29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #4797
    Papa oldala nekünk készült nem a "nagyvilágnak".Ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne vagy nem értékelné az ember.Éppen ellenkezőleg.Funkcionális, minden megvan rajta ami nekünk kell de ebből fakadóan nem "szép", nem dobozra való szerintem.Dobozra inkább a flyonline.hu kell(ene).
  • Gascan #4796
    Igaz, hogy kinézetre egy picit szegényes.. de tartalmilag és funkcionálisan ott van :) Ilyen szinten amúgy se a kinézet miatt néznek rá erre az oldalra, szóval én elégedett vagyok vele :)
  • Papa01 #4795
    elrontottam a makrót.. :D
  • Papa01 #4794
    "szóval szerintem egy 40 éves apuka amellett hogy megvette ezt a játékot és szereti játszani, lehet egykén elég hamar ráun... a a dobozon is motiválják arra, hogy "hé, itt van több ember akit ez szintén érdekel""

    Azért, ha valakit egy kicsit is érdekel, akkor úgy gondolom, vegye a fáradságot, és tényleg írja be a keresőbe.. :)
    Ha erre nem képes, akkor hááát nem is tudom. :)

    [i]valahogy csak már azt kéne elérni, hogy az oldalad plusz ez a kis sg fórum is felkerüljön a magyar kiadás dobozára, .... igy valszeg itt is több arc fordulna meg[/]

    Azért ezt az oldalt inkább ne reklámozzuk a játék dobozán. :D Kissé szegényes, és akkor finoman fogalmaztam..
    Ez tényleg csak az infók egy helyben való közlésé miatt jött létre (azoknak akik veszik a fáradságot és keresnek. :) ), számtech. szemmel simán körbe röhöghető.. :) De szívesen bütykölgetem. :)
  • Gascan #4793
    Én szeretek abból kiidunulni, hogy jobb ha az embereknek minden a szájába van rágva... mert ha valami nincs megmondva pontosan abbol mindig csak gubanc van

    szóval szerintem egy 40 éves apuka amellett hogy megvette ezt a játékot és szereti játszani, lehet egykén elég hamar ráun... de ha a dobozon is motiválják arra, hogy "hé, itt van több ember akit ez szintén érdekel" akkor már lehet rákérdez, hogy mit hogy meg esetleg, ha kedvet kap akkor játszani is fog velünk..

    főleg jó buli ez a kiadónak, mert igy mégtöbb játékot adhat el, a fejlesztőknek szintúgy, és nem hiszem, hogy ördöngős összeg lenne összehozni
  • Her Laca
    #4792
    "plusz ez a kis sg fórum is felkerüljön a magyar kiadás dobozára, .... igy valszeg itt is több arc fordulna meg"

    Mindig mondom ,hogy GOOGLE A BARÁTUNK!!
    Ha beütöd hogy Rise of Flight az első vagy a második találat ez az oldal.
    Akit érdekel a játék ,avagy ez a téma idetalál. Aki meg lusta ,vagy egyszerűen korlátolt az meg jobb is ha nem jár erre felé.
  • Gascan #4791
    valahogy csak már azt kéne elérni, hogy az oldalad plusz ez a kis sg fórum is felkerüljön a magyar kiadás dobozára, .... igy valszeg itt is több arc fordulna meg
  • otiq
    #4790
    De lenne kedvem csak egyéb okok (idő,életerő) hiányzik.
    Néha offline játszok azért.
  • RedRiot
    #4789
    Azt én is láttam a simhq fórumon, és pár hete újra megnéztem. Nem tudom már mi volt a topik címe, talán WW1 reenactment, vagy ww1 demonstration, valami hasonló.

    A dugóhúzóba kerülés - katapultálás a legjobb rész, az nagyon drámai. :))))
  • Papa01 #4788
    Köszi a sok anyagot, pakolok majd ki minél többet majd az oldalra!!! :)

    Urak, nem tudom, jól emlékszem, de talán itt láttam, egy paródiát, ami I. világháborús légicsatát "szimulált". Emberek rohangáltak a törzsükre erősített karton repülőkkel.. :D Nem rémlik senkinek? :)
  • RedRiot
    #4787
    Azokra a könyvekre nagyon kíváncsi vagyok! Hajja és Fiai kiadhatná legalább a Richthofen könyvet. McCudden is megírta a a háborús élményeit: nagy SE5a-biblia lehet az a könyv.
  • DummyBoy
    #4786
    Mégvalami!

    A History Channel - Dogfights nevű sorozata pl, nagyon jó, az első részben van szó WWI-es repülésről:

    Dogfights - The Greatest Air Battles

    valamint a The First Dogfighters epizód is erről szól :) (Ernst Udet, Werner Voss repülései :) )

    Dogfights - The First Dogfighters
  • DummyBoy
    #4785
    Jó reggelt az uraknak!

    Akkor egy kis ékes angol nyelvű ajánló következik:

    DVD/divx/youtube: az első világháború színesben - WWI in colours - torrentoldalakon fellelhető, azért merem így mondani mert mikor kerestem, akkor kiderült hogy ingyenessé tette a kiadója :) Az egyik rész kifejezetten a repülérsől szól :) Fent van youtubon is több helyen :)

    WWI In colours - első rész

    Egy pár weboldal:
    Aerodrome - WWI repüléssel és történelmi dolgokkal foglalkozó oldal

    Wings Palette - Elég komoly repülőgép festés adatbázis, nem csak WWI!

    És angol nyelvű könyvek (Nem olvastam még őket, de ami késik nem múlik xD)

    És 25 különböző angol nyelvű könyv az első világháborúból és az első világháborúról ... Olyan könyvekkel mint a "The Red Battle Flyer" ami az angol nyelvű fordítása Captain Manfred Freiherr von Richthofen hasonló című könyvének :)

    WWI books :)
  • Papa01 #4784
    @Gascan: Köszi szépen, alapvetően az oldallal cél az, hogy ott legyen ami sokszor előjön itt a fórumon, ne kelljen mindig valakinek begépelni a válaszokat ugyanazokra a kérdésekre.
    A kialakításon ha, feltétlen nem muszáj nem módosítanék, épp emiatt. Ami még eszembe jutott, az az, ha több dolog gyűlik össze, akkor egy Joomla-ás oldalt rakok össze, ami szép is és jó is. :) De ez még egy távlati dolog.

    @takoca: Banner-ben lévő szöveg alatti link is oda mutat. Ahogy VO101 tvr is linkelte. :)


    @Willen: Igen jelentős sebesség töblettel mehet bele a pilóta a manőverbe... :)
    @Leon: Köszi a linket, megnézem!

  • LeonSilver
    #4783
    Nincsenek meg sajnos.
    Réges régen olvastam őket, évek óta elővannak jegyezve több antikváriumban de egyelőre nem volt szerencsém.

    Ha itt rákeresel a két könyre akkor eltudod olvasni, hogy miről szólnak.
  • Willenbrock
    #4782
    Az a negatív félbukfenc(félorsó?) nagyon durva egy vitrorlázógéppel,nem hittem volna hogy meg lehet csinálni vele.
    Ez a verseny is igen látványos,igen jó reflexeik vannak a pilótáknak és ezek az Edge-gépek is szépek.A fél kubáni 8-as kifejezést korábban nem is hallottam,félbukfencnek vagy immelmann fordulónak ismertem azt a figurát.



    Red Bull A.R 2009
  • VO101 tvr
    #4781
    Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok: <<Ezen az oldalon>>
  • takoca
    #4780
    Papa: elárulnád nekem is hogy hol van az oldalad?
    Köszönöm
  • Gascan #4779
    Papa ... kerlek pozitiv kritikanak vedd fel.. jobb lenne az oldal ha nem lenne haromfele tagolva.. ugyhogy en mindenkeppen a jobb felso teglalapot kivennem, mert csak eltakarja a helyet a fontos adatokrol...

    ... ha kepetek vagy rovid mondanivalot szeretnel kozolni a jatekrol, akkor azt inkabb egy nyitooldal felen tennem meg

    emellett egesz profi ... minden hasznos info megtalalhato rajta, koszi!
  • Papa01 #4778
    Köszi a olvasmányokat, utána nézek! :) Neked megvannak?

    Kiss József László : Kiss József László
    Az író magáról írt egy könvyet? :)
  • LeonSilver
    #4777
    Kiss József László : Parancsolsz egy kézigránátot?
  • LeonSilver
    #4776
    Rifat Ilgaz : Kopasz Mahmut diákjai

    Kiss József László : Kiss József László

    ;)

    Igaz nem röppenés de véleményem szerint mind a kettő remekmű!
    Sajnos egyik antikváriumban sem láttam egy fia példányt sem belőlük.
    Több éve elő vannak jegyezve de semmi :(
  • Papa01 #4775
    Oks, köszi szépen! :)

    Bővítettem a weboldalt, a Fullscreen Mode beállításokkal kapcsolatban, és a könyvekkel kapcsolatban. Akinek még van javaslata könyvekkel kapcsolatban, ne kíméljen.. :)
  • Zair #4774
    Köszi srácok!
  • RedRiot
    #4773
    Semmi gond Papa, küldd el amikor készen van.

    Zair: szép lett a Spad, gratula!
  • Papa01 #4772
    Kint is van. :)
  • Zair #4771
    Köszi Papa, megtisztelnél.
  • Papa01 #4770
    Mármint Zair skin-jét tenném ki.. :)
  • Papa01 #4769
    A Dummy által említett könyv:
    dr. Csonkaréti Károly: A császári és királyi légierő - 20. századi hadtörténet

    A Laca által említett link a weboldalon is kint van... :) Ha nem gond kiteszem a letöltések közé.. :)

    Zair: Nagyon szép a skin, gratulálok! :)
  • Her Laca
    #4768
    Pontosan.
  • Fokker
    #4767
    nagyon pöpec lett!
  • Zair #4766
    Ja, és a nyavajás kakast egész délután rajzoltam, mert nincs róla normális felbontású kép sehol a weben.:-)))))
  • Zair #4765
    Tudom, hogy nem nagy SPAD rajongó a csapat, de "hegesztettem" :-) egy ezúttal történelmi skint.

    Korai változat, Jacques Roques repülte az Escadrille Spa. 48. tagjaként. Igazándiból összesen 8 fajta tervrajzot találtam róla, szóval átlagoltam azokat:-) Van amelyiken kék az oldalsó csík, és van amelyiken nincs a felső szárnyon szám. A Squadron kiadványát vettem alapul.

    Ha tetszik letölthető
    innen







  • DummyBoy
    #4764
    Az első világháborús magyar repülésről lehet könyvet kapni, valahol itt a topikban már írtuk, most nincs itt, ezért a pontos címét nem tudom :)

    De asszem valami: A császári és királyi légierő ...
  • Her Laca
    #4763
    Segítek.
    Képek
  • Gascan #4762
    inkabb valami jo kis konyvet olvasnak rola...
  • Papa01 #4761
    Nálam is ok.
  • VO101 tvr
    #4760
    Haha... Így teljesüljön minden kívánságom. Lehet olvasnak bennünket a neoqb-nál is.
    Tényleg nem nálam volt a hiba. http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=49&t=6820&start=50
  • Solt
    #4759
    Megy az, Önnél a hiba! :)
  • Papa01 #4758
    Meglesem én is.. :)