29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #5359
    Urak, elkészült a telepítő egy újabb (teszt) verziója.
    Ebben már:
    -Egységesítettem a skineket, tulajdonosa nevével is elláttam.
    -Makrókkal tagoltam és színekkel láttam el a szöveget.
    -Skinek kerültek ki és be. :)

    Ha valaki kipróbálná, meg köszönném! :)
    Mivel átnevezés történt a dds fájlokat illetően, ezért a próba előtt mindenki mentse le a saját skin mappáját, nehogy gond legyen!! :)

    Köszönöm a segítséget!
  • Papa01 #5358
    Oks, köszi megnézem! :)
  • Zair #5357
    Ha kék és Z betű van rajta akkor az enyém
  • Papa01 #5356
    Urak, ez a mai nap egy FOS volt! :)
    A Checked_DVII.dds kinek a skin-je?
  • Solt
    #5355
    Köszi az infót... a XII-s nem szerepel a tervek közt! :))
  • Fokker
    #5354
    annyival azért nem emelkedik jobban, talán egy paraszthajszálnyival. de viszont sokkal jobban fordul, ez biztos.
  • DummyBoy
    #5353
    Szárny kialakítás? Más technikai megoldások? Erre mernék tippelni ...

    De ezek csak tippek!
  • Fokker
    #5352
    ezt nem is tudtam. női szakasz is harcolt.
  • Fokker
    #5351
    érzésre ;) ami érdekes, a neoqb által megadott adatok a játékban nem egészen fedik a valóságot. sem a végsebesség, sem a motorerő nem szokott stimmelni.
  • Gascan #5350
    most nézem, hogy ezt jól megaszondtam :)
  • Gascan #5349
    hogy emelkedhet jobban a PfalzD 3a mint az ötös Alba? súlyban nehezebb ugyan akkor a motor lóereje ugyan akkora
  • RedRiot
    #5348
    Ez nagyon durva lett! :DDD Beugrott, ez történelmi skin, csak kevéssé ismert. A pink-virágos festés a Jasta 69 gépeinek volt a megkülönböztető jelzése. Sajnos kevés információ maradt fenn róluk, mivel még az első bevetésük előtt porig bombázták St.Buzette melletti repterüket. A század pilótái épp a körömlakkjukat szárították, ezért nem voltak hajlandók felszállni a közelgő Bréguet-kötelék hírére sem!
  • Fokker
    #5347
    íjj de durvák a Gábor-féle skinek!

    #Solt: a PfalzD.IIIa leginkább a DV-ös albára hasonlít, csak jobban fordul meg emelkedik. a Dr.1. eleinte nagyon fura lesz, de meg lehet szokni. aki igazán megtanulja repülni, annak a kezében halálos fegyver. Willenbrock repült zömmel Dr1-gyel, nagyon profin kezelte a gépet.

    a Pfalz XII viszont eléggé harmatos, azt csak akkor vedd meg, ha gyűjtöd a gépeket.

    #Zair: a barbie-skin ütős lett esetleg még hasonló színvilággal Hello-Kitty?
  • Solt
    #5346
    Amit korábban is linkeltünk... elég lenne a 4x, csak legyen érvényes a távoli textúrákra is... SSAA nélkül nagyon recés a távoli táj...

    Zavaró, de elviselhető... csak kíváncsi lennék, hogy az új szériás ati vga-k hogy boldogulnak vele látványra, és teljesítményre... :)
  • Zair #5345
    Skacok, ha valakinek nem volna még egyéni online skinje, ezt fel tudom ajánlani...






  • DummyBoy
    #5344
    Ja, nem egyszerű fekete-fehér képek alapján gépek festését rekonstruálni ...

    Igaz, ott a Wingspalette meg egy pár hasonló oldal, de pl: Voss gépének a szinezéséről 4 különböző teória kering a neten :)

    Szóval érdekes dolog ez :)
  • Her Laca
    #5343
    Mi a baj vele?
    Ha jól láttam ,csak négyszeres élsimítást preferál a játék.
    Magas felbontásnál az elvileg tökéletesen elég.
  • RedRiot
    #5342
    Szerintem nem sokan bánkódtak amiatt, hogy max. két óra volt egy repülés ideje.
  • Her Laca
    #5341
    Valahol van egy kép,az beszarás. Ennél komolyabb csizma ,kabát,és arcvédő,
    de olyan orr védője is van ,pont úgy néz ki mint pinokkió.
    Ha megtalálom ,beteszem.
  • DummyBoy
    #5340
    Ja, nem egyszerű fekete-fehér képek alapján gépek festését rekonstruálni ...

    Igaz, ott a Wingspalette meg egy pár hasonló oldal, de pl: Voss gépének a szinezéséről 4 különböző teória kering a neten :)

    Szóval érdekes :)
  • RedRiot
    #5339
    Azért a csizmi sem egyszerű. :) Biztos nem 1000 méteren repkedett így bebugyolálva, hanem meg sem állt 4-5k-ig. Ahogy haladt előre a háború, úgy mentek egyre magasabbra. Állítólag McCudden saját kezűleg bütykölte meg a gépe motorját, hogy pár száz méterrel feljebb tudjon menni.
  • Solt
    #5338
    Ha ennyire jártas vagy a hivatalos fórumon, tedd már meg légy szíves, hogy kérsz valakitől képet, aki HD58xx-l tolja... kapcsoljon be minden élsimítást, és mutassa meg milyen a kicsike... :)) Köszi...
  • Her Laca
    #5337
    Jó tudni:)
    Igaz így fekete ,fehérben minden sötét fekete:))
  • DummyBoy
    #5336
    Én is próbálgattam a DR1-est, de nekem túl virgonc volt ... a Camel-nél ha hibáztam az elején ott legalább tuti lezuhantam ...

    DR1-el nem, de ott sokkal többször pörögtem és forogtam akaratom ellenére ...

    Stabilabb gép mint a Camel, de nekem annyira nem jött be :)

    Anno én is csináltam hozzá fekete skint (Egy másik srácnak ROF fórumon ...) , de abban semmi komoly nem volt.

    De sajna végleges képet nem találok rólla, itt egy félkész:

  • Solt
    #5335
    Tegnap kedvet kaptam egy kis IL-2-höz... becsüccsentem a G2-be... hát basszus... olyan érzésem volt, mintha nem működne a joy... csak húztam, húztam, de nem akart fordulni... nem értettem mi a kuki van!!! :D Kicsit fura volt a DVIII után... :D
  • Zair #5334
    Itt pedig a halálfejes Hantlemann gép:

    Profilrajzok

    Balról a második.
  • Zair #5333
    Jó kis masina a DRI, csak nagyon durván orrkönnyű az Alba után. Nekem szinte görcsöt kap a csuklóm egy fél óra repkedés után...
  • DummyBoy
    #5332
    Elvileg kék és vörös volt a Hantelmann gép ... De sokon volt halálfej ...

    Sőőőt, német gépeken dávidcsillag, szövetségeseken meg horogkereszt :)

  • Her Laca
    #5331
    Ahogy nézem a kollega nem kezdő volt ,azért 25 légi győzelem nem semmi:)
  • Her Laca
    #5330
    Én úgy vélem:)
  • Papa01 #5329
    Vajon ez is teljesen fekete gép volt?? :)
  • Her Laca
    #5328


    Az életben is divatos volt a fekete halálfejjel amint látom.
  • Solt
    #5327
    Ez jó ötlet... ;)
  • Papa01 #5326
    Urak arra gondoltam, h a skinek mellé egy minta jpg-t is beteszek majd, így egyből meg lehet nézni.. :)
  • Solt
    #5325
    Valamelyik nap megveszem a DR1-t, a Pfalz-t... megvárom az új Fokkert, oszt kiderítem melyik lesz a szerelmem! :D
  • Papa01 #5324
    Esetleg nem Szalay Gábor? :) Van ilyen névvel magyar RoF-os a statisztikán. :)
  • DummyBoy
    #5323
    Én is ezt mondtam neki :) Előre szóltam, hogy a fekete kapós lesz ... bár nálunk kevesen és ők is csak ritkén repülnek DR1-el ... Asszem Willenbrock volt az egyetlen aki többet repült vele ...

    Esetleg meg lehet kérni arra, hogy csináljon belőle több különböző, névre szólót ... esetleg ...

    Azt mondta, majd benéz ide, szóval akkor majd vele is meg lehet beszélni :)

    @Papa: Húúú ... Gábor :) azt nem tudom milyen néven reggel ide és milyen néven repül :) Szóval az majd kiderül :)
  • Papa01 #5322
    Nagyon szépek ezek a skin-ek is gratula a készítőnek, és természetesen várjuk szeretettel!! :)
    A fekete skint természetesen akkor használja ő kizárólagosan. :)
    A nevét megkérdezhetem, mert akkor beletenném a pack-ba.. :)
  • Solt
    #5321
    Gyönyörűek... pont most akartam lecsapni a feketére! :D

    Sebaj, majd kiagyalok valami ilyesmit én is magamnak... ;)
  • DummyBoy
    #5320
    Nos Urak, spammelem a fórumot, bocsesz ...

    Beszéltem a skinek készítőjével, és szeretné ha a skinjei bekerülnének a skinpack-be ...

    A Trikolor gépek szabadon repületőek, viszont szeretné a feketét ő használni online (Mármint kizárólagosan ...) :)

    Gondolom ez nem okoz problémát senkinek ... ugye?