29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #5039
    Papa milyen beállításokat használsz amikor tömöríted a videót ?Ez így nagyon gázos ;) Amit én megadtam meg leírtam azzal teljesen fasza a cucc!
  • Papa01 #5038
    Tényleg ki kéne egyszer próbálni egy ilyen feladat alapú küldit! Szuper lehet az is! :)
    @Gascan: Emlékeim szerint az Dummy mester Camel-je volt. :)
  • Gascan #5037
    merő véletlenségből a második gép amit lelőnek a vidiben és kigyúl a motorja az nem egy alba volt? :)
  • DummyBoy
    #5036
    Mégvalami ... nem akarom elkiabálni, de ha (remélem!!!) rendszer lesz az ennyi emberes repülésből, akkor át lehet variálni a gépek listáját ... Tetszés szerint ... Friendly Icon-okkal nincs gond az azonosításból sem :)

    Valamint ha kell, akkor lehet "feladat" alapú missziókat is nyomni ... pl: Egyik oldal levegőből indul, kisér 2 bombázót ... másik oldal reptérről felszáll, és meg kell akadályozni, hogy a bombázók elérjék a repteret ... Vagy egy várost ... ha kell keresek történelmi színteret neki :)

    Támadók nyernek, ha a bombázó eléri a védők repterét ... Védők nyernek ha lelövik a bombázókat ... És ezt mindkét oldalnak meg lehet adni ...

    Vagy pl: konvoly kisérés ... Konvolynak el kell jutni A-ból B-be, védőknek ezt kell segíteni, támadóknak szétszedni a konvolyt (Szöveséges oldalon könnyebb a támadók dolga, mert a szövetséges gépek tudnak bombát vinni ...)

    Vagy ha valakinek ötlete, kérése lenne, akkor azt is várom :)

    Ha lesz egyszer respawn lehetőség, akkor viszont meg fogom csinálni (Ha csak valaki meg nem előz ...) a Capture the Airfield missziót ...

    Bár nem lesz egyszerű, de agyalok rajta... adott lesz 1-2-x reptér, amire ha valaki leszáll, akkor pontot kap az adott csapat ... Amelyik csapat elér egy adott pontot az nyer ... (Az eredeti változat ticketes, azt nem igazán tudom hogy oldanám meg ... De odébb van ez még :) )
  • DummyBoy
    #5035
    Köszi a korrekciót, jó tudni :)

    Akkor sorry, kicsit előbb írtam valakinek a szinkron géppuskáról, akkor az nem teljesen igaz ... Fokker csak sikeresen alkalmazta, és nem feltalálta :)

    Bocs :)
  • Papa01 #5034
    Raktam ki vidit a tegnapi parádéról.. :) Érdekes a gépen tök szép, jó minőségű, te a YouTube-ra feltöltve már inkább randa.. Szerintetek miért?



    Arra gondoltam, jó lenne majd egy ilyen nagyszámú repülésről egy tracket csinálni, pl egyszerűbb kötelék repülésről. Csak meg kéne tervezni merre meddig. Biztos látványos lenne... :)
  • Papa01 #5033
    Ha mindenki letölti, bemásolja a Te Skin-edet ÉS be van kapcsolva a Mods, akkor lesz látható mindenki számára a skin-ed.
    Tény, hogy elég macerás.
  • Her Laca
    #5032
    Csatlakozom az előttem szólókhoz:)
    Tegnap kisebb eszmecserét folytattunk a szinkronizált géppuskáról.
    Nos ajánlom mindenkinek a figyelmébe az Aranysas 2009 áprilisi számát , Kárpáti Endre tollából a Pisztolypárbajnak indult cikksorozatban végigköveti a fegyverzetek kialakulását egészen napjainkig.
    Egy kis érdekesség.
    Nem Fokker találmánya a szinkronizáló berendezés.
    Franz Schneider 1913 ban szabadalmat nyújtott be egy olyan berendezésre amely megszakította a tüzelést ,amikor a légcsavar a géppuska előtt volt.
    Mi több a francia Raymond Saulnier olyan eszközt hozott létre amely ezzel ellentétesen nem megállította a folyamatot hanem elindította.
    A gyakorlatban sajnos ez nem működött mivel egy hosszú csőhátrasiklásos Hotchkiss géppuskával próbálkozott amely alkalmatlan volt a szinkronizálásra a nyitott závárzat és az első lőszer betöltésének késlekedése miatt.
    A németek viszont maximokat használtak és Fokker egyik dolgozólya Heinrich Lübbe sikeresen dolgozta át Saulnier ötletét.
    És még egy kis érdekesség.
    A szinkronizáló rendszerek hátránya a tűzgyorsaság csökkenése.
    Kb 15-55 % csökkentek a fegyverek gyakorlati tűzgyorsasága.
    A magyar Gebauer Ferenc találta ki ,hogy az egész fegyver működését ( a zárszerkezet mozgatását, a lőszerek adagolását ) a repülőgép motorjával oldják meg. Ő találta fel a motor géppuskát,mely 1600 lövés/perc gyorsasággal működött ,ez korának legmagasabb értéke volt.
  • Zair #5031
    Hátezmekkoraszopatásígy!!!!!!
    Én meg végig azt hittem, hogy látszik a direkt erre a célra fabrikált girhes-macskás skinem. (mondjuk feltűnhetett volna, hogy rajtam kívül mindenki gyáriakkal repül)
    Ebben a relációban ismét nem fogom fel, miért van a "mods on" "mods of" kacsoló.
  • kokos
    #5030
    De még gyakorolnom kell!!!
  • kokos
    #5029
    Jó volt!Végre sikerült csatlakozni!
  • DummyBoy
    #5028
    Nos, Urak, nagyon szépen köszönöm a mai játékot, nagy élmény volt!

    Remélem még sok ilyen lesz xD Teljesen más volt ekkora társasággal repülni!

    Köszönöm!
  • Papa01 #5027
    Gyerekek ez hatalmas volt, köszönet minden résztvevőnek!!
  • Willenbrock
    #5026
    Sajnos mégsem tudtam ma jönni multira,remélem legközelebb sikerül.Délután rokonok voltak,aztán este elkezdtem egy hajómodellel vacakolni el is felejtettem hogy péntek van:(
  • sakkay
    #5025
  • sakkay
    #5024
    Uraim, ..ez f***a volt.
  • RedRiot
    #5023
    Az is kellemes hogy még tíz emberrel sem volt lagzás. A város feletti megdöccenés/akadás nálam néha offline is jelentkezik, így az biztos nem a multi miatt volt.
  • Fokker
    #5022
    én is köszi mindenkinek, nagyon jó volt a mai. ennyien még soha nem multiztunk. remélem ez a létszám már marad és tovább nő.
  • Solt
    #5021
    Szuper volt, köszönöm mindenkinek! :) Én is csak pár gépet szedtem le, de elég túlélni is egy ilyen "kavarodást"... :))
  • Gascan #5020
    nekem is bejött ... igaz hogy csak 4-5 gépet sikerült leszednem :D
  • RedRiot
    #5019
    " A ROF-ban az egyéni skinemet nem is látjátok, mindaddig amíg az nincsen fizikailag letöltve a többiek gépére is?"

    Ez így van, le kell tölteni, be kell másolni a skineket.

    Kösz a repülést mindenkinek, nagyon jó hogy egyre többen vagyunk! Sokkal változatosabb, érdekesebb meccsek alakulnak így ki.
  • Zair #5018
    Hűű ez de jól esett:-))))))

    Egy kérdés: amikor multiztunk, szóba került de aztán elfelejtettem rákérdezni. A ROF-ban az egyéni skinemet nem is látjátok, mindaddig amíg az nincsen fizikailag letöltve a többiek gépére is? Nem úgy van mint az Il2-ben, hogy ott elég volt csak beállítani a skin download pipát a setupban, és már látta is mindenki az adott szerveren?

    Köszi a választ előre is.

    Amúgy hatalmas királyság volt ilyen sokan játszani!
    Mostmár belőttem a TS-emet is, mostmár talán nem kell minden betöltött játék után újra kalibrálni.
  • Papa01 #5017
    A létszám , kérem, nem semmi.. :)
  • DummyBoy
    #5016
    x:\xxx\Rise of Flight\data\graphics\skins\albatrosd5\

    Itt az útvonal :)
  • Papa01 #5015
    A Tracks mappa tartalmát, ugye simán lehet törölni? Eléggé felhalmozódtak a felvételek...
  • Papa01 #5014
    Urak, szeró megy, jertek csatlakozzatok! :)
  • Solt
    #5013
    Jövök én is... max lelépek, ha muszáj... :)
  • Papa01 #5012
    No, megkaptad a felszállási engedélyt, Solt kolléga?? :)
  • Papa01 #5011
    Félkor kezdünk, addig várakozási légtér.. :)
    Gascan, Tvr, mikrofonotok nincs esetleg? Hallani hallotok?
  • Gascan #5010
    na... lesz valami? :) megzuhizok es jovok
  • Fokker
    #5009
    5 perc és fent leszek TS-en....
  • Papa01 #5008
    Oks! :)
  • Papa01 #5007
    Sajnos a kolléga még mindig nem hozta a logót, pedig már szerettem volna ma felvenni én is az "új ruhámat".. :)
  • Fokker
    #5006
    mindjárt, csak vadászgatom a legújabb skineket.
  • Papa01 #5005
    A mai és a tegnapi termés még nem, szombaton felteszem, a TS3 frissítéssel együtt. :)
    Jössz TS-re?
    A szeró még nem megy, nem akarom, hogy feleslegesen pörgesse a VGA ventit a menü alatt... :) Félkor indítom azt is! :)
  • Fokker
    #5004
    Papa, a legújabb skinek is fent vannak az oldalon?


    hűtővíz: a német gépeken nem kell foglalkozni vele, a repülés elején teljesen kinyitjátok, és utána nem nyúltok hozzá! nem fogtok annyit zuhanni, hogy kihűljön. tapasztalat. ahhoz olyan 4-5 km-t kéne folyamatosan zuhanni. a másik, hogy a német gépek még zuhanásban is lassúak.
  • Solt
    #5003
    Imádom a kis ribancot, de most elmehetne bulizni! :D
  • Papa01 #5002
  • DummyBoy
    #5001
    Én még kimegyek, megsétáltatom a Wingman-emet és jövök ... xD
  • Papa01 #5000
    Izzítom amit kell.. TS, Szeró....