94802
  • janihunk
    #16839
    Hát az nagyon jó lesz ha elveszik.
  • SACONEX
    #16838
    hát akkor lehet hogy elbuktad :S (bár úgy is 18 nap alatt 3 pro part, azaz 6 naponként ad)
  • janihunk
    #16837
    Nemár az nemjó, az már napváltás.
  • SACONEX
    #16836
    1 kor lesz szerver
  • janihunk
    #16835
    medig nem lesz szerver? én még nem szedtem össze a gyémántokat.
  • SACONEX
    #16834
    vagy pl neonnak vagy bodykitnek vmi egyedinek :D
  • Dannyspeed9601
    #16833
    Én egy néhány kemény verseny végén tudnék örülni egy 3-as ültetésnek mondjuk...xd
  • SACONEX
    #16832
    na ez az újítás tetszik :D ki tudja milyen külső tuningokat kaphatunk majd....
  • SACONEX
    #16831
    jahh most olvastam azt a hírt :D azt irja betesznek aftermarket card packokat amik olyan optikai tuningokat is tartalmazhatnak amiket nem lehet megvenni a store ban :D akkor a verseny végén is gondolom lehet majd ilyeneket nyitni kb akkora eséllyel mint pro partot :D
  • Ryder159
    #16830
    - The all new Porsche 911 Carrera S “Snowflake” edition has been added to the game, and is available as a free bonus with a wallet top-up


    Legalább egy IGC autót hozzánk vághattak volna
  • SACONEX
    #16829
    na erre kíváncsi leszek hogy miket lehet majd kapni :D
  • Ryder159
    #16828
    Sőőőt, megszabadultunk az oroszoktól is: Chat has been modified to allow players to select the language they wish to chat in. The chat interface has also been revamped with a cleaner, simpler look

    legalább a cseten

    Holnap 1000 hajtok haza Pozsonyból és nyomom is a game-t
  • Ryder159
    #16827
    Such a great Patch today! You can now earn Aftermarket parts from the Lucky Draw by completing Race and Pursuit events! Check out all the Release Notes and let me know what you think!?!

    EZAZZZZZZZZ!!!!
  • SACONEX
    #16826
    vagyis külföldivel nem
  • SACONEX
    #16825
    hátt nekem még eddig nem sikerült ezzel boostot szerezni de hátha összejön :D
  • Szabi1991
    #16824
    oda van írva a listába..
  • SACONEX
    #16823
    Ja meg ha kitöltök egy hirdetésnél pl regisztációt és ki írja h minden oké akkor az SB-nek rögtön meg kellene jelennie? vagy időbe telik?
  • SACONEX
    #16822
    Akinek már összejött ez a proxy cserélgetős SB-szerzés az segitsen már hogy melyik ország melyik hirdetése fizetett :D
  • Ryder159
    #16821
    Egyetlen privátot talál több, mit 7000-ből. Az ugye meg jelszót kér...
    Tűzfalam nincs bekapcsolva,modemben szerintem nincs is, mert nem találok olyan beálítást
  • Ryder159
    #16820
    Tűzfal? nekem olyan nincs
  • illesgergely
    #16819
    Mindent úgy csinálsz, mint a videóban? Tűzfalon kiengeded?
  • Ryder159
    #16818
    Nem értem, nekem nem működik ez a proxy swicher. Talál 7000-et aztán teszt után mind dead.javascript:document.newmessage.submit();
  • varazslo1
    #16817
    hol is vannak ezek az ingyen boostok?? jól jönne 500 egy garázsra:)
  • Ryder159
    #16816
    Mark facebook oldalán, vagy a twitterjén, asszem
  • illesgergely
    #16815
    Ask Marc-ba hogy lehet kérdést küldeni? Szívesen megkérdezném, hogy szabad-e ezt a proxi változtatót használni. De most viccen kívül, ha tényleg lehet, miért ne?

    Amúgy éjjel karbantartás, remélem meglepnek minket vmi nem boostos dologgal.
  • illesgergely
    #16814
    Végre nem csak nekem jutott ez eszembe.
  • Ryder159
    #16813
    Na nekem ez nem talál egy működö proxy-t sem...
  • Szabi1991
    #16812
    nézd meg ezt a vidit lehetőleg 1080pbe és megérted szerintem :)
  • chris1997
    #16811
    ez a WMWare hogy is működik??? :S
    telepítettem ilyen szarokat a gépemre(már mind1 volt a VGA meg a winfos is szar volt) és teljesen szétcseszte....
  • Ryder159
    #16810
    Minek WMWARE? ott a hugom gépe :D
  • Szabi1991
    #16809
    a telepítgetés se nagy gond, töltesz egy vmware-t és csinálsz egy virtuális gépet.. oda telepítgethetsz akármit :D
  • Ryder159
    #16808
    Nem az EA-t ba**om át azzal, hogy proxyt cserélek, hanem a sponsorpay-t. Nem az EA miatt nincs magyarországon rá lehetőség, hanem a sponsorpay miatt. Tehát az EA-nak nak ahhoz semmi köze...
  • Dannyspeed9601
    #16807
    De most ebben annyira nincs semmi rossz, végülis ha az amcsik megkapják mi miért ne?
  • Alien69
    #16806
    Felhívnám figyelmedet, meg a többiekét is, akik ilyennel élnek, hogy veszélyeztetitek az EA-s acc-otokat. Lehet, hogy nem szúrják ki, lehet, hogy nem veszik el az acc, de mi van, ha mégis???
    Ééén megmondtam!
  • Bullitmustang
    #16805
    és tessék így altatónak 103 boost ingyen
  • Bullitmustang
    #16804
    a lényeg hogy magyar proxyról csak 1-2 ajánlat van de ha amcsi proxyra váltasz szinte végtelen lehetőségek vennek ha van több időd a baszakodásra meg kitöltögetésre egy ilyennel akár 1000 boostot is nyerhetsz
  • Tarpi
    #16803
    Mióta nem lehet egy sp-t normálisan menni?
    Miért nyomnak rám egy futam alatt 5-6 mágnest?
  • Szabi1991
    #16802
    na most az lenne akkor az érdekes, hogy más proxyval újra kapsz 260sb-t ? :D
  • csizihungary
    #16801
    Lehet én is újrakezdem a TH-t, már 1 és fél hete nem kaptam semmi alkatrészt.
  • varazslo1
    #16800
    Tudtok valami oldalt,ahol van leírás a partolásról? pl,h melyik pályán érdemesebb menni meg,hogy milyen kocsival t1t2,t3..