29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #5279
    Kipróbáltad egyébként? :)
  • Papa01 #5278
    Dummy, ha a post-od nekem szólt, akkor bátran, bármikor újra lehet fordítani, az új exe-t. :) Amiatt csináltam meg, hogy már most is tudjuk használni. :)
  • sakkay
    #5277
    Inkább éppen...
  • DummyBoy
    #5276
    Ájájájájájjjjjájj :) Én lehet szeretnék még finomítgatni a skinemen xD

    Az gázaz? xD
  • sakkay
    #5275
    Köszi. Extrém héttel zártam, több mint 60 óra, ma meg 11 úgyhogy ép jókor.
  • Papa01 #5274
    Ma már nem :( , az oldalt bütykölöm.. :) Jó neked, hogy szabin vagy, kellemes pihenést! :)
  • sakkay
    #5273
    Ma este lesz repülés? Vagy?
  • sakkay
    #5272
    Köszi az üzit Laca.
    Papa bocs, most látom csak , hogy ott van. Gondolom a gyengének gondolt furmint, nem is olyan gyenge, amit itt fogyasztgatok szabim (előtt) első napján.
  • Papa01 #5271
    Ment a válasz! :)
  • Zair #5270
    Papa írtam privben is, nem tudok megbirkózni ezzel a csatolással megint...
  • Papa01 #5269
    Oké, köszi szépen! :)
  • Papa01 #5268
    Ja, még annyit lehetne kérni, ha nem gond, hogy a fájl átnevezd, pl LeonSilver_Camel-re? :)
  • Zair #5267
    Már is küldöm a skineket!
  • Her Laca
    #5266
    Na vagy nyolc embernek megcsináltam a reget. Privátban elküldtem a nevet meg a jelszót.
  • Papa01 #5265
    Akinek írni akarsz, a kék csíkon bökj a privát linkre... remélem, nem zagyvaság amit írtam.. :) Ahol többek között a HSZ sorszámot is látod.. :)
  • Papa01 #5264
    Úúú, bocsi Leon, este volt már... :)
    Köszi, hogy csekkoltad! :)
    Leon, ugye erről a dds fájlról van szó? :)
    102043_a01.dds
  • sakkay
    #5263
    Ha arra érdemes vagyok elmondhatnátok nekem , hogyan küldök én itt privátban e-mailt. Mint a mellékelt ábra mutatja nem vagyok valami nagy net. guru....
  • LeonSilver
    #5262
    Az én szkinjeimnek van külön telepítője ugyan de a Tiedbe hiába írod nincs benne az enyém :D Lányos zavarodban kihagytad Papa :D
  • Her Laca
    #5261
    Már mindenki bejárt ,és a fiatalok elkezdtek tombolni.Ez idegesítő volt és meguntuk:D
    Úgy döntött a vezetőség ,hogy gyomlálásra kerül sor ,és csak a régi motorosok akiket ismerünk ,no meg az arra érdemesek(ezek vagytok ti) :) kaphatnak regisztrációt.
  • Papa01 #5260
    Mi történt? (Ha nem titok.. :) )
    Laca, majd ha lesz egy kis időd, tudnánk beszélni a TS-en TS ügyben? :)
  • Papa01 #5259
    Köszi szépen! :)
    Írok hozzá megjegyzést az oldalra! :)
    @Zair, akkor elküldöd a skin-edet? :) Ha nem gond amiket készítettél azokat is beteszem, mert nagyon szépek! :)

    Fokker: Ha nem gond a Riot által készített F jelű Pfaz-ot beteszem a Te skin-ednek... DVIII-ashoz van skin-ed?
  • Her Laca
    #5258
    Urak!
    A ts ünkön újabb szabályok léptek elő. Kicsi balhé volt a minap ezért csak regisztrált tagok léphetnek csak be.
    Na most arra kérek mindenkit,hogy privátban küldje el nekem az email jét
    és azt a nevet amivel regisztrálni akar. Összegyüjtöm és regisztrálunk.
    Köszönöm a türelmet és bocsi.
  • RedRiot
    #5257
    Teszteltem, nálam működik!
  • Papa01 #5256
    Urak, elkészült a telepítő 1.0-ás verziója, ami már magyar. A Laca által említett problémát javítottam benne, ha valaki tudja próbálja már ki! :)
    Köszönöm a segítséget! :)

    A fájl neve: ROF_Skin_Install.zip és a letöltések menüpontban elérhető.
  • Papa01 #5255
    Köszi, ellenőrzöm.. :)
  • Papa01 #5254
    Érdekes megnéztem, és nekem a nagybetűsként vannak a fájl nevek és láttam pl, Laca gépét is..
  • Her Laca
    #5253
    Nem. A mappák nevét pl AlbatrosD5 ,albatrosd5 re kellett.
  • Papa01 #5252
    @Laca: Mármint a dds állomány? Ezt :HerrLacaAlbaDV.dds javítottad erre: herrlacaalbadv.dds?

    Dummy, Riot, Szerintem "szabványosítani" kellene a fájlok nevét.. Mármint, hogy a nevek is nagyjából hasonlóak legyenek? Mi a véleményetek?
  • DummyBoy
    #5251
    Elvileg a skinfile-oknál mindegynek kéne lennie, hogy kis vagy nagybetű ... Legalábbis az enyémekben van nagybetű is ...

    De asszem max hosszúsága van a fileneveknek ... Legalábbis Mission-öknél tuti :)
  • Her Laca
    #5250
    Én azt vettem észre ,hogy csak akkor látja ha kisbetűvel van írva.
  • Papa01 #5249
    Köszi a segítséged! :)
    Mi az amit kellett át írni?
    Mondjuk, ez valóban lehet hiba, hogy skin fájlt átnevezzük, mert akkor a ROF nem találja meg.. vagy a kis betű/ nagybetű különbség is gond lehet?
  • Her Laca
    #5248
    Ja én feltettem.
    Csak átírtam a nevekben a nagy betűket kicsikre és azután jó lett:)
  • Papa01 #5247
    Oks, meglátjuk majd, hogy jön össze... :)

    Urak, valakinek volt alkalma megnézni a skin telepítőt? (Egy hibát már leletem, rosszul adtam meg a típusomat.. :) )
  • RedRiot
    #5246
    Akkor még javában dolgozom. Pár órával később esetleg.
  • DummyBoy
    #5245
    Én sajna melózom még akkor ... :(
  • Papa01 #5244
    Ennek tükrében újragondolom álláspontomat!! :)
    Urak, ma kb 16:00-től jönne majd valaki röppenni?
  • DummyBoy
    #5243
    A számunkra fontos peccs az tuti csúszik :(

    A mostani viszont érik ... De hülyét kapok ha kiadják a hét elején ...

    Nem értem ... a logika (Az enyém persze :) ) péntekre tenné a peccsek kiadásának dátumát, hogy hétvégén mindenki tudja tesztelni ...
  • LeonSilver
    #5242
    Azért én ezen erősen meglepődnék Papa ;)
  • RedRiot
    #5241
    Pénteken azt írták hogy "in a couple of days". Szerintem a hét elején tölthető lesz.
  • Papa01 #5240
    Én nem lennék meglepve, ha még 1-2 hónapot csúszna.. :)