29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Zair #5599
    Nincs olyan szerencsétek, még én is maradnék
  • Her Laca
    #5598
    Na megnéztem,néhány adatot.
    Az Albák pontosabban a D3 as max sebessége erős 175 km /h
    A Fokker DVIII már erős 204 km /h -val száguldott
    Ahogy nézem 1000méteren csökkennek ezek a sebességek átlag 15-20km/h val. Sehol sem találok adatot mennyit is bírtak ,de nem adom fel.
  • DummyBoy
    #5597
    Pont azért írtam, mert a többség a peccs után azt észlelte hogy rövidebbek a töltési idők ... főleg ha újratöltöd az előző mission-t ...

    Az első töltés nekem is látványosan gyors volt ... de ahogy próbálgattam a különböző beállításokat, minden restart után lassabbnak éreztem ...

    Lehet olyan mint anno a BF2 volt ... ha valamit megváltoztattál a grafikai beállításokon, akokr qrva lassan töltött be először, utána megy egyre gyorsabban :)

  • Solt
    #5596
    Azt nem árt néha... :)

    Egyébként az elmúlt 2 évben nagyon begyorsultak a vinyók... én most váltottam le az egyik 300GB-s Samsungot egy ilyenre: SAMSUNG HD103SJ

    Tesztek alapján tulajdonképpen 2x gyorsabb mint a pár évvel régebbi samsungom... csak lestem...

    Mikor telepítettem a W7-t, akkor úgy csináltam a partíciókat, hogy legelőre került egy 5GB-s partíció, ahova csak a lapozófájlt teszem... így, ha ne adj Isten valaminek kevés a 4GB memória, akkora a következő 4GB-hoz a vinyó leggyorsabb részén fér hozzá... ráadásul így nem is töredezik szét a lapozófájl...

    Ez az eljárás, plusz az új vinyó, sokat segített betöltési idők, telepítési idők csökkentésében... ( mondjuk nekem egy Q9550 dolgozik 3.8GHZ-n )

    Ha esetleg valaki vinyó vétel előtt áll, érdemes teszteket nézni: Íme
  • sakkay
    #5595
    Ha simán 200 km\h körül megy, szerintem pár másodperces zuhanás után simán megy 250. Ha tovább bömbölöd aztán belerántasz, persze hogy szétesik.
  • Her Laca
    #5594
    na én is nekiálltam töredezettség mentesíteni:)
    Lehet jó lesz mert most gondoltam át,hogy ez a vinyó kb 2 éve mióta a gépben van nem volt molesztálva emígyen.:)
  • Solt
    #5593
    Szerintem csak beszélgetünk, nincs piszkálódás... mindenki mondja ami a saját józan paraszti esze szerint reális...

    Egyébként melyik gép bír ezek közül zuhanásban 250km/h-t úgy, hogy utána kibír egy komolyabb felhúzást? :)

    Tegnap próbálgattam az albát... nem tudom mennyivel mehet 16ezres fordulaton, de amint meghúztam a botot, már repült is a szárnya... :)
  • Solt
    #5592
    Ja... ez olyan mai kor terméke... nem sok köze van a valósághoz, de jól néz ki... :D

    A töltési idő szerintem függ a merevlemez sebességétől, és a töredezettségi állapotától is...

    Én mondjuk nem panaszkodom, nálam hamar betölt... Papa után mindig én voltam az első a szobában... a pöcs után meg nekem is mintha gyorsult volna...
  • sakkay
    #5591
    Ne értek egyet, bár tudom most nem nagyon érdekel ez téged,. A zongorahúros téma, zuhanásból 250km\h, felhúzást kibírt, annyira szarok azért nem voltak. DE szerintem amíg valaki nem hoz valami hihető adatot, nem érdemes piszkálni egymást.
  • sakkay
    #5590
    Bár nem vagyok a régi csapat tagja, azért jeleztem én is maradok.
  • Her Laca
    #5589
    Mondtam már én is. Gondoljatok bele.egy szekér ,ráhajtogatva sátorlap,ami zongora húrokkal van merevítve. Csórikáim azt se tudták mi az a G erő:))
    de aki megtudta ,szerintem már nem mondta el a többieknek:D
    De ne a G erőkről,meg az effektekről írjatok a fórumukba ,hanem ,hogy rövidítsék le drasztikusan a töltési időt és csináljanak normális multit.
    A többivel ráérnek molyolni .
  • DummyBoy
    #5588
    Szegény Riot-nak egy kis jóhír ...

    Állítólag már nem üvegből van az SeVa motorja ... legalábbis a peccs óta több SeVa pilóta is tapasztalta ...

    Valamint majd mindenkinek gyorsabb lett a betöltés ... De van akinek meg pont fordítva ... meg kell próbálni defragmentálni a meghajtót ... Én is megteszem ha hazamegyek ...

    Valamint a reload idők drasztikusan lecsökkentek állítólag!
  • LeonSilver
    #5587
    Az az effekt is sokkal jobb lett ha eltalálják az embert vagy ha ég mint a kalapgyár 56-ban. :)
  • DummyBoy
    #5586
    New G Effects topik

    Utólagos engedelmeddel betettem a videódat is ...
  • Papa01 #5585
    Köszi szépen Dummy! :) Majd egy linket tudnál dobni? :)
  • DummyBoy
    #5584
    Feldobtam a G effekt kérdést a hivatalos fórumba ... most várunk ...

    Valaki azt írta, hogy ezek a gépek talán 4G-t bírnak elviselni, ami az embernek annyira nem árt ... de majdnem mindenkinek bejönnek az új effektek ...
  • Papa01 #5583
    ??? :)
  • Solt
    #5582
    Én is... ;)
  • sakkay
    #5581
  • Papa01 #5580
    Én nagyon bízom benne, hogy megmarad a csapat! :)
  • Solt
    #5579
    Lehet Papa ketten maradunk? :D
  • Solt
    #5578
    Nnnnnna... szegény vörösök!!!!!! :D :D
  • Papa01 #5577
    Szorítok, hogy minden jól menjen.. :)
  • RedRiot
    #5576
    Én este újrarakom. Gondolom beletart pár órába mire az összes peccset egyenként leszedegeti és felrakja. Ha azután sem működik tökéletesen akkor uninstall.
  • sakkay
    #5575
    Hivatalos honlapokon mit írnak a patch-ről amúgy? Csak pötyögöm az angolt...
    Valaki rendelt már a zavviról? Rendeltem egy progit, de (múlt hét szerdán jeleztek vissza , hogy feladták) még mindig nem jött meg.
  • Her Laca
    #5574
    Ha lenne normális multi dog ,akkor bánnám is én hogy sokáig tölt.
    Egyszer kivárom ,oszt utána játszom e1-2 órát.
    De így ? Ha elmegyünk multizni akkor a ráfordított idő jelentős részét a töltő képernyő és hasonlók nézegetésével töltjük el.
    Na mind1 nem idegesítem magam tovább. Megyek beülök egy Fókába oszt legyalulok pár arcot.
  • Papa01 #5573
    De akkor mi a manót töltöget ennyit?? :)
  • Papa01 #5572
    Mondjuk nekem a Lock on fagy mint állat . :D 15perc - 2 óra közötti időtartamban tuti hogy elszáll a lockon.exe működése leállt üzivel.. :)
  • RedRiot
    #5571
    "Ne töltsön hosszú percekig stb."

    Én már azzal is próbálkoztam hogy minden grafikai beállítást lebutítottam, a textúrákat is lowra tettem, de akkor is ugyanolyan sokáig töltött. Az is alap, hogy RoF indítás előtt mindent pucolok a memóriából: kb. 280-300MB foglalt mikor indítom a játékot. Az is mind1 neki.
  • LeonSilver
    #5570
    Volt ez a nem válaszol és volt sima csontrafagyás is.
    Nem fogom újra rakni Papa, így marad.
  • Her Laca
    #5569
    Az előbb nekem is kifagyott.
    A ROF nem válaszol! Hogy rohadna meg.
    Mi a retekért kell elcseszni ami jó. ÉS!!! Fizettem érte!
    Na ez bosszant nagyon.
    Il2 őm 6-8 év alatt egyszer nem fagyott le.
    Pedig az is szimulátor. De a Lock-On se.
    Én nagyon nem vagyok toleráns az ilyen dolgok miatt.
    le sz...om ,hogy kicsit szebb a grafika,meg hogy sötétedik vagy sem de működjön rendesen.Ne töltsön hosszú percekig stb.
    Remélem kijavítják,mert ha ez így marad én feladom.
    Jelzem inkább a multi részét csinálták volna meg,mert akkor talán ha lenne dog rendesen esténként beugranánk egy kis csihi puhira.
    Ai val nem szeressünk repkedni na. Ezt kell megírni nekik.
  • Papa01 #5568
    Egyszerűen A ROF.exe működése leállt. hibaüzivel kidob az asztalra? Próbáltad újrarakni is?
    Érdekes, nekem nem fagyott, de egyszer ilyen focipálya szerű csíkozást lehetett látni... :D
  • LeonSilver
    #5567
    Hát nemtudom Papa, nekem másodszot vagy harmadszor fagy halálra ez a szar.Menjenek a bánatos faszba.Mióta meg van a játék sohasem fagyott.Eddig.
  • Papa01 #5566
    Na multit már nagyon várom, remélem szép számmal fogunk összegyűlni.. :)
    @Riot:Talán a vidin is lehet hallani a pilcsit, ahogy nyöszörög.. :) Igen, valószínüleg a RoF reinstall lesz a gyógyszer.. :) Reméljük.
    Leon: Szép találat! :)
  • RedRiot
    #5565
    "És úgy nyögdécsel a gyerek, mint akinek szorulása van. .:D"

    :O Nekem ilyet tegnap egyáltalán nem csinált. Pedig megküldtem az SE-t, teszteltem hogy piszkáltak-e valamit a repülési modellen. Elég durván megrángattam, de semmi sötétedés és nyögdécselés nem volt. :/ Vmi nagyon elbaszódott a gépemen, érik a RoF újrarakás.
  • LeonSilver
    #5564
    Némi hajóka bombázás ;)
    Ha jól megfigyelitek látni, hogy az első bomba a feldélzetre esik.

  • DummyBoy
    #5563
    Nekem meg pont ez a furcsa ... Mind a Lonci, mind a WOP sokkal durvábban sötétedik, kisebb manőverekre is ...

    És Teljes elsötétedésről beszélek, nem pedig szürkülésről ...

    Szerintem egyáltalán nem durva a videó amit linkeltél ... ilyen manővereknél nem csoda, ha előjön valami hasonló ...

    Hogy ez mennyire realisztikus, azt sosem tudjuk meg ... De nekem kifejezetten bejön ...

    Multiban leszek rá kiváncsi, mert singleben elég ritkán jön elő nekem, annyira nem pörög az AI ...

    Megjátjuk ...
  • DummyBoy
    #5562
    Azaz .. Nekem Jobb CTRL + Ö és Jobb CTRL + Ü -re működött, holott a beállítások között az = és a - szerepelt ...

    Ez gáz ... lehet elkérem majd este a config file.odat ... Bár ha gondolod most is elküldheted, csak mosst csak megnézni tudom, kipróbálni nem ...
  • Papa01 #5561
    Na ez tényleg beszarás...
  • Papa01 #5560
    Köszi Dummy az összefoglalót! :) Ha haza megyek megnézem. (pl gamma állítás + fullscreen.. :) )

    És a végére: Tényleg nem kötekedésképpen, de miért annyira zavaróak a G hatások? Én nagyon örülök nekik ... tegnap 6-tól éjfélig próbálgattam a dolgokat, repkedtem, és párszor kezdett el csak szürkülni a kép ... akkor is - szigorúan SZVSZ - indokolt esetekben ...

    Engem speciel baromira zavar, sztem ki is nyomom majd.. :D
    Szerintem egyszerűen nem ide való... Komolyan, mintha Lock On-oznék. :)
    És úgy nyögdécsel a gyerek, mint akinek szorulása van. .:D
    Ha megnézted a vidit, amit a YouTube-ra felnyomtam, ott a Pfalz-nál, 1-2 keményebb forduló után már sötétül.. Szerintem ez vicces. :)