29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #5159
    +1
    Ritkán, de én is használom a padlockot, nem csalásból, hanem szintén hardver hiányosságok miatt. De ha úgy gondoljátok hogy túl sokszor radarozom be az ellenfeleimet padlockkal, és már rontja a játékélményt annyiszor lövök le mindenkit cheater módon, akkor ne legyen padlock.
  • Fokker
    #5158
    engem nem zavar, csak ha már a teljesen segítségmentes irányba megyünk, akkor azt is mellőzni kéne. utána meg multiban véletlenül elkezdik lőni az emberek a baráti oldalt. vagy végig megy az egyeztetés TS-en, hogy most ki kivel van. de szóba került a TS mellőzése is, az végképp érdekes lenne, hogy ki hány szót tud leírni forduló közben.

    egyébként, mivel a Padlock be van kapcsolva, mindenki használhatja. semmivel nem vagyok jobb helyzetben a trackIR-t használókkal szemben. ha jól tudom F8 az alapértelmezés.
  • VO101 tvr
    #5157
    Nekem sincs TrackIR-em. Joy-ról nézelődöm.
  • Papa01 #5156
    Oké, akkor 10 perc és kezdjünk! :)
    Fokker, akkor kapcsoljam ki az ikont?
  • Fokker
    #5155
    megyek én is.

    viszont akkor az ikonokat is mellőzni kéne, ami ugye mint kiderült, 10-12 gép esetén óriási káoszt tud okozni.
  • Solt
    #5154
    Iszom egy kávét, és én vagyok egy kicsit... :)
  • Solt
    #5153
    Sokszor TrackIr-l is... :D FreeTrack-n nem gondolkoztál?

    Én kipróbáltam a padlock-t, ( szerintem ) elég durva segítség... ha nem is azonnal, de záros időn belül jó lenne megválni tőle... szerintem...
  • Papa01 #5152
    Urak, van kedve valakinek röppenni egy kicsit? :)
  • Fokker
    #5151
    viszont TrackIR nélkül, a joy hat switchével eléggé nehézkes(lehetetlen) végig követni az ellent. én speciel a joyt egyik kézzel fogom, a másik kezemmel kezelem a gázkart és a gombokat. így az egeres nézelődés is kilőve. de ha bárki átutalja a TrackIR összegét a számlámra, azonnal elhagyhatjuk a Padlockot
  • VO101 tvr
    #5150
    Hát igen, a padlock érdekes szituációt tud hozni. A lopakodás ellen nagyon jó. Még nem látszik a gép, csak a rakétája, de a padlock már látótávolságon kívül befogja.
  • Papa01 #5149
    Köszönöm, javítottam.. :)
  • Solt
    #5148
    A kuplung alárúgás nálam a blip-switch... :)) A 4 kerék még közelebb áll hozzám... :)

    Én sokszor hosszú másodpercekre használom, mert nagyon gyakran ráfutok az ellenre... a többi ( alap ) géppel ilyet nem tudok produkálni... egyelőre még nem állt le egyszer sem... viszont a szárnyamat már párszor elhagytam! :) Egyébként jogos... majd multiban jobban előjönnek a dolgok...

    Viszont egy javaslat... ha nincs ellenetekre, javasolnám a padlock funkció mellőzését... jó lenne idővel oda elérni, hogy semmi segítség ne legyen bekapcsolva...
  • LeonSilver
    #5147
    Az én szkinjeim az említett szoftverrel készültek, teljesen fasza.
  • LeonSilver
    #5146
    Install Creator pro ( valaki ígért iylen teherautóról leesett darabot de azóta nem jelentkezett )
  • Fokker
    #5145
    ez egy nagyon jó ötlet
  • Fokker
    #5144
    jól fordul, de a Pfalz meg a Camel jobban fordul. ez majd multiban derül ki igazán. a szárny a gyenge pontja, arra vigyázni kell nagyon. a Blip-switchet érdemes kitenni a joyra, amikor megnyomod, elveszi a gyújtást, és lassul a motor. viszont ha túl sokáig tartod nyomva, és sokáig 0 közelében van a fordulatszám, a levegőben már nem tudod újraindítani a motort.
  • VO101 tvr
    #5143
    Egy .exe kiterjesztésű állományba be lehetne csomagolni az aktuális skineket. Aminek a RoF főkönyvtárát megadva szépen telepíti a megfelelő helyükre a skineket. A bannerban szerepelhetne, hogy éppen melyik az aktuális verziószámú skinpack. Bizonyos időközönként frissítve mindenki gépfestése benne lehetne.
  • Fokker
    #5142
    jó a banner. egy kis sajtóhiba van csak benne: hozzászólást
  • Solt
    #5141
    Jó lesz ez... de egy banner soha nincs teljesen kész... tuti nem ez a végső forma! :D

    A DVIII annyit, hogy nagyon gyorsan fordul... rendre utolérem az ellent vele... sűrűn "alá kell rúgni a kuplungnak"! :)))
  • Papa01 #5140
    Köszi Dummy! :)

    A banner-nek szerintem ez a végső formája... :)
    @Leon: Mi volt az a kis progi amivel a skin telepítőt csináltad? TVR-nek volt egy jó ötlete, hogy csináljunk egy "mega skin" telepítőt, ami mindenkinek a skin-jét bemásolja ahova kell.. :)
    Köszi a segítséged!! :)
  • VO101 tvr
    #5139
    Fontos a tömeg is. De a teljesítmény/tömeg arány talán még fontosabb.
    A soros vízhűtéses motorral szerelt gépek olyan 300kg-mal nehezebbek, de hasonló arányban nagyobb is a teljesítményük. A nagyobb tömeghez cserébe pilótabarát könnyű kezelhetőség társul.
  • DummyBoy
    #5138
    Nem igazán ... Én azt a gépet választottam, amit a legjobb "érzés" volt vezetni :)

    Igaz, hogy ehhez irgalmatlan mennyiségű anyázás is kapcsolódott, mert a Camel nem épp egy kezesbárány, de ha megszokja az ember a rigolyáit, akkor szuper kis masina válhat belőle :) De mindenkinek más fekszik ...

    @Papa: Egyre jobb lesz
  • Papa01 #5137
    Urak, hogy tetszik nektek ez a nyomógombos link?

    Szerintem sokkal jobb, mert feltűnőbb, látványosabb és van OnMouse effekt is!! :)

    Köszönönöm a segítséget ezúton is Pano-nak! :)
  • Papa01 #5136
    Teszt HSZ 2...
  • RedRiot
    #5135
    Nekem most már műxik jól Papa. Öt perce még nem volt jó, de most már OK!
  • Papa01 #5134
    Urak a bannert kalapálom, lehet lesz egy kis fennakadás emiatt! :)
  • Papa01 #5133
    Teszt HSZ... :)
  • RedRiot
    #5132
    Engem nem zavar ha nehezebb egy gép, csak legyen erős motorja. :)
  • Gascan #5131
    Próbálom a fokker hetest... nem tudom más hogy van vele.. de én érzem vezetés közben a gép súlyát

    a tömeg másnak is fontos faktor gépválasztásnál?
  • Fokker
    #5130
    a DVIII-as fokkerre visszatérve, a PfalzDIIIa jobban fordul nála, viszont lassabb.
  • DummyBoy
    #5129
    Köszöntem a mai repülést Urak!

    Gyúrni kell, no, ez van xD
  • Papa01 #5128
    Gyerekek, ma nagyon béna voltam.... De az új skin minden bánatomat elmossa!! :D
    Köszönöm Riot még egyszer!!! :)
  • Solt
    #5127
    Igen... a quality-t meg tedd normálra...
  • kokos
    #5126
    A sound beállításnál mi az a 32,48,64?32 -n van!Jó az?
  • kokos
    #5125
    Vagy lehet a hang?
  • kokos
    #5124
    Ha csak a sima repkedésre megyek amin lehet löni az autókonvojt meg jön egy repcsi meg ballonok vannak ott nem akad!De a scenário az diafilm!Passz!Nem jövök rá!
    Vagy nem támogat 4 magot?
    De a kettő is 3.2-es...én nem értem...
    Végül is van megoldás, nem játszok scenáriot...csak multit meg orosz rulettet...azt jólvan!...De akkor is ez tök vicc!
  • Her Laca
    #5123
    Elküldtem majdnem mindenkinek a TS adatokat privátban.
    Ha valaki kimaradt szóljon.:)
  • Solt
    #5122
    Most jobb? Akad még?
  • kokos
    #5121
    Az af is benne van már látom!
  • kokos
    #5120
    Pont írtam!