RoboKutya78
    #16577
    Skacok akinek problémás neve van a Need for Speed(TM) Hot Pursuit játékban forduljon hozzám Pm-ben tanácsért megoldható a gond csak ki kell várni
    Aki annó felvett A5B3.... néven az vegyen fel ismét robokutya1 néven.
  • Racing824
    #16576
    Olvastam nemrégiben itt pár hozzászólást miszerint,páran itt nem tudtak irni az accountjukból akárcsak én a RACING825-ből
    Nos itt a segítség azaz a link itt leirjátok mi a probléma és majd javitják,
    Én tegnap este irtam nekik,reggelre minden helyreállt :)

    https://help.ea.com/connect-with-us

    bejelentkeztek és majd alul váltsatok magyar nyelvre hogy érthető legyen :)
  • bboyatty
    #16575
    Szerintem ne nullázd, 84 napnál járok igaz volt vagy két mély pont de utána beindul megint, már harmadik napja power esik és nem gyenge. Türelem tornaterem.
  • SUNNY84HUN
    #16574
    vicc hogy a kettő 50es profilomban már napok óta átkozott powerup esik 10 es szorzóval és a 30adik napnál járok , lehet jobban járok ha újrakezdem
  • Ryder159
    #16573
    Fúúú, nem semmi az a verda. Én is éreztem tavaly hasonlót, ugyanis szerencsém volt egy Gallardo-hoz.
    Miután a tulaj elmutogatott mindent, raktam neki egy padlógázt, és kb 200-nál úgy besokalltam hogy meg kellett álljak, mert úgy remegtem, hogy a lábamat mozdítani sem bírtam. Elképesztő egy szekér. Utána egy kis pihenés után, lassabb gyorsulással de mentem egy 288km/h-s tempót, aztán elfogyott a pálya. Ez egy örök emlék marad.
  • Lupous
    #16572
    Szarlehet neki :P. Így ingyen talán még én is megvenném...bár lehet nem :P...kivárnám az epic japcsi tütüt.
  • Gam3r
    #16571
    Ezt már láttam , de nem kell ehhez gazdagnag lenned , csak elfogjon a "vágy" és kész , egyik magyar cimboránkkal is ezt történhetett , és car packokat is nem 1esével veszi:(

    Olyan mint a szerencsejáték , nem tud leállni szerintem...
  • Lupous
    #16570
    Szóval ja értékes egy nyeremény annak aki türelmes.
  • Lupous
    #16569
  • Lupous
    #16568
    Pfí nemtom azért kérdeztem (mintha az eredményhírdetés után páran kérdezték volna a topicban tcmen... és gondolom abba a kocsik is beletartoznak amik a játékban vannak - asszem azok a tartalmak nem vásárolhatók így amik az oldalon vannak kinnt de lehet tévedek, nekem nincs ilyen kódom, csak eszembejutott :D)
  • Lupous
    #16567
    Valóban :P 21 éveske vagyok :D néha látom őket tvben neten reklámokban de spec a nevüket egyáltalán nem jegyeztem meg, a verdák2-t pedig csak azért említettem meg mert pár napja csekkoltam (miértne alapon) és felismertem (hohohó :P) a hangjukat :D
  • Gam3r
    #16566
    Miért az a kód ingyenes bármilyen autót jelent?
  • Lupous
    #16565
    Am volt még kb egy hónapja a tcmes szépségverseny :P...ott volt nyeremény valami kód amivel ingyen lehetett vásorlni 1 bármit a kliensben...pl erre a recskára is ellehetne baszni nem? :D
  • bboyatty
    #16564
    Értem. Nem pótolhatatlan a lemaradás és szerintem érdemes is megnézni ha érdekelnek az autók.
  • Bullitmustang
    #16563
    akkor ezek szerint nem lehetsz túl öreg ha a Winkler Robit meg a Bazsó gabit a Verdák 2-ből ismered.néha látogass el a Totalcarra
  • Lupous
    #16562
    Nah a Totalcart pl vágom :D (A két műsorvezető faszi volt a magyar hangja a Verdák2 kommentárjainak is :D-csak úgy eszembe jutott sry :D), meg az autómániát láttam már párszor amikor a tv elé tévedek :P (Igen ritka dolog :P)
  • Lupous
    #16561
    Ahh :) kis youtubeozás tán kb képben vagyok, ja eddig ezt spec nem ismertem :P. A kocsikért pedig annyira vagyok oda hogy szeretem az F1et, és az NFS széria volt az első autós játékom, se jogsim se kocsim :P. (De persze egyszer majd talán..:P)
  • Bullitmustang
    #16560
    egy legendás autósműsor ami 1987 óta megy Jeremy Clarkson vezetésével erről másolódott anno a totalcar stílusa
  • bboyatty
    #16559
    Autós magazin. Azt hittem akit érdekelnek az autók az hallott már felőle. Nem kötözködésből.
  • Big Boss Hu
    #16558
    Azt a részt csak poénból csinálták. Az ferrarit amit akkor teszteltek nem engedték, hogy más vezesse, mint az akkori ferraris schumi.
    Az első (fekete) stig Perry McCarthy volt, mikor ezt közzétette az újság, és az önéletrajzi könyvében is megírta ki is rakták (black stig katapultált egy anyahajóról a tengerbe).
    A kövi stig bírta a legtovább, mint végül kiderült Ben Collins volt, aki mint önmaga is megfordult a műsorban (vmi terepjárós játékba ment már nem emlékszem).
    Ő is megírta a könyvében és őt is kirakták a műsorból.
    Mivel a fehér stig "ikonná" vált gyakorlatilag, az új is fehér, bár volt pár vicces videó amikor szines stigeket próbáltak :) Őróla még nem tudni semmit.
    A tg pályán tesztelős az elvileg mindig ugyanaz, csak youtuben terjedt el az, hogy mindig más. Csak az utazgatós challengeken van más stig, de akkor mondják is, hogy pl a stig kövér amcsi unokatesója.

    Ja és ha már topgear, mindjárt jön a karácsonyi epizód :D indiai kiruccanás.
  • Lupous
    #16557
    xD És mi az a a TopGear? (Sry a tudatlanságomért.)
  • RoboKutya78
    #16556
    azért írtam hogy nem biztos:)