29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #5319


    Bár állítólag Fake xD
  • Her Laca
    #5318
  • Her Laca
    #5317
  • Her Laca
    #5316
    Na ha valaki eredeti skint akar:) Hátha nem tláljátok meg
  • DummyBoy
    #5315
    Wow ... Köszi a linket :)
  • Her Laca
    #5314
    Rengeteg jó kép van . Érdemes át böngészni.
  • DummyBoy
    #5313
    Jó reggelt Urak!

    Érdekes dolgokkal találkozik az ember a hivatalos fórumon :)

    Álljon itt pár skin pl.







    Utólagos engedelmetekkel jeleztem a készítőnek, és egy másik magyar srácnak, hogy ugorjanak be ide, ha gondolják, és esetleg repüljenek velünk ha gondolják :)
  • Papa01 #5312
    Vannak benne nagyon kemény képek....
  • Papa01 #5311
    @RedRiot: Rendben, ez még úgyis képlékeny este átírom a verziószámot 'Teszt'-re.. :)
    @Leon, oks, szólj majd ha megvagy! :)
    @Laca: Nem, köszi be is tesszük a linkek közé :)
  • Her Laca
    #5310
    Nem tudom volt e már?
  • LeonSilver
    #5309
    Semmi probléma.Igazából még vacillálok a terep színű és a black camel között.De még az is előfordulhat, hogy csinálok egy tök újat ;) Majd elküldöm ha döntöttem, hogy melyik legyen vagy ha kreálok egyet.
  • Sanyo
    #5308
    Dedikált szerver infók:
    - az Athlon XP procin hibát dob, nem indul el
    - a saját gépemen megy, de az egyik procimagot teljesen leterheli
    - most próbálom megoldani, hogy látszódjon a szerverek között
    - portok megnyitva, login és jelszó stimmel

    Most itt tartok.
  • Zair #5307
    Igen, ez jó ötlet.
    Annál is inkább, mert a DV skinem nem saját gyártmány az egyéni jelzéseim kivételével, szóval akkor hegesztenék egy teljesen egyedit.
  • RedRiot
    #5306
    Persze Papa, az nem árt ha egységes a skinek neve, de szerintem várjuk meg a végleges pakkal a hétvégét, addig még barkácsolok néhány skint. (Fokker mesteré + allied németek)
  • Papa01 #5305
    Oks, köszi , holnap kiteszem! :)
  • VO101 tvr
    #5304
    Hová küldjem?
  • Willenbrock
    #5303
    Az ajánlott irodalom közé még be lehetne tenni a Császári sasok karmai közt c. könyvet.Nekem megvan,nagyon jó 4 német ász és ellenfeleinek története.A győzelmek története mellett rövid életrajzi ismertetők vannak minden pilótáról.Kár hogy töb része még nem jelent meg.
    Császári sasok karmai közt
  • Solt
    #5302
  • Papa01 #5301
    Oks, szólj bátran, ha meglesz! :)
  • Papa01 #5300
    Fokker, most rakom inkább rendbe a letöltéseket, holnap a TS-es leírást! :)
  • Solt
    #5299
    Nekem egyelőre nincs... még azt a gépet sem találtam meg ami a nagy kedvenc lesz... :)
  • Papa01 #5298
    Oks, köszi! :) Többiek?
  • Papa01 #5297
    Zair, Neked van saját Skin-ed? :)
  • Fokker
    #5296
    OK, jó ötlet.
  • Papa01 #5295
    Még annyi talán, hogy a skineket (a dds állományokat) el kéne látni a használója nevével, az egyértelmű azonosítás miatt. Abban benne lennétek, hogy megcsinálom az átnevezéseket, és Ti pedig telepítenétek a pack-ot?
  • Papa01 #5294
    De ezt már ma nem bizti, h megcsinálom, mert holnap 4:40 csörög az ébresztő.. :)
  • Fokker
    #5293
    még vmi: a Letöltéseknél a Skin-ek mappában létre lehetne hozni egy új mappát pl. Régiek néven, oda áthelyezni az összes eddigi fájlt, ami különbözik a ROF_skinpack_install.exe-től, és akkor a Skinek mappában ez az egy installer látszódna. a gépenkénti skinek meg a Régiek mappában lennének.
  • Papa01 #5292
    Oké, köszi a tippet, mindjárt megcsinálom! :)
  • Papa01 #5291
    Nemsokára ott is lesz egy nagy takarítás... :)
    @Sakkay, most frissítettem:
    Jó tudni menüpont: 7.Skin Pack telepítése RoF-ban.
    @Fokker: Oks, bent van! :)
  • Fokker
    #5290
    még egy javaslat Papa: így, hogy mindenki személyre szóló TS nevet és jelszót kap, az oldalon jelezni kéne, hogy az ott látható beállítás csak példa, az éles adatokat privátban kapja meg mindenki.
  • Papa01 #5289
    Urak frissítettem a weboldalt, bekerült, Leon és Zair skin-jei is.. :)
    Az állomány neve: ROF_Skin_Pack_Install.exe, a letöltésekben.
    Ha tudjátok, teszteljétek már majd le! :) Természetesen, bármikor frissíthető.. :)

    Még annyi, hogy frissítettem a 'jó tudni' menüpontot is.. (Skinek kézi telepítése és Skin Pack telepítése.)
  • sakkay
    #5288
    Melyik letöltés a sok közül amiben mindenki bent van? És hova kell bemásolni? Ha le van írva csak utaljatok.
  • Fokker
    #5287
    #Laca: köszi, megjött az új jelszó TS-hez.

    #Papa: OK, tedd be bátran az F-es pflaz skint.

    mindjárt megnézem az új telepítőt.
  • Fokker
    #5286
    végig arra utalsz, hogy aki padlockkal repül az csal. mindezek után ne csodálkozz a hangvételemen. én meg a rágalmazást nem tűröm.
  • Zair #5285
    Bocs a flood miatt skacok, hekkeltem egy freetrack sapit, halál jó cucc! A villanyász haverom, akitől elkértem a hozzávalókat, csak úgy hívja: "agymegvilágosító gép".
    Gondoltam nem állok le neki elmagyarázni, mi ez, így ráhagytam:-)))))))))))))

    A kérdésem annyi lenne, hogy a tracker mozgását, érzékenységét befolyásolják a ROF launcher camera setting beállításai?
  • Papa01 #5284
    Oks, köszi, beteszem a telepítőbe.. :)
  • Zair #5283
    Legutóbb a Camelt favorizáltam, egyébként az Alba a kedvencem, csak pénteken a multis röppenés alkalmával azt hiszem abból már nem volt választható.
  • Papa01 #5282
    Rendben, köszi szépen, ez úgy még csak a "Teszt üzem", addig reméljük előjön, ha valami nem kerek a telepítővel kapcsolatban... :)
  • RedRiot
    #5281
    Papa, Fokker mesternek én hegesztek egy D.VIII skint, a múlt héten személyesen adta le a megrendelést. :)

    Ezenkívül ugye még tervben van egy kisebb skinpack amiről beszéletm is a hétvégén: német gépeknek angol festés. A többség a német gépeket szereti, de az egyenlő csapatok miatt néhány Albának és Fokkernek és Pfalznak a szövi oldalon kell repülnie. Ilyen esetekre csinálnék pár skint, talán nem lenne haszontalan.
  • Papa01 #5280
    Köszi Zair, megjött a mail.. :) Milyen típussal repülsz leginkább?