29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #4837
    Mikor lesz már DOGFIGHT !!!!
  • Sanyo
    #4836
    Holnap kitenném őket a letöltések közé, ha lehet. :) Egy csak RoF skin részleg létrehozása sem probléma, megnézem, mit tudok alkotni.
  • Zair #4835
    Köszi mégegyszer skacok! Tényleg örülök, hogy tetszenek!
    Igazándiból nagyon jók a gyári template-k, nem kell annyit vacakolni, mint az Il2 esetében. Sokat segít a User Viewer beépített progi is, amivel bármikor megnézhetem menet közben is a készülő munkadarabot, és nem kell perceket várni a töltögetésre.

    Ha össze jönne annyi darab, kéne csinálni egy honlapot kifejezetten a ROF skineknek.
  • Papa01 #4834
    Nem semmi...
  • Solt
    #4833
    Köszöntem a lehetőséget Urak... ez a pár perc is jó volt... igaz, hogy bekerültem Papa és Laca darálójába, de azért élveztem! :D
  • Papa01 #4832
    Ebben van valami, nem vitás! :)
  • Fokker
    #4831
    Zair! le a kalappal, iszonyat jók a skinjeid!
  • Zair #4830
    Köszi a gratulációkat pajtik. Íme egy lóherés amerikai példány az Üllői-úti b középből szalajtott pilótájával:-))))))) Aztán a szegedi bőripar erre a hétre lehúzza a rolót, sajnos már nem lesz egy perc szabad időm sem.

    Viccen kívül: Leo Dawson hadnagy repülte nem sokkal a háború után, szintén a 94th USAS Squad. tagjaként.

    Innen tölthető le





    Azért a pénteki röppenésben majd nagyon szeretnék már részt venni. Valahogy a hét végéken mindig becsúszik valami családi banzáj vagy szerelmi bánattól gyötört félig részeg régi barát stb.:-))))))))))
  • Fokker
    #4829
    valahogy úgy érzem, szélmalomharc ez az egész link-csinosítgatás :( nem hiszem el, hogy ennyire nincs szem előtt. esetleg 300-as betűnagysággal.... az ilyen hsz-ek teljesen kiborítanak.

    elnézést.
  • Papa01 #4828
  • Papa01 #4827
    ÁÁÁ, IGEN AZT AKARTAM.. :D KÉSZ VAGYOK MINT A HÁZI FELADAT! :)))
  • DummyBoy
    #4826
    flyonline.hu ? Én nyertem xD

    Sajna ma sem tudok ... De holnaptól vasárnapig minden este egész éjjel ráérek xD
  • Papa01 #4825
    www.jetfly.hu :)
  • samsung123
    #4824
    A WINGS OF PREY FÉLÁRON(17euro)! a steamen! kiadtak azóta vagy 3 giga patchet részletes simnehézség állítás, jobb repmodell, jobb sérülésmodell, így nagyon megéri! nem reklám csak infó..sorry akit nemérint.
  • Papa01 #4823
    Láttam kiléptél... :) Mi történt?
  • Papa01 #4822
    szeró ts mostantól megy! :)
  • Papa01 #4821
    oks, indítom azt is.
  • takoca
    #4820
    de ott se látom a szobát

    áááá :)
  • takoca
    #4819
    van
  • Papa01 #4818
    Oks, így ki tudjuk próbálni, van a gond a csatlakozásnál. :)
    TS-ed van?
  • takoca
    #4817
    én jönnék szívesen!
    agyag galambnak jó vagyok :)
  • Gascan #4816
    holnap delutan ha minden igaz mar nekem is megerkezik a kopiam :)
  • Papa01 #4815
    Mert én csak host-olok, nem folyamatosan megy... :)
  • Papa01 #4814
    Urak, nincs kedve egy rövid csörtére valakinek? :)
    @takoca: Nincs mit! :)
  • DummyBoy
    #4813
    @Papa: tőlem nyugodtan, én is találtam valahol ... Bár nem tuti hogy "legális" de szerintem nyugodtan kimehet :)

    @takoca: Mods on fent van a jobb felső sarokban? Ugyanis a szerverek nagy többségére csak KIKAPCSOLT Mods-al lehet felmenni, amúgy nem is látod őket ... Mi MODS ON-al repülünk, nem nehéz megtalálni a szervert, általában csak a minek van a listában xD
  • takoca
    #4812
    igazad van, köszönöm!
    pipa volt a gond
  • takoca
    #4811
    így már érthető

    de titeket se látlak :((
  • Papa01 #4810
    Ha Mods jelölő be van pipálva, akkor nem lehetetlen a dolog, mert szerintem rajtunk kívül kb 1 szeró van ami így megy.. :)
  • takoca
    #4809
    Szerintem nem hagyok ki semmit és elég jó tempóban repülök, a végén csúsztatnom kell hogy elkopjon a sebességem.

    + másik kérdés (bocsánat, remélem nem megyek még az agyatokra) a szerver lista nálam mindig tök üres! ki kéne nyitnom valamit a routeren? csodálnám ha a listához is kéne
  • Willenbrock
    #4808
    Igen van időlimit is és minden navigációs ponton át kell repülni,ezeket a felszállás előtti tájékoztatón megmutatják,és repülés közben is zöld jelzésekkel jelölik.
  • Papa01 #4807
    Minden körbe belerepülsz? Nem hagysz ki egyet sem?
    Szerintem időlimites is, én legalábbis úgy éreztem.. :)
  • takoca
    #4806
    áruljátok el pls hogy mi a túróért nem tudok a 3. tréning misszióra lépni.

    a 2.-ban lerepültem az iskolakört és le is szálltam egyben (többször is)
  • Papa01 #4805
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233011989&no=4731]#4731... :)[/URL]
  • takoca
    #4804
    ezt nézd meg :
    http://www.youtube.com/watch?v=r8u2Fq1KLRI

    ugyan csak egy részlet, de ez is durva (megvettem az egész filmet, überjó)
  • takoca
    #4803
    Köszönöm!
  • Papa01 #4802
    Dummy, szerinted ezt a szuper kis könyv gyűjteményt kitehetem a letöltések közé? :)
  • Papa01 #4801
    A lényeg, amit írtatok, hogy ott legyen minden ami kell.. :)
    Zair: Le a kalappal, ez is meseszép! :)
  • DummyBoy
    #4800
    Gratula!

    Asszem lessz itt egy rakás skinmester a végére :)
  • RedRiot
    #4799
    Ez valami gyönyörű!
  • Zair #4798
    Hát valószínűleg nem a világ legtökéletesebb rejtőszíne, de itt van még egy Spad Zair műhelyéből:-))))) Ki hogyan küzd az álmatlansággal, ugye...

    A gépet Reed Chambers repülte, a 94th Aero Sqn USAS tagjaként.


    Letöltés