29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #5479
    Kipróbálom ...

    De a HDR-t kikapcsoltam ... nem lenne rossz, de hogy egyszer deszaturált az egész főőőd, eccer meg gyönyörű színes ... na az érdekes ...

    Viszont ez az editor ez maga s Zisten xD
  • Papa01 #5478
    (borítású)
  • Papa01 #5477
    Nem is állítottam az ellenkezőjét, de nem is ez a fontos, hogy én mikor hányok vagy mikor nem.
    De azért ne feküdjön már be néhány mp .fordulótól a pilóta egy vászon szárnyú gépen.... :)
  • sakkay
    #5476
    Na most Papa, meggyőződésem ha a pilóta azt akarta volna , hogy dobj egy hátast , hát dobtál volna. A gond az, ha eközben beleokádik az ember a szájába, vagy lenyeli a nyelvét hát nem dicsérik meg a pilótát..meg hát ki takarít össze ugye..de persze biztosan én sem állítom, hogy elő lehet hozni ájulást 1vh. gépeknél , csak szerintem lehetséges..
  • Papa01 #5475
    Pfalz-al próbáltad Dummy kolléga? :)
  • Papa01 #5474
    Kezdek kiábrándulni ebből a 1.011-es pöcsből... A QMB király, de a többi.. :(
  • DummyBoy
    #5473
    Riot Mester: Nállam működik a Mixture billentyűzetről ... Bár folyamatosan nyomtam ... Jobbshift +Ö és Ü ... A radiátor meg asszem JobbCTRL és Ö meg Ü ... Bár az nincs a Camel-en ...

    HDR érdekes ...bejönne, de ahogy váltakozik az nem tetszik, próbálom belőni magamnak :)

    Nem értem ... Nekem nincs 5 másodpercenként G effekt ... csak ritkán ...
  • sakkay
    #5472
    Nézd én nem erről beszélek. A g effekt úgy jön létre ha a vér kimegy a fejedből a lábad irányába. Pontosabban a vérkeringés, a megnövekedett gravit. miatt nem tudja ellátni a feladatát. Ahhoz hogy egy kocsiban, a fejedből ki menjen a vér,elég fura szögben kéne állni, nem gondolod? Van egy másik lehetőség az autóban arra , hogy kimenjen a vér az ember fejéből, de akkor már nem is megy vissza.
  • RedRiot
    #5471
    Ja, baromi sokáig tölt. Nekem eddig a peccsig mindig úgy volt, hogy az első küldetést sokáig töltötte, a következőket valamivel gyorsabban.

    Most a második "Survive" küldit is kb. ugyanaddig (1000év) töltötte mint az elsőt. A grafika egyébként nekem mintha egy hangyafasznyit simább lenne, és a horizont sem olyan darabos talán. (HD3850)
  • Papa01 #5470
    Volt lehetőségem műrepülni Jak-52-es géppel (Jobban mondva hiénázni.. :D) . Hát eléggé tekerte a pilóta :) , volt minden ami belefért, kb 15-20 perces volt. Tény, hogy nem bírtam felemelni a kezem, csak egy kicsit, és nyúlt a képemen a bőr, és a fejemet is nehezen mozgattam... de semmi több.. RoF-ban meg belehúzok a Pfalz-ba, és 5 mp múlva szürkül minden.. És a Jak-52-es szerintem izmosabb gép, mint a korabeli masinák voltak... :)
    Azért ez vicces szerintem.

    Gondolom a hivatalos fórum nyígtak az okosok, hogy "Mér' nincs G erő??' és betették. Sajnos.

    Annak viszont örülök, h azt a sárga piros sebesülés modellt lecserélték a jelenlegire. Ez jobb.
  • Her Laca
    #5469
    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSS fagy!

    Kiválasztom a gépeket nyomom a fly-t oszt fagy. Már másodszor!
    Mi a lófa..t csináltak ezek. Mindjárt letörlöm a fenébe ,hogy ro..adnának meg.
  • Solt
    #5468
    Ez egy autóban is eljátszható... van olyan jó pár, ami akkorát indul, hogy nem bírsz előredőlni... szerintem egy olyan gépen, ami 200km/h körül megy, nem igazán produkálható akkora G erő, hogy elsötétedés legyen a vége... ezek a masinák szerintem kevésbé viselték a G terhelést, mint a pilóták...
  • DummyBoy
    #5467
    Kipróbáltam a Survive módot is xD Az kemény ...
    Első hullámban 1 enemy ... 2-ikban 2 ... ésatöbbi xD

    Ott viszont rengeteg ideig tart a betöltés ... Bekapcsoltam a HDR-t ... tényleg sötét :)

    "16. PLANE: Mixture and Radiator controlling keys are smoothed."
    Mixture és Radiator állító billentyűk finomítva lettek ... megnézem, de nekem joyra vannak rakva ...
  • sakkay
    #5466
    A g effekt nem sebesség (nem csak) függő. De ezt mindenki tudja, nem okoskodni akarok. Amikor ejtőernyőztem, és szopattak a pilóták, éles forduló stb, úgy beleszorultunk az ükökébe , hogy hihetetlen. Mindenem elnehezedett pedig nem hiszem , hogy egy Ancsát össze lehetne hasonlítani ezekkel a gépekkel és a fordulóikkal. Örültem ,ha kiugorhattam végre. Mellesleg a G teszt gép(nemtom' a nevét) sem megy nagyon gyorsan , csak igen kis ívben..
  • Papa01 #5465
    Igen, én is így érzem , hosszabb lett a töltési idő.
  • Her Laca
    #5464
    Nekem csak egy bajom van vele. A betöltés percekig ,hosszú percekig tart.
    Ez idegesít.
  • RedRiot
    #5463
    "A hűtő alapból mostmár nyitva van ha levegőben kezdesz!!!Nálam asszem megmaradtak a beállítások."

    Ja ja, észrevettem, mert elsőre egy levegőben kezdődő fightot állítottam be. Az a gond hogy sehogy sem tudom a keveréket és a hűtőt állítani, már próbáltam hatvannyolc féleképpen. Dobtam egy hszt a hivatalos fórumra is, hátha... Minden műxik, csak a motor-buzerálás nem.

    Nekem van egy gyanúm. Írtak a patchról vmi ilyesmit:
    "16. PLANE: Mixture and Radiator controlling keys are smoothed."

    Ez mi a szart jelent? Talán van vmi köze az én kínomhoz is.
  • Richtofen
    #5462
    Van egy két grafikai bénaság. Pl a propeller lassan forgó effektje (az optikai csalódást imitálandó) a fényt villogtatja a szárnyakon (főleg az ellenfélen és külső nézeten idegesítő).
  • Richtofen
    #5461
    A QMB tényleg jó lett, és végre megmaradnak a Fuel, és fegyver layout beállítások

    Az földbe crash effeket is frankó (fülcsengés miegymás) :)
  • Papa01 #5460
    A Pfalz-al simán feketedik a képernyő.. akár egy F-16-osban.. :(
  • Richtofen
    #5459
    A hűtő alapból mostmár nyitva van ha levegőben kezdesz!!!Nálam asszem megmaradtak a beállítások.

    A HDR nekem is sötét. A grafika mintha kicsit optimalizálva lenne, kevesebb részlet, de szerintem nem szebb mint volt.

    Az AlbaIII-at próbáltam egy rövid missönre, a repmodell más lett, lustább, olyan dróton húzós. Mintha lebutították volna :(
  • Papa01 #5458
  • LeonSilver
    #5457
    :D
  • LeonSilver
    #5456
    #5407
  • Papa01 #5455
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233011989&no=5407]#5407[/URL]

    Csak kattints elsőként a fórum menüpontra.
  • kokos
    #5454
    Semmi már megvan!
  • Solt
    #5453
    Ja még valami... orosz rulett alatt miért nem látom a DVIII-t? :((
  • kokos
    #5452
    Hülye kérdés...hol tudom megnézni a privátot?
  • Solt
    #5451
    Pár tapasztalat így hirtelen:

    -HDR high: gépgyilkos... 60fps-ből csinál 6-t!!!!
    -HDR med: pár % fps csökkenés, viszont nagyon sötét... gamma értékkel lehet javítani...
    -Élsimítás: Bedőltem annak, hogy, ha menü alatt nincs, akkor játék alatt sincs... nem így van... sőt, a fordítottját is tapasztaltam... tehát, ha valakinek élsimítás gondja van, játék alatt teszteljen minden beállítást... elvileg a HDR már nem üti ki...
    -AI: szerintem ügyesebb lett, bár nálam már 2x odavágta magát földközelben, ilyet eddig nem láttam...
    -Joy: Nálam elvesztek a beállítások, sőt amikor újra akartam állítani, egyszer ki is fagyott... beraktak valami saitek profilt, rámentem, ki is fagyott...
  • kokos
    #5450
    Nem halgatok Soltra...Én rájöttem,hogy ez nem nekem való!De amúgy nagyon vágytam már egy ilyesfajta szimre.De sajnos ez nem az(számomra)!
  • DummyBoy
    #5449
    Grafika - Én hagytam a régi beállításaimat, de véletlenül bennmaradt a Bloom ... Minden ugyanolyan, kicsit érzésre gyorsabb a játék ... A hullámzás - shimmering ugyanolyan szar :(

    HDR-t még nem próbáltam, de HDR esetén nincs AA ...

    Nekem mindenem megmaradt, a 8-adik DVIIF-ből leszakadt egy darab, ami eltörte a propelleremet, emiatt le kellett szállnom :) Quick Mission Builder az bejön ... nagyon király :)

    Nálam a töltési idő is rövidebbnek tűnik, legalábbis meglepően gyorsan elindult a quick mission ...

    G effektek ... Meg kell tápni a száját és előjön az xD Camel-el sikerült párszor de tény hogy nem fél percenként sötétdik ... nem egy WOP ...

    Ellenben qrva jól néz ki és irgalmatlan feelinges :) Elkezdenek eltűnni a szinek, elhalkul a gép, majd elkezd sötétedni a látótér ...

    Most séta, utána letesztelem az legalsó mi lehet a QMB-ben meg egy rulett DR1 ellen, utána pedig letesztelem az új kampányt :)
  • kokos
    #5448
    Megvan a számla is!
  • Papa01 #5447
    De ha Solt-ra hallgatsz az sem baj.. :)
  • Papa01 #5446
    Oks, küldök privit!
  • Solt
    #5445
    Szerintem jegeld egy darabig... aztán, ha megnyugszol vedd elő megint...
  • Papa01 #5444
    Nekem a mission generátoron kívül más EDDIG, annyira nem annyira jön be... Pl, szerintem a töltési idő is több lett... :)
  • kokos
    #5443
    Én arra gondoltam elküldöm postán utánvétellel.3500 ft írok rá annyit kifizet valaki,és a postás meg visszahozza a pénz!Megadom a telefonszámomat,egyeztetés céljából!
    Mérgemben adom el,nagyon nem hiányzik az a 3500 ft!Nem is akarom látni!De ingyen még se mehet!
  • RedRiot
    #5442
    Hát urak, egyik szemem sír a másik nevet. A Quick Mission menü nagyon igényes lett, és mintha a grafika is szebb lenne egy picit, mintha a színek jobbak lennének. (HDR/Bloom nálam off, nem szeressem).

    Amitől viszont lassan már egy órája agyfaszt kapok:
    -billentyűzetkiosztásom megmaradt
    -elvileg
    -nyomom a numerikus pluszt, hogy nyisson hűtőt -> semmi
    -nyomom a 2-t, hogy dúsítson a keveréken -> a kar mozdulatlan marad

    Hopp. Másik profil betölt - az sem műxik. Game újraindít. Semmi. Próbáltam joy gombokra konfigurálni őket - semmi. Kicsit sem vagyok ideges, ááá.
  • Solt
    #5441
    Ferdén van nyírva a fű! :D :D
  • Papa01 #5440
    Pontosan...