29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #5399
    Patch 1.011.
  • DummyBoy
    #5398
    120 MB? CSAK?

    Ajajjj ...én valahogy többre számítottam ... kiváncsian várom az új single cuccokat meg a grafikai dolgokat ...
  • Solt
    #5397
    Elérhető... :)) Viszont, hogy ne irigyelj, kipróbálni én sem tudom... :(((
  • sakkay
    #5396
    ELÉRHETŐ srácok!!!!!
  • Sanyo
    #5395
    120 mega.
  • Papa01 #5394
    Irigyellek.. :) Én csak 2 óra múlva indulhatok haza... Jó esetben.
  • Solt
    #5393
    Elvileg 2 órával vannak előrébb mint mi, úgyhogy bármikor érkezhet... 5 percenként nézem! :D
  • Papa01 #5392
    Értem, köszi!! :)
  • Solt
    #5391
    Még nem elérhető a frissítés... nekem nem tölti még...
  • Papa01 #5390
    Urak, van akinek már lejött?? :)
  • Papa01 #5389
    :)
  • Solt
    #5388
    Jaj... korán van! :D
  • Papa01 #5387
    Store menüpont.. :)
  • Solt
    #5386
    Hmmm... nekem 404... :(
  • DummyBoy
    #5385
    Húha ... érdekes ellenfél lesz :)
  • RedRiot
    #5384
    http://riseofflight.com/en/store/planes/Fokker_DVIIF
  • DummyBoy
    #5383
    Na, és most nem megy a logmein a gépemen :(

    @Gábor: Welkám in dö klább xD

    Péntekkel kapcsolatban ... Akár később is be tudsz csatlakozni hozzánk, ha lesz kedved, a kezdés az csak aféle iránymutatás :)

    ----

    Na, asszem hazamegyek, amíg megfürdök addig lejön a peccs ... remélem ... és akkor ma sem lesz kész a Camel skinem xD
  • Papa01 #5382
    Haza akarok menni..., haza akarok menni...
  • RedRiot
    #5381
    Eljött a nap :)
  • Papa01 #5380
    TOF helyett ROF-.. :D
  • Papa01 #5379
    Köszi szépen!
    Annyit ha még talán javasolhatok a banner alatt lévő nyomógombra kattintva, sok hasznos infót találsz a TOF-al és a multizással kapcsolatban.
    Ha van egy kis időd, majd olvasd át! :)
  • LeonSilver
    #5378
  • gabor41
    #5377
    Nem tudjátok miért nem linkelte be a képet? a Picasát használom, megpróbálom újra:

  • gabor41
    #5376
    Ok ma délután küldöm.
  • gabor41
    #5375
    Itt egy új kép a fekete DR1-ről. Leszedtem a fenségjelet az oldaláról, mert nem tetszett. Most még majd egy kicsit megkoptatom a zászló csíkot.



  • Papa01 #5374
    Szia Gábor! :)

    Üdv a fórumon!
    A skinek nagyon szépek, küldd el nekem,és beleteszem a telepítőbe.. :)
    Privátban küldöm az email címet!
    TS2 kell a multihoz, és persze várunk szeretettel! :)
    Papa01
  • gabor41
    #5373
    És ha még nem tudnátok, ma jön az update, legalábbis Lefty írt, hogy ma töltik fel a szerverükre 14 és 16 között Moszkvai idő.
  • gabor41
    #5372
    Én Dr1 el repülök majdnem kizárólag. Nagyon szeretem, csak a balra fordulásnál nagyon kell vigyázni mert szeret pörögni.
  • gabor41
    #5371
    Sziasztok,
    Én készítettem a skineket amiket Dummyboy linkelt. Ő hívott meg ide. Jó lenne pénteken repülni veletek, de még nem biztos hogy haza érek fél nyolcra. Addig is hogy tudom a skineket feltölteni hozzátok? A TS 3 is jó, vagy a TS 2 kell? A feketét szeretném én használni ha az nem baj (csak multiban) egyébként offline akár ki használhatja. Ha valaki szeretne valamilyen skint nagyon szívesen segítek. Például valamelyik másik gépre tudnék csinálni ugyan ilyen fekete skint. Bár ahogy elnézem sok tehetséges skinelő van köztetek.
  • RedRiot
    #5370
    "Csak béna az AI :("

    Ja. Elég defenzíven repül ezzel a géppel. Egyébként érdekes ellenfél, ha az SE5a ellen harcol. Hiába lassabb, de ugyanolyan jól emelkedik mint az erősebb antant gépek, ha nem jobban. Ezért mikor visszafordulnék nincs magassági előnyöm! Így könnyen szemberepülések sorozatává alakul a Dr.1 és egy erősebb gép harca.
  • DummyBoy
    #5369
    Csak béna az AI :(

    A DR1 a legfordulékonyabb, legmozgékonyabb gép a játékban, de olyan szinten érvényesül benne a giroszkóp hatás, hogy emiatt nehézkes vele a manőverezés (Bár itt is gyakorlás kérdése az egész ...)

    Amikor nekem meglett a DR1 2 nap alatt eltört a hómméd pedálom bal oldala, annyit tapostam miatta :)

    Irgalmatlan manőverekre képes, de sajnos meg kell tanulni kezelni ... Viszont lényegesen "engedékenyebb" mint a Camel, jószerivel magától kijön a dugóból, stb ...

    Az AI viszont elég gáz vele, földközelben 80%-os biztossággal csapja magát a földhöz mielőtt lelőnéd ...

    Willenbrock mester repült DR1-el anno, meg néha Fokker mester ...

    A ROF-ról is elmondható, hogy ki kell választani a számodra legszimpatikusabb gépet, és megpróbálni annak a kezelését tökélyre fejleszteni, megtanulni a végletekig kihasználni a benne rejlő lehetőségeket, és megtanulni a gép által használható harcmodort rákélnyszeríteni az ellenfélre ...

    Nekem bejönne a DR1 ... (Mint ahogy a Pfalz, DVIII és a SeVa is ...) de gyökeresen eltér a stílusuk a Camel-étől, és az nem tenne jót az így sem fényes teljesítményemnek, ha több gépre kezdenék koncentrálni ...

    Kipróbáltam ... Camel esetén nagyon finoman kell bánni a magassági kormánnyal, ha belerántok forduló közben akkor ott tuti a dugó ... (Emiatt nem is tudok normálisan fordulni vele, még nem érzem a végét :) ) ...

    Pfalz esetében pl: pont fordítva, annak lehet húzni keményen ... de ha az ember hozzáészokik, hogy NEM SZABAD, akkor azt nehéz leküzdeni ... ésatöbbi :)
  • RedRiot
    #5368
    Willenbrock nagyon profin repüli a Dreideckert de már rég nem láttam itt a fórumon...
  • Gascan #5367
    repül valaki közülünk DR1-el?

    orosz rulettben mentem ellene és egész jól forog a kicsike :D
  • LeonSilver
    #5366
    http://users.atw.hu/rofonlineinfo/ROF_Site/videok.htm
  • Her Laca
    #5365
    Skacok! Ti mivel csináltok videót a repülésekről,meg képeket?
    Van beépítve valami vagy külső progi kell hozzá.
  • DummyBoy
    #5364
    Nagyon baba ...

    Én 3-ik napja gyúrok a szkineden, cserélgetem a szineket (kicsit zöldebbre ...), de valahogy a végére sosem olyan amilyet szeretnék :(

    Egyre jobb skinjeink lesznek :)
  • Papa01 #5363
    Köszi szépen, tényleg hasznos kis progi ez! Úgy látom a nem regisztrált verzió is teljes értékű, csaj végén van egy reklám ablak. :)
    Nagyon kényelmessé teszi a skinek telepítését!

    Ha kész lesz a módosított skined, cseréljük majd azt is! :)

    @Riot: Nagyon szép ez a skined is, gratulálok! :)
  • LeonSilver
    #5362
    Fincsike!
  • LeonSilver
    #5361
    Nekem úgy tűnik, hogy teljesen jó a cucc.
    Nekem valószínű, hogy ez a fekete lesz amit beraktál csak kicsit átdolgozom.
    Fasza lett a cucc Papa ;)
  • RedRiot
    #5360
    Készítem Fokker mester DVIII-asát. Már csak apró simítások vannak hátra.