29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #5439
    Ez mi ez???
    Ezt látom msot...

  • Solt
    #5438
    Na igen... konkrétan egy mai átlag autó sebességével repkednek... mire valami nagyon nagyot fordulnál elkopik a sebesség... :)
  • Solt
    #5437
    Nálad van AA? Vazze nálam sehogy nincs... se a játék alól, se driverből...
  • Papa01 #5436
    A misszió generátor nekem is nagyon nagyon bejön.. :)
    Én nem igazán értek hozzá, de nem hiszem, hogy ezeket a gépeket úgy meglehetne húzni, hogy beszürküljön a pilóta... :)
  • DummyBoy
    #5435
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ...

    Ha nem veszem figyelembe az új gépet, az új mission generátort (Ami qrva jó ...) és az összes javítást ...

    CSAK A "G effektek" miatt megérte várni a peccsre ... imádom :)

    Épp bőszen kergetem az új DVII F-et ... ha lelő, majd még írok xD

    Ja és a skinek melletti előnézet is király, csak rá kell jönnünk, hogy tudunk a sajátunk mellé is betenni :)
  • Papa01 #5434
    Átutalás jó neked? :)
  • kokos
    #5433
    Ha valakinek kell már holnap el is küldöm mert én besokaltam tőle(nem érzem)!
  • Papa01 #5432
    Nálam ez megoldotta a problémát.. :)





    Most látom van posta költség...
  • kokos
    #5431
    Igen! 1X volt a meghajtóban,megvan minden hozzá,térkép, leírás!
  • Papa01 #5430
    Dobozos?
  • kokos
    #5429
    Csak azért mert inkább maradok a sugárhajtású gépeknél!FSX!
  • kokos
    #5428
    Hali!
    Ha valakit érdekel,vagy tud rá vevőt, eladom a rise of flight cimű játékomat, a hozzá tartozó regisztrációval együtt.Amit csak erre a játékra készítettem!3500 ft-ért!Postát állom!Hy!
  • sakkay
    #5427
    Van orosz rulett a qick mission között a térképen a colt jelre kattintva. Az AI tényleg jobb de azért lehetne jobb is.8-8 óriáscsatában 5 légi győzelem. Annyira azért nem vagyok jó.
  • LeonSilver
    #5426
    Nekem nincs bekapcsolva.
  • Papa01 #5425
    Köszi, kipróbálom.. :) Az a HDR mit állítana?
    Gábor, küldtem neked privit! :)
  • gabor41
    #5424
    Ja ja a HDR kikapcs az megoldja a sötétedést. De akkor minek rakták bele?
  • Solt
    #5423
    Papa, Leon: Kapcsoljatok ki minden HDR effektet... hátha...
  • Papa01 #5422
    A skin a kedvencem, Víííííírnyulas... :)
  • Papa01 #5421
    Érdekes, nekem hosszabbnak tűnik a töltési idő.... :(


    Ilyenek a képek.. mi a véleményetek?




  • LeonSilver
    #5420
    Qrva jó lett a peccs, szerintem az AI azért kicsit okosabb.Ha be is ül mögé az ember "hintáztaztja" a gépet ( többek között ).Qrva jót harcoltam egy iylen 3 vs. 3 misszióban!

    Nekem is fagyott és eddig nekem sem csinált iylent.Amikor ezt a kvikk miossziót indítottam, akkor fagyott szerteszéjjel.

    Meg nekem csinált oylant, hogy qrvára belassult az egész kb. 5-7 másodpercre.Diavettés osztva kettővel lett.Aztán visszaállt minden.
  • Papa01 #5419
    Urak, nektek nem tűnik sötétebbnek a grafika? :)
  • Solt
    #5418
    Én vagyok a lökött, mert az input profilt írtam felül, nem csináltam újat... a frissítés meg gondolom felül írta... jó lecke volt... :)

    Viszont már egyszer kifagyott, pedig eddig ilyen nem volt... és továbbra sincs élsimítás bekapcsolt HDR mellett...
  • Papa01 #5417
    Érdekes, viszont, mintha a VGA ventit sem pörgetné a menü alatt..
  • gabor41
    #5416
    Én igen, elég durva. Nagyon gyors viszont a fordulás az egy kicsit lassú legalább is a DR1 hez képest. 4 Se5a simán levettem vele első menetben :)

    Viszont van egy problémám az új patchel, ha bekapcsolom a HDR-t akkor nagyon sötét lesz a fekete skin, még ha a Gammát fel tolom 80%ra akkor is.
  • Her Laca
    #5415
    Nekem megmaradtak.
  • sakkay
    #5414
    És ami legjobban tetszik, a sérülési effekt. A hangja valami brutális. Hihetetlenül eltalálták. A G. effektet pedig üdvözlöm..hiányzott. Az AI..hát igen, beállítottam 2 ace camelt , majd lelőttem őket Albával is meg Fokkeral is, talán ez kicsit könnyű még mindig.
  • Papa01 #5413
    Érdekes, a felhasználói skinek-nek nincs villámnézetük a hangárban... :)
  • Solt
    #5412
    Nekem az összes joy beállításom nullázta... picit feszült vagyok...
  • Papa01 #5411
    Urak valaki az új FokkerF-et hadrendbe állította már? :)
  • sakkay
    #5410
    Nagyon jó lett. Kicsit jobb a fokker is de gondolom az f. az igazi állat. A grafikai színek mélyebbek, a sérülés pedig sokkal kidolgozottabb. Ez azt hozza magával hogy sokkal többet bírnak a gépek pl. szárny találat esetén. A régiben azt nem is tudtam hova tenni, (mert mindig a szárnyra céloztam sokkal hamarabb leesett így a gép) hogy nem éri meg a törzset lőni. A szerkesztő meg tökéletes. Ja igen ,szél, turbolencia, nem semmi.
  • Gascan #5409
    király a javitott grafika valamint a kis misszio editor is jo lett... nekem bejovos ez az uj patch...

    ... kar hogy nem adjak ingyen az uj fokkert :D
  • gabor41
    #5408
    Köszi!
  • LeonSilver
    #5407
  • gabor41
    #5406
    Bocsi, de hogy tudom megnézni a régebbi privát üzeneteimet?
  • Gascan #5405
    Mondjuk azt szerintem is visszavehetnek, mert 100 perc jatekbol talan 70-ben ha latok valamit :D
  • Her Laca
    #5404
    Megváltozott egészen:)
    A settings ben is a menüben is pl nem találtam orosz rulettet ellenben lehet fabrikálni tetszőleges gépekkel tetszőleges mennyiséggel ,de majd meglátjátok. Pl a grafikai beállítások is egyszerűsödtek ha jól látom.
  • RedRiot
    #5403
    "6. MAIN: Over-G graphics and sound effects added."

    Ajaj. A WOP-ben ez egy kicsit túl erős lett. Remélem a RoFban nem az lesz hogy mozdítot egy millimétert a boton és már feketedik minden.
  • RedRiot
    #5402
    És pont ma reggel döntöttem úgy, hogy milyen szép idő van, gyalog jövök munkába, pihen egy napot az autó...
  • LeonSilver
    #5401
  • DummyBoy
    #5400
    Hmmm:

    6. MAIN: Over-G graphics and sound effects added.
    7. MAIN: New Wounding graphics and sound effects added.
    13. GRAPHICS: Planes and Vehicles visibility range increased for views with narrow FOV.
    15. VIEW: "Allow spectators" option completed. Now if it's off, then any user is only able to look from his cockpit or friendly camera operator.
    26. GUI: MG convergence setting storing added. (Csak megoldották, miután átszoktam a default-ra ...)
    4. INPUT: Curves storing bug fixed.

    Na és ez nem csak nekem tűnt fel:
    12. PLANE AI: Fokker Dr.I often ground-crashing in low-level air combat fixed.

    Haza akarok menni!!!