29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #5639
    No, újraraktam és úgy tűnik elmúltak a bill.kiosztási anomáliák. A töltési idő is csökkent fél percet, még ráküldök egy defragot, aztán megnézem jobban mi változott.

    D.VIIF milyen lett? Próbáltátok már? SE5-től nem gyorsabb, ugye? :)
  • Solt
    #5638
    Neked van DVIII az orosz rulett alatt?
  • Papa01 #5637
    Ment
  • Papa01 #5636
    Oks, küldöm! :)
  • VO101 tvr
    #5635
    De nekem szervert nem küldött. Csak a nevem és jelszavam.
  • Papa01 #5634
    Az amit Laca küldött, az a jó szeró! :)
  • VO101 tvr
    #5633
    Ja. De nem tudom melyik TS szerverre érvényes :-)
  • Papa01 #5632
    Laca küldött privit?
  • VO101 tvr
    #5631
    Ahhoz csak bejelentkezési nevem és jelszavam van. Mi a többi adat?
  • Papa01 #5630
    Az újra...
  • VO101 tvr
    #5629
    Melyik TS-re menjek?
  • Papa01 #5628
    Valami nem kerek a TS-en.. :)
  • Her Laca
    #5627
    Nem nagyon:( De nem is számítottam másra.:D
  • Papa01 #5626
    Ok, TS-en vagyok! :)
  • DummyBoy
    #5625
    Én vagyok ... mikor?

    Nem tudom ... skinezek 3 napja ... egyszerűen nem találom a szineket :(
  • Papa01 #5624
    Urak a defrag gyorsított valamit bálatok?
  • Her Laca
    #5623
    én benne vagyok
  • Papa01 #5622
    Óóóó.. :((((
  • Fokker
    #5621
    későn érek haza. majd holnap ;)
  • Papa01 #5620
    Urak, egy kis multi teszt?? :)
  • Papa01 #5619
    Töltöm fel a javított pack-ot, amiben már Gábor skinjei is benne vannak, illetve elég csak a ROF mappát megadni. Tvr-nek igaza van, így praktikusabb.. :)

    Ha valaki tudja, próbálja már ki... :) (Persze egy biztonsági mentést érdemes csinálni.. :) )
  • DummyBoy
    #5618
    Na megvan :)

    Letesztelem, működik-e a skin preview, ha igen, akkor elmesélem :)
  • Papa01 #5617
    Jaa vagy úgy érted, hogy onnan kússzon bele?? :)
  • Papa01 #5616
    Azért jobb ez szerintem, mert ahogy múltkor írtad, a skin mappa alapból nincs meg, tehát a telepítő a megfelelő helyen megcsinálja, ha hiányozna... :)

  • VO101 tvr
    #5615
    Papa, a skin telepítőben lehet szerencsésebb lenne, ha a ROF főkönyvtárát kellene megadni az install elérési útvonalának.
  • DummyBoy
    #5614
    Rajta vagyok az ügyön, állítólag az AI-k ereje átkerült valami config file-ba :)

    Ha az meglesz, akkor remélem repkedhetek félve ... xD
  • VO101 tvr
    #5613
    A Pfalz DXII. változott esetleg az új patch-el?
    Más. Az AI nagyon könnyen levadászhatóvá vált. Eddig nem igazán lehetett stabilan beülni mögé 100-150 m-re mögé. Albatros-al vagy Pfalz DIII-al most már szinte rajta tudom tartani a sorozatot, ha akarom a törzsön vagy vmelyik szárnyon. És 10-ből kb 7-szer kigyújtom, ha a törzsét sorozom. Ez eddig elvétve sikerült nekem.
  • Papa01 #5612
    Nem, még nem,most az elmúlt 2 napban a patch miatt nem foglalkoztam az oldallal, most pótolom! :)
  • gabor41
    #5611
    Az én skinjeim is benne vannak már?
  • Papa01 #5610
    Zair, megy fel az új skin telepítő, benne vannak a skinjeid!! :)

    Annyit módosítottam, hogy a szabd skin--ek mögé oda raktam a_free tagot is!
    Volt egy kis átnevezés is, úgyhogy ha valaki megtesztelné, megköszönném! :)
  • Papa01 #5609
    No, elküldtem én is a post-ot.. :) Köszi Tesó!! :)
  • Zair #5608
    Nekem a defrag után mintha egy kicsit jobb lenne. Valamennyit rövidül a töltési idő, nem fagy, ellenben a loading és a hangar screen után mégy 10-20 mp-ig csak a nagy feketeséget bámulom.

    Az AI tényleg rekord hülye, néhány forduló után föld közelben átmegy drone-ba, így nem nagy kunszt leszedni még magasabb fokozatokon sem.

    Ennek ellenére tetszik az új arculat, meg az új quickmission builder, el lehet vele baromkodni.
  • Papa01 #5607
    Willenbrock javasolta ezt a könyvet: Császári sasok karmai közt
    Sikerült 1500-ért (féláron) beszerezni.
    Urak, szerintem egy igen jó könyv, ha tehetitek, szerezzétek be! :)
  • Papa01 #5606
    Köszi szépen Dummy, a fáradozásaidat! :) Én is szavaztam és postot is írtam, amelyet a testvérem, most fordít... :)
    A defragot én is kipróbálom, de azért egy picit szkeptikus vagyok, de ne legyen igazam! :)
  • sakkay
    #5605
    Ez nagyon állat lett. Zuhanni kell, ha az arányt nézem, lehet megy a spad 300km!!!körül (a program szerint ha arányosan növekszik a zuhanás sebessége az órán), közepes erővel felhúzod és már jön is a sötét. Simán többször is meglehet csinálni..de ha elcseszed a húzás erejét azonnal leszakad a szárny. Valahol a gép szilárdságának határán van. Pár szárnytalálat után halálos.(természetesen)
  • sakkay
    #5604
    Egyrészt tényleg komoly g hatás éri őket(f1) másrészt oldalirányú és az nem ugyanaz.
    Megnéztem a spadot mert van rajta óra..4 másodperces zuhanás után simán kiakad a km óra (230) és pár másodperc után még simán felhúzható,g effekt nincs sebesség 250 körül. Ha a spadnál g effekt van, az már nem jó neki.
  • RedRiot
    #5603
    Szerintem egy mai versenyautóban nagyobb G-k érik a vezetőt mint egy első világháborús gépben. Az meg elég szar volna ha mondjuk az első kanyarban mikor tízen fordulnak el egyszerre mindenki blackout-olna. :)
  • Her Laca
    #5602
    Ha megnézünk régi Első VB-s:)) filmfelvételeket,akkor látható,hogy zuhanást nagyon kis ideig erőltették. Mindig spirálisan süllyedtek,soha sem meredeken.
  • Solt
    #5601
    Nem tudok erre mit mondani... próbáld ki... engedd meg lefelé, azt próbáld meg kihozni belőle... két lehetőség van:

    -Óvatosan húzod, de akkor ugye a nagy kör átmérő miatt minimális a G hatás
    -Meghúzod rendesen, van G hatás, de akkor ripityára törik...

    Tényleg nem akarom ezt túllihegni. Szerintem, ( szubjektív vélemény ) a pilóták több G erőt voltak képesek elviselni, mint ezek a gépek...

    Ahhoz, hogy egy I. VH-s pilóta ÍGY nézzen ki, ahogy ezek kinéznek 4-5 G körül, mit kell kibírnia annak az I.VH-s gépnek? És itt még nincs nagy gáz, csak torzul a fejük... ráadásul ezek ugye tartós értékek, nem pillanatnyiak...

    Egyszerűen fizikai képtelenségnek tartom, hogy ezekkel a gépekkel egyáltalán előidézhető tartós 4G körüli érték... egyszerűen nem képes károsodás nélkül akkora tempóval fordulni szűken, hogy ekkora G érték kijöjjön... ha a sebesség elég nagy is, és mondjuk károsodás nélkül bírná a a fordulót is, akkor meg az erőhiány miatt pillanatok alatt elkopik a sebesség...

    Viszonyítási alapom játék terén mondjuk az IL-2-höz van... ott a G2-s 400-450km/h felett produkál elsötétedést, ha elkezdek "szűken" fordulni úgy, hogy a sebességem nem kopik el... tehát másodpercekig fordulok szűken nagy tempóval... na ott az a vége mint a videón... elkezd szép lassan szűkülni a kép, aztán elvágták...
  • DummyBoy
    #5600
    Hazamegyek, és letesztelem mikor törik össze a Camel ... De ha zuhanás, akkor a SPAD-ot vagy a SeVa-t kell megnézni, azok jók ebben :)