94802
  • illesgergely
    #16759
    Valóban, a T-mobilos ajándékokat ilyenkor kaptuk.

    Megpróbáltam ismét ezt az ingyen boost szerzést. Felraktam a Mywebspace-t 20 boostért, megnéztem a Kia reklámot 5 boosért, erre kaptam összesen 27 boostot és kaptam egy emailt is:



    Ezt hogyan számolták ki, nem tudom.
    Mywebspace uninstall után 100 gyanús ojjektumot talált a spyware irtóm.
  • RoboKutya78
    #16758
    Srácok ez a kod hol van kiírva vagyok annyira álmos hogy ne lássam se facen se másutt:)?
  • bboyatty
    #16757
    Ez nem biztató. Na jó bedőlök az ágyba és remélem, hogy legalább az EA meglep majd valamivel karácsonykor.
  • tutuhawer #16756
    Jaja, hát kimondottan nem volt karácsonyi, de a t-mobile akció ilyenkor volt. Az tartotta életben a profilomat. T-Mobile 7 napos BMW M3 E46 az Isten
  • illesgergely
    #16755
    Tavaly? Semmi.
  • bboyatty
    #16754
    Csak remélni tudom, hogy nem. 1000 boost az mindenképp kell. Tavaly mi volt az ajándék?
  • janihunk
    #16753
    Ez a karácsonyi ajándék? Mer akkor elmennek a pi....
  • bboyatty
    #16752
    Nem lenne rossz aztán majd vonyítok itt a képernyő előtt, mert sziréna nem jár a matricákhoz.
  • Szabi1991
    #16751
    az lenne a jó ha a rendőrös matrica csomagot is megadná ez a kód :D
  • bboyatty
    #16750
    Boost kőne már nagyon, 2 milla felett járok és nincs mire elverni, mert nincs garázshelyem.
  • Szabi1991
    #16749
    a semminél több
  • bboyatty
    #16748
    3 napos R8 Rendőrautó kód: DN6S-G3UJ-N52Y-93YN
    Ismét egy nagyon hasznos ajándék.
  • norby9201
    #16747
    Őőő miért nem látom haveromat ha ugyanazon a helyen és channelen vagyunk és még teleportálok is hozzá,de akkor sincs sehol
  • bboyatty
    #16746
    Nyugi valamelyik nap nekem sem működött, ilyen dolgok már meg sem lepnek.

    Amúgy lehet tudni valamit a szerdai frissítésről? Azt olvastam, hogy szép nagy pakk lesz. Kérdés csak az, hogy mi (ingyen élők) kapunk-e valamit.
  • norby9201
    #16745
    Az oldalon a LOGOUT gomb csak dísz vagy mi f@sz?
  • varazslo1
    #16744
    Épp a lezárt utakat nézzük,hogy át lehet-e menni rajtuk,de a fejlesztők erre is gondoltak :S
  • chris1997
    #16743
    aha tudtuk/tudtam
  • varazslo1
    #16742
    Tudtátok,hogy lehet privátban havas pályán hülyülni?? xD mekkora bug :P
  • chris1997
    #16741
    Sehogy! várnod kell amíg eltűnik
  • SUNNY84HUN
    #16740
    ez kb olyan mint a fantasztikus 4 esből a fáklya mikor begyújtja magát ..

    ---------------------------------------------------------------------

    más : hogy lehet bérelt autó eltakarítani , a garázsból kidobni ?
  • RoboKutya78
    #16739
    hupszz:)

  • bboyatty
    #16738
    Akkor hajrá.
  • Alien69
    #16737
    Bejó, nem megy se az oldal, se a szarver.
  • tutuhawer #16736
    Pont ez az a hely, ahol meg lehet beszélni szerintem is.
    És mindenki megláthatja majd, hogy nem sárdobálás lesz, hanem kép, videó, érvelés. Az egész magyar közösség számára egyértelmű , elfogadható eredmény lesz. Ma én is szereztem még tapasztatlatot, és majd egy későbbi időpontban meg is osztom. Most meccs van....
  • Alien69
    #16735
    Ráadásul, ha nem írogatnak ide ilyeneket, a vége az lesz, hogy csak olyan dolgokat írogatunk, hogy jaj csessze meg az EA, meg ilyeneket. Illetve, pár kép az új verdámról, stb.
    Ezeknek ezzel az erővel szintén semmi értelme. De, mégis, jó néha elnézni, hogy egy másik emberke milyen béna/jó autót készít el.
    Speciel, én mondjuk nem nagyon fogok ide berakni egy autómat se, ez már elvi kérdés nekem. Sajna, a múltkori TCM-s faszság miatt azt kell mondjam, hogy semmi értelme.
  • Alien69
    #16734
    Szerintem egy bizonyos fokig igenis RÁNK is tartozik! Sokat lehet belőle tanulni. Amíg NORMÁLIS hangnemben "beszélgetnek", addig igenis a fórum elbírja. Akit meg zavar max nem olvassa el. Esetleg beírogat, hogy hagyjátok má abba. De, ettől még írogassanak csak.
  • Szabi1991
    #16733
    így gondolom én is, van privát gomb, lehet használni
  • bboyatty
    #16732
    Az ok de miért jó az ha telenyomják a fórumot értelmetlen hsz-ekkel, legalábbis nekem értelmetlen. Megnéztem mind a két emberke statoldalát, vannak meredek idő de engem speciel nem érdekel, hogy csalt vagy sem. Szerintem ezt játékon belül is le lehet tárgyalni.
    Azzal, hogy itt írogatják, hogy persze neked XY pályán ilyen olyan időd honnan van meg hasonló, nem fog eldőlni a dolog egyik irányba sem.
    Na de tőlem aztán beszéljék, nem esik nehezemre kettővel többet görgetni ha látom, hogy ezt vitatják.
  • kergemarha92
    #16731
    Minden jobb időmről készítettem felvételt is, ezután tényleg nem értem, hogy mi a probléma. Single Playerben sokkal könnyebb jobb időket menni, mert:
    i, Nincs ellenfeled, aki lerammolna, mágnesezne, stb.
    ii, Használhatsz Slingshotot nyolcadik helyről, ami nem kicsit gyorsít fel.

    "az időiddel vered a top pilotákat SINGLE időiddel.."
    Szinte az összes top pilótának single idői vannak pont a felsorolt okok miatt. Mivel többnyire nem használtam a kedvenc pályáimon powerupokat, remélhetőleg velük még előrébb kerülhetek majd a rangsorban.

    Éppen ezért nem értem, hogy hozhattál össze MP-ben olyan időt. Elviekben indulhattatok sokan, pont hátsó sorba kerültél, így slingshottal, temérdek más poweruppal tökéletes kört futva összehozhattál egy top3 időt az egyik legfrekventáltabb pályán. Bevallom, erre én nem látok túl sok esélyt.
    Én is kerültem már össze a Spade Streeten csalóval. Be is ment alkalomadtán ilyen idővel, akárhogy is próbálkoztam, nekem nem sikerült ütnöm őt... Attól, hogy a másik versenyző csal, miért lesz a te időd legitim? Vagy ha ő csal, akkor másnak is szabad?
  • metasoft
    #16730
    nem keveset multizok a spaden... összefutok cheaterekkel szép számban néha a Poseidonnnal, ilyenek.. elvagyok multizok mert hogy multiplayer a játék...
    azért célozgattam a single gamekre mert abban tolod.. az időiddel vered a top pilotákat SINGLE időiddel..
    az általad emlitett futamon egy cheater ütöttem meg és mivel partot kaptam érte fotom is van róla ha gondolod elküldöm...
  • tutuhawer #16729
    van itt egy félreértés, amit meg lehet vitatni egy fórumban normális hangon, ez történik mindössze. Írtam is korábban, hogy hamarosan meg kell jelennie kergemarha tárgyalópartnerének. Megjelent.
  • bboyatty
    #16728
    Ezért reggelni sg-re, hogy másokkal piszkálódj szerintem nem sok értelme volt, szvsz.
  • kergemarha92
    #16727
    Kedves Metasoft!

    Nekem most működik a stat oldal, Gray Pointon a Lotussal csak SP időt mentem, az 02:53.281. Amire te gondolhattál, az a Route 55-ön ment 03:19.016-os idő. "Némi" iróniát vélek felfedezni az írásodban. Ezt a multit nem sokkal a lvl31-es pálya feloldása után mehettem, zéró pályaismerettel, nem túl magas szinttel és tuninggal. Szerintem nincs felvéve aktuális Lotusos idő ezen a két pályán, de ha tényleg érdekel, és nem csak kötekedésből írtad, akkor veszek fel majd a későbbiekben...

    A hozzászólásod második fele pedig végképp homály számomra. Sem a Carbon, sem a Most Wanted nincs feltelepítve a számítógépre már egy jó ideje. Legyen bármekkora szentségtörés, egyik játékkal sem játszottam egy hétnél sokkal többet. Ráadásul (amennyiben jól tudom), bár a pályák megegyeznek nagyrészt, a játékok fizikája merőben más lett. Így semmi értelme sem lenne ilyen futamokat felvenni.

    Nem tudom, mit kellene tennem, hogy te is elhidd, soha nem csaltam ebben a játékban. Töltöttem fel videókat Fraps-szel, Camtasia Studioval, mentem veled 3 privát futamot is. Teljesen tisztán versenyeztem, miközben ordítottad a fülembe, hogy csalok. Ezek után nagyon nincs értelme neked bizonygatnom az igazamat. Az esetről ráadásul videóm is, ha még nem láttad, privátban szívesen átküldöm. Az egészben a legviccesebb, hogy meggyőződésem szerint közben TE használtál trainert. Az első futam valami rettentő gyanús volt a szuperszonikus rajttól elkezdve az elmosódott autóképig és a két fejreállásodig, nem beszélve a szövegedről, amit a trainerről mondtál. Én is szívesen megnéznék egy videót az 01:13.648-as Spade Streeten futott idődről (többek között), amit ráadásul multiban sikerült összehoznod. Érdemesebb lenne először a saját házad táján söprögetni, mielőtt üvöltve lecsalózol bárkit is.
  • norby9201
    #16726
    Werewolf húznod kéne 1-et a corvette-ed gyorsulásán muhaha 666

    Egy kis off:
    Nemtudom valaki játszik-e az ingyenes DC Universe online-al,én elkezdtem és egész megtetszett,elis kaptam egy érdekes pillanatot
  • SylarHun
    #16725
    Jó lett! Gratula.

    Ötletes ez a gif animáció.
  • Racing824
    #16724
    Vegye a rák :D

    Nem költök többé játékra főleg nem erre!

    Azt meg se emlitsem akkor hogy eddig az irás nem ment az accból mostmár beszélni nem lehet a groupban,nálam minden rendben van a játéknak van megint baja,tegnap még ez is ment.
    Viszont a 911 már tegnap is egy nagy rakás szar volt.Szombaton még elég jó köröket futhattam vele.
  • Ryder159
    #16723
    Azért kell, mert jön egy nála jobb, és azt vedd meg.
  • Racing824
    #16722
    911gr3 at nem értem miért kell mindig baszkurálni egyszer megcsinálták egész jó lett vette a kanyarokat is szépen,most meg nincs egy olyan futam hogy keresztbe ne fordulnék,ami csak mozog elcsapom,elbasszák az egészet. Nyasgem ea
  • metasoft
    #16721
    remek.. a gray pointos lotusos multiról nincs felvételed? az talán 3:15? nem működik eppen a stat oldal.. carbonos single futamaidat is felveszed? pár most wantedes sprintet feldobhatnál..
  • kergemarha92
    #16720
    Végül összehoztam egy egész jó időt a Brooks Streeten tálcát is mutató videóval. Az első kör szinte tökéletes volt, a másodikban vesztettem minimum két másodpercet. Most már biztos vagyok benne, hogy elvi síkon össze lehet hozni 1:26.xy-os időt mindenféle powerup nélkül a Lotusommal.

    Itt a videó:


    Azt azért megjegyezném, hogy a Camtasia Studiot nem éppen játékok felvételére találták ki. Remek, HD minőségű képet ad, viszont az FPS-t maximum 10-re tudtam beállítani anélkül, hogy szaggatna a játék. Az autó mozgása emiatt néha kissé darabos. Emellett a processzor is meglehetősen pörög felvétel közben, valamikor a díszlet a pálya mellől kezd eltünedezni, a célba éréskor pedig majdnem lefagyott a gépem. :)

    Remélem, ez a videó végképp meggyőzte a kétkedőket. Más ötletem tényleg nincs, hogyan bizonyíthatnám az ártatlanságomat.