29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #5079
    Ilyen... :( Ha a távolba nézel, összemosódik az egész... ráadásul folyamatában ez vibrál is... ha egyszer feltűnik, utána nagyon zavaró! Tehát az én esetemben Dummy a hibás, miatta vettem észre! :D :D

    Az #5077-ben linkelt fórumon is van két kép... ott is nézd meg a távoli textúrákat...
  • Papa01 #5078
    Urak! :)
    Mint tudjuk vak vagyok (A célt is én veszem észre legutoljára... :) ), ezért mondjátok már el, mi a gond a kép minőséggel. :)
  • Solt
    #5077
    Dummy!

    Picit kutakodtam, és úgy látom NV kártyákon is ilyen a kép, ha nincs az SSAA bekapcsolva... ÍME
  • Papa01 #5076
  • Solt
    #5075
    Meg is vettem gyorsan a DVIII-at... birizgálja a fantáziám.... :)))
  • Papa01 #5074
    Urak, egy kis ebéd utáni repülés van folyamatban! :)
  • Fokker
    #5073
    minnyá....
  • Papa01 #5072
    Fokker Mester vagy? :)
  • Papa01 #5071
    A délelőtti röppenésünk egy jelenete:
    Én és Laca üldöztük Fokker kollégát, igen kellemes repülés volt! :)
    Küzdök a vidi beágyazással.. :)
  • Papa01 #5070
    Igen, egyre jobban érdekel engem is maga a korszak. :)
  • Gascan #5069
    többek között ez volt az oka, hogy megvettem a játékot :)
  • RedRiot
    #5068
    A RoF kapcsán sokat tanul az ember ezekről a gépekről. Korábban inkább a második világháborús gépek érdekeltek, de ahogy telnek a RoF-os hónapok, egyre érdekesebbnek találom a katonai repülés kezdeti korszakát. A harcok stílusa és tempója is jobban tetszik mint a későbbi korok gyorsabb összecsapásai.
  • Gascan #5067
    ezt ismertem már korábbról...
  • LeonSilver
    #5066
    Nem is ezt akartam, rohaggyon meg a vágolap.
    Szóval ezt ni

    http://www.freeweb.hu/asbothoszkar/forgomotor.html
  • Gascan #5065
    értem... miket tud meg itt az ember... örülök :)
  • LeonSilver
    #5064
    .. és még http://hu.wikipedia.org/wiki/Csillagmotor
  • LeonSilver
    #5063
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Giroszkóp
  • RedRiot
    #5062
    A forgómotor a világ nyolcadik csodája: a légcsavarral együtt az egész motor forog, a főtengely pedig egyhelyben áll. :)))

    Előnye, hogy kis tömegű, és hogy kevésbé sérülékeny. Hátránya, hogy az erős giroszkópikus hatás miatt nehéz irányítani őket. Képzeld el, hogy egy sörösdobozba beleraksz egy fémgolyót, és a dobozt elkezded rázni körbe-körbe, úgy hogy a golyó forogjon benne. Lehet érezni, ahogy a golyó "ki akar jönni". No kb. ilyen erők munkálkodnak a forgómotorosban is. A motor forgási irányába könnyen fordul, a másik irányba viszont akadályozza a motor forgó tömege. Ilyenkor is jó a blip switch - mielőtt bedöntöd egy pillanatra kikapcsolod a motort és akkor könnyebben indul a forduló.
  • Gascan #5061
    igen.. most vettem észre, hogy benne van.. kis is próbáltam és tényleg furi :)

    Egyébként milyen az a forgómotoros gép? mi a különbség a simához viszonyitva?
  • Gascan #5060
    egyéként ez nekem is eszembe jutott... csak a nagy súlya ejtett gondolkodóba
  • RedRiot
    #5059
    Papa, ezt is feldobnád a skinek közé plz:

    Se5a skinem, amivel tegnap is repkedtem
  • Fokker
    #5058
    nem azt mondjuk, hogy olvass vissza 5000 hsz-t, csak a fejlécig kéne eljutni....
  • Fokker
    #5057
    az olvasás fárasztó de hasznos. egyesek még a fejlécig sem jutnak el.
  • Papa01 #5056

    Urak, aktualizáltam a weboldalt:

    - Dummy leírása a típusokról.
    . Gascan észrevétele a Padlock-ban
    - Új skinek felvétele a letöltések közé

    Bár úgy gondolom,ha 1000000-es betűmérettel lenne ott akkor se kattintana rá senki magától.. :)

    @Leon: Úgy látom a YT befejezte a vidi feldolgozását.
  • tenkenorman
    #5055
    jah csak hülye fileplanet vagy mi. mind1 megoldom thx
  • Papa01 #5054
    Linkek menüpont
  • Fokker
    #5053
    5 perc és TS-en vagyok
  • Papa01 #5052
    Multi beállítások és egyéb hasznos dolgok: << Ezen az oldalon >>
  • tenkenorman
    #5051
    demó. pl. amiért nem kell fizetni. egyenlőre kipróbálnám a játékot.
  • Papa01 #5050
    A TS már megy! :)
  • Papa01 #5049
    Mire gondolsz? :)
  • Papa01 #5048
    Ilyen, ha a gépen játszom le:
  • tenkenorman
    #5047
    van ehhez valami pár napos ingyen verzió?
  • RedRiot
    #5046
    Az N28 alapból benne van a játékban, nem kell megvásárolni. :)
    (legalábbis nekem benne volt. Én tavaly augusztusban vettem letölthető verzióban)

    Az N28 egyébként egy elég furán vezethető gép, olyan érdekesen bizonytalan. Nem túl gyors de nem is lassú, nem fordul jól, de azért lomhának sem mondanám. Próbáld ki, de szerintem az alapgépek közül a SPAD sokkal gyorsabb is és a fordulékonysága sem rossz. (Bár bevallom mindkettővel keveset repültem.)

    Gyors gépek inkább a szövetséges oldalon vannak. Az SE5 kb. olyan gyors mint a Spad. Jobb belőle a kilátás, viszont a fegyverek fura elhelyezése kevésbé koncentrált a tűzerő (érdekes lenne egy találati statisztika fegyverekre lebontva), és a motorra zuhanáskor nagyon oda kell figyelni. A hosszú fordulókat nem szereti, pillanatok alatt elvérzi így a sebességét. A műszerfala talán ennek a legjobb.

    A Dolphin érdekes szerzet. A kilátás belőle elég fura, csekkolj néhány jútúb videót. Valamivel gyengébb mint az SE5/Spad duó, de a német gépektől még mindig gyorsabb. Könnyebben dugózik mint az előbb említett típusok, és nem egyszerű kivenni belőle.

    Ha esetleg mégis megszereted az N28-at, és tudod kezelni a forgómotoros viselkedését, és inkább mégis fordulékony gépet akarsz, akkor a Fokker triplán, a D.VIII vagy a Camel a te géped. Elég háklis, izgága gépek, de halálosan veszélyesek ha valaki megidomítja őket.
  • Papa01 #5045
    Én továbbra is ezt szajkózom mindenkinek! :)
    Pfalz DIIIa

    Csodaszép ez a skin.
  • Papa01 #5044
    Az a baj, úgy túl nagy lett a fájl méret >1GB (Az eredeti méret 4GB)
    Ezért így állítottam be:

    Az elkészült fájl így 180 mb lett, de a gépen nézve tükör sima!
    Valószínűleg Fokker kollégának lehet igaza, mert a belépek a YT-ra, még azt írja, hogy feldolgozás alatt..

    @ Fokker: Indítom, amit kell.. :)
  • Fokker
    #5043
    ez benne van az alapjátékban. próbáld ki ;) sztem elég siralmas. marha jól orsózik, jó az oldalkormánya is, csak a magassági halott. bedöntöd a gépet, hasrahúzod, és 1 óra alatt meg is tesz 1 kört.
  • Fokker
    #5042
    sztem ez a jútyúb hibája. múltkori feltöltés is egy napig ratyi volt, utána vhogy magától kitisztult.
  • Fokker
    #5041
    Papa, mostanság tudunk repülni egyet? csak mert tegnap fölvetetted.
  • Gascan #5040
    Gondolkodom rajta, hogy legalább egy gépet megvásárolnék.... amit fontosnak tartok, az ha valaki mögém kerül onnan gyorsan el tudjak húzni, ugyan akkor lehetne forgékony is - gondolom ez két ellentétes pólus a játékban :)

    Szóval ez a Nieuport 28 nekem jól néz ki, mi erről a véleményetek?

    Nieuport 28. C1