29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #5239
    Várom ,várom a patc -et ,már elseje van oszt sehol semmi.
  • DummyBoy
    #5238
    Nyugalom, a hosszú élet ritka ...

    Nem kell annyira túlreagálni ... ne legyen már itt is ovoda ...
  • Papa01 #5237
    Ok, várom majd! :)
  • V Domino #5236
    Kicsit hisztérikusan reagálsz,de nem érdekel.Más normálisan el tudta mondani a véleményét személyeskedés nélkül,úgy látszik neked ez nem megy.
    "a padlock használók csak a padlocknak köszönhetik sikerességüket" Hol írtam én ilyet??Kérlek idézzd már,ha meg nem tudsz ilyet,akkor el lehet gondolkodni,ki az aki ködösít.
    Amúgy multiztam már veletek,Sparky néven,úgyhogy ebben is tévedsz,de megígérem,nem fogom zavarni többet a köreidet.Elnézést kérek a többiektől,nem flémelni akartam,de a hazudozást hadd ne kelljen már eltűrnöm.Ja,és gyakorolj szorgalmasan,akkor talán megérted,miről beszéltem.
    Részemről befejeztem,azt írkálsz ide rólam,amit akarsz,rohadtul hidegen hagy.
  • Zair #5235
    Papa én átküldeném holnap az enyémeket, most már 10 mp időm sincs, mennem kell házaséletet élni,jóéjt mindenkinek!
  • Papa01 #5234
    Természetes, akinek van saját skinje szívesen beleteszem, ha akarja.. :)
  • Papa01 #5233
    Urak, csináltam egy skin telepítőt, ez még csak egy teszt változat.. :)
    A letöltések között van a Skin-ek mappában ROF_Skin_Install.rar néven..
    Nézzétek már meg, hogy jó így? :)
    Köszönöm! :)
  • sakkay
    #5232
    Hogyne!! Csak nemtom' meddig dolgozom. De estére csak leszek....
  • Fokker
    #5231
    20.00 előtt nem érek haza. a holnapit kihagyom.
  • Papa01 #5230
    Köszi szépen a segítséged! :)

    @Mindenki: Holnap lehet lesz egy kis rövid röppenés munka után, ha ráértek.. :) Igény lenne rá? :)
  • VO101 tvr
    #5229
    Nem része.
  • Fokker
    #5228
    már nyugodt vagyok. nem merem felírni, hogy orosz rulettben mennyi a rekordom. viszont a padlock nélküli gyakorlást komolyan gondoltam.
  • Papa01 #5227
    Fokker, emiatt szerintem ne idegesítsd magad, mert viszont azok akikkel tényleg repülsz, őket nem zavarja a pdlock.. :)

    Urak, a Skin mappa ugye még részese az alap telepítésnek?
  • Fokker
    #5226
    nincs baj az új javaslatokkal, viszont a Domino-féle ködös utalgatásokkal, miszerint a padlock-használók csak a padlocknak köszönhetik sikerességüket; az ilyen beszólásokkal viszont baj van. engem speciel feldühített. egy olyan ember ír ilyeneket, aki életében nem multizott még RoFfal, és velünk is csak a padlock miatt nem repül. érdekes. csak abba nem gondol bele, hogy ha ő teszem azt trackIR-t meg pedált használ, az megintcsak könnyítés a mezei joyjal szemben. viszont a héten gyúrni fogok a padlock nélküli repülésre. ha padlock nélkül is kb. hozom majd az eddigi kill/death arányt, akkor nem tudom mi lesz a következő amibe bele lehet kötni. talán a géptípus.... de biztos lesz valami.
  • Zair #5225
    Én bal kézre konfiguráltam be símán "pan"-ra, a W,A,S,D billentyűkre mint az fps-eknél megszokott rendszernél, plusz Q padlock (ha szem elől téveszteném a célt) és C a normál F1 view, arra az esetre, ha a padlock behülyülne vagy ha vissza akarnék váltani.
  • Willenbrock
    #5224
    Engem a padlock kifejezetten zavar,a hat switchet szoktam meg.A padlokknál nem nézhet arra az ember amerre akar,mindíg a cél felé megy a nézet,másfele is szoktam üldözés közben egy kis pillantást vetni,vannak-e mögöttem stb.Engem ezért zavarna,szerintem van hátránya is.De tényleg nem ettől függ hogy ki milyen sikeres.
  • Papa01 #5223
    :) Nekem is épp azon van, azért gondoltam, hogy a registry-nől olvasta ki a telepítő.. :))
  • LeonSilver
    #5222
    Elvileg meglehet csinálni, hogy a regisztriből olvassa ki az útvonalat de én nem így csináltam.Nekem a E meghajtón vannak a szimek, ezt az útvonalat adtam meg és beleírtam a telepítőbe, hogy ha valakinek máshol van az adja meg a megfelelő útvonalat ;)
  • RedRiot
    #5221
    Sok sikert holnapra!
  • Papa01 #5220
    Leon, a telepítő készítővel hogyan oldottad meg, hogy automatikusan felismerje a ROF telepített útvonalát?

    Köszönöm a segítséged! :)
  • Gascan #5219
    nekem 5 volt a rekord albaval aztan kifogytam ...

    holnap megyek Vacra az IBMhez felvetelire.. ha megkapom a melot a legkevesebb hogy beruhazok egy D8ba :D
  • Solt
    #5218
    Az igen... én még pazarlok... nekem 6 volt a legtöbb DVIII-l... :)
  • Papa01 #5217
    s
  • Papa01 #5216
    Gratula, nekem max 9 jött ösze! :)
  • Her Laca
    #5215
    Ja albával. 11 volt vele együtt.
    De leszálltam utána a mezőre gyorsan:))
  • RedRiot
    #5214
    Én egyszer az SE tetejére erősített Lewis géppuskával szakítottam ki egy Alba alsó szárnyát. Utána egy fordulónál leszakadt neki a felső is.
  • RedRiot
    #5213
    Ezt elég szépen összefoglaltad. Megpróbálom angolra lefordítani és írok egy javaslatot a hivatalos fórumra, hogy mondjuk csak 500 méter távolság alatt legyen mód aktiválni a padlockot. Így már alkalmatlan lenne radarnak.
  • Solt
    #5212
    Albával? :) Mennyi cukorfalatot szedtél le a kamikáze akció előtt? :)
  • Her Laca
    #5211
    Ruletteztem. Elfogyott a lőszer,de ott volt egy SE5 . Fél órámba telt de fegyver nélkül lekényszerítettem a földre. Lehet hogy el is találtam az elején még de nem nagyon látszott rajta. Addig csapkodtam centikre elhúzva felette amíg csak leesett:) Ilyet még nem tapasztaltam ,igaz még nem is próbálkoztam hasonlókkal.
  • Solt
    #5210
    Úgy általánosságban írtam Leon, csak véletlenül neked ment... :)
  • Solt
    #5209
    Mivel szerencsére egyre többen vagyunk, valószínűleg egyre többféle szemlélet is lesz... ebből következik, hogy időnként lesznek olyan dolgok, amikben nem értünk egyet...

    Ezzel semmi gond, viszont jó lenne, ha egy sima vélemény különbség nem fajulna vitáig... szerintem, ha érkezik egy javaslat, feltevés, akkor az a legegyszerűbb, ha megbeszéljük normális hangnemben, majd döntünk... a többség szava dönt, a kisebbség alkalmazkodik... ha kicsi az eltérés, akkor egyszer így, egyszer úgy játszunk...

    Mindenkinek van igazsága abban amit mond, ezért, ha tehetném mindenkinek vennék G940-t, meg TrackIr-t!!! :D Amíg ez nincs meg, addig alkalmazkodjunk egymáshoz, illetve a többség akaratához...

    A vélemény eltérés elkerülhetetlen... az, hogy miképpen oldjuk, és beszéljük meg, az csak rajtunk múlik...

    Türelem, tisztelet egymás felé... ez az alap... szerintem... ;)
  • Zair #5208
    Egyet értek. Aki vitatkozik annak lelőjük a kutyáját.

  • LeonSilver
    #5207
    Gyerekek ne veszekedjünk már ezen a szaron, nem volt divat eddig ez itt.
    Az elején megegyeztünk, hogy hogyan repülünk oszt jónapot.Mivel nincs mindenkinek trekkje alap, hogy a padlokk be van kapcsolva.Ennyi.
  • Fokker
    #5206
    tényleg csak a padlock miatt nem repülsz velünk? gratulálok!
    én meg nyilván padlock nélkül soha senkit nem lőnék le.....
  • Her Laca
    #5205
    Nem mindegy:)) Úgyis lődözi mindenki az a világító izét ,azt meg már jóval távolabbról észre lehet venni:)
  • Fokker
    #5204
    látható az a pixel, ha zoomolsz. a zoom-ra meg én azt mondanám, hogy zoom=távcső. magyarul amikor a padlock rááll a célra, és közben rázoomolsz, akkor egyből látható a gép.
  • VO101 tvr
    #5203
    Srácok! A Padlock ügyben úgy érzem félreértések vannak. Alapvetően nem maga a Padlock funkció jelent/jelenthet a problémát. Sajnos a RoF-ban szerencsétlen módon üzemel és nem pl 300m távolságon belül aktiválható (hogy a közeli légiharcban a vizuális kontakt ne vesszen el), hanem jóval a vizuális észlelhetőség határán kívül. Szemberepüléskor már kb 10 mp-el a távoli gép megjelenő pixelje előtt befogja az ellenséges gépet, így egyfajta "célfelderítő" üzemmódként is használható, saját/ellenség azonosító funkcióval kiegészítve.
  • Papa01 #5202
    Ja, meg amikor szólt Fokker, mert nem vettem észre, és addig nem támadt rám!! :)
  • Papa01 #5201
    Szigorú.. :D
    Pfalz
  • Papa01 #5200
    Én sem értem (Padlock), ezen miért kell ennyire kiakadni. Csak ismételni tudom magam.. A péntek annyira jó volt!! A fene gondolt arra a nyomorult padlock-ra, jól éreztük magunkat!
    Fokker mester, ha Te padlock-al repülsz szívesen, akkor használd nyugodtan.. :))