29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #5679
    Egyszerű:

    Kell egy kis kép, 300x100 pixel méretű JPG. El kell nevezni pontosan ugyanúgy mint a skin file-odat:

    Pl: Dummyboy_Camel.dds és Dummyboy_Camel.jpg

    Aztán be kell menni a ROF\data\swf mappába és létrehozni egy új mappát "planes" néven, azon belül egy új mappa jön a gép nevével, majd azon belül egy "skins" mappa ... és oda kell bemásolni a JPG-t :)

    Érthetőbben: Itt az enyém:

    x:\xxx\Rise of Flight\data\swf\planes\sopwith camel\skins\Dummyboy_Camel.jpg

    És a jó gépnevek a következők (SPACE van bennük!)

    albatros d.iii
    albatros d.va
    fokker d.vii
    fokker d.viif
    fokker d.viii
    fokker dr.i
    nieuport 17.c1
    nieuport 28.c1
    pfalz d.iiia
    pfalz d.xii
    s.e.5a
    sopwith camel
    sopwith dolphin
    spad 13.c1

    Remélem menni fog :)
  • gabor41
    #5678
    ÉS ezt hogy kell? :)

    Lassan én is lépek. Jó éjt.
  • gabor41
    #5677
    A fájl név valószínűleg túl hosszú. Nekem is volt már ilyen. Van egy bizonyos karakter szám ami fölött nem lehet.

    Nekem meg nagyon lassan tölt be a QMB 90 másodperc vagy még több, pedig defragot is csináltam. Ötletek?
  • DummyBoy
    #5676
  • DummyBoy
    #5675
    Gáz van ... Csináltam egy skint ... A hangárban még látszik ... De repülés közben már nem ...

    Valami nem kerek ...
  • Papa01 #5674
    :)
    Mára Urak én kilőttem magam, jó éjt mindenkinek! :)
  • Fokker
    #5673
    OK. most már képben vagyok.
  • Papa01 #5672
    Nincs mit! :) Szerintem kaptál, Tőle korábban egy privit, ami a Te belépési adataidat tartalmazta... (loginnév, pw) Az még ami kell.
  • Fokker
    #5671
    köszi Papa! már csak annyi a kérdésem, hogy amiket Laca küldött privátban, azok az adatok már nem kellenek?
  • Papa01 #5670
    Még nem, de hétvégén csinálok majd jpg képeket, amit a letöltő modul megjelenít...
  • sakkay
    #5669
    Lehet látni a skinjeiteket a qick -ben is? Mert én nem látok semmit.
  • Papa01 #5668
    Szerintem a Pfalz is más lett... mintha nem tolerálni a kis sebességet...
    Persze lehet tévedek... :)
  • sakkay
    #5667
    Természetesen srácok. Az alap piros villámos albával szoktam lenni. Zöld , fehér.
  • RedRiot
    #5666
    Nekem úgy tűnik az SE is valamivel agilisebb mint volt. Lehet hogy csak érzéki csalódás, de mintha alacsony magasságon többször sikerülne belekergetnem a sebességmérőt a 130mph körüli tartományokba, és enyhébb süllyedéssel mint korábban. De mondom lehet hogy tévedek.

    A grafikus motor viszont simábban fut, szép munka. HDR/Bloom cuccokat sosem szerettem, itt sem próbáltam ki. Szebb nem lesz tőle a játék inkább csak más - ellenben plusz hardverterhelés.
  • DummyBoy
    #5665
    Jaja ... ha kell, szivesen segítünk skint csinálni, vagy akár csinálunk is ... Csak a személyre szabottakkal had repüljönek csak a "gazdáik" xD
  • Papa01 #5664
    Most látom az előzőt véletlen magamnak küldtem.. :)
  • Papa01 #5663
    Skin kérdés: #5656
    A lemaradást, majd holnap bepótolod! :)

    Ja még annyi, kizárólag saját, gyári, vagy _free végű skinnel repülj!! :)
  • sakkay
    #5662
    Igen köszönöm szépen. Elméletileg következőre jó lesz.
  • Papa01 #5661
    A privit megkaptad?
  • sakkay
    #5660
    Nem tudtam beállítani a repülésre a ts. És mivel nem láttam a skineket csak a végén mertem lőni...ha megkérdeztem ő e az ellen...ráadásul a nagy részéről le is maradtam.
  • Papa01 #5659
    Mire gondolsz? :)
  • Papa01 #5658
    Dummy! A törlést azért javaslom, nehogy akadjon a progi pl az albatrosd5 és az albatrosd5a mappanevek miatt.. :) Vagy szerinted ez csacsiság?
  • sakkay
    #5657
    Megvan..kicsit későn..
  • Papa01 #5656
    @Mindenki: Skin kérdés: Dummy-val kipróbáltuk, feltelepítettük és láttuk a skineket, repülés közben kipróbáltuk.
    Csináljatok egy biztonsági másolatot a régi skins mappátokról, majd töröljétek le és rakjátok fel a weboldalon lévőt. Én így csináltam... :)
  • DummyBoy
    #5655
    Hála az égnek :)

    Nos, 3000 méter felett gyorsabb mint a SeVa ... de alatta nem ... viszont párban vannak :)

    Urak! Fontos!

    Az új gép miatt új Mission-t csinálok holnap estére ... hátha valakinek kell ...

    Döntsétek el, hogy melyik oldalon milyen gépek legyenek és mennyi ...

    Holnap hazaérek este 5 után, addigra ki kellene találni :)
  • Papa01 #5654
    Küldtem privit! :)
  • sakkay
    #5653
    Egyszerűen akármi írtam a ts-be nem fogadta el.
  • otiq
    #5652
    Ti próbáltátok már az új kampány módot "Hat in the Ring"? Én vagyok valószínűleg béna mert jön 2 német gép a n28-am ellen (a társam nem csinál szinte semmit) és nem tudom mindkettőt leszedni. Itt nekem nagyon ügyes az ai.
  • sakkay
    #5651
    Vagy nem működik?
  • Fokker
    #5650
    tényleg, az új TS szerver adatok nekem sincsenek meg. csak név és jelszó.
  • sakkay
    #5649
    Micsoda? Simán felraktam a megadottak szerint.
  • gabor41
    #5648
    ok köszi
  • Papa01 #5647
    Gábor: Laca, holnap csinál neked hozzáférést! :)
    Zair, semmi gond.. :)
    Sakkay: Van egy kis gebasz a pack-al.. :)
  • Richtofen
    #5646
    Na megint repkedtem egy kicsit. Nálam a töltési idő érezhetően nem változott, viszont játék közben szerintem érezhetően gyorsabb.

    A HDR-el nem tudom mit csináltak, de kaki, nem fogom flehúzni a gammát hogy látni lehessen valamit, mert amellett is vacakul néz ki, világít minden felület mint valami polírozott Salamon heréje.

    Szóval HDR: off, Bloom: off, Landscape: Med, minden egyéb maximumon és szépen fut (50-70 fps), fagyás eddig nem volt.

    A repmodell szerintem kicsit le lett butítva (Il-2 szindróma), az AI vérszegény.

    Apró-popó! Dogfight-mód még mindig nincs ugye?
  • sakkay
    #5645
    Bocsánat..már töltöm is a skin packot..
  • Zair #5644
    Papa, nagyon köszi a grat.-ot a skinekhez, nem tahóságból nem válaszoltam, a TS-en néha egyszerűen össze-vissza hallatszik amit mondok, két perccel később ledob az egész.

    Mindent úgy konfiguráltam be, ahogy a honlapon javasoljátok, de egyszerűen nem megy rendesen. Játék közben egyszer még tudok veletek beszélni, a következő percben már nem hallotok. Lehet, hogy érik egy Winfos telepítés is...
  • gabor41
    #5643
    Jöhetek én is? Kéne pass meg ts info
  • Papa01 #5642
    :(((
  • Solt
    #5641
    Én most nem tudok... :((
  • Papa01 #5640
    Jertek röppeni, kurva gyorsan tölt!!!