30
  • gyuri12
    #1
    He?
  • zola2000
    #2
    Nemá
  • warrior28
    #3
    Esetleg teher számodra, v mi?
  • 5i
    #4
    A tavalyi év legjobb RPG-je a szememben. Egy tökéletes keveréke az RPG-Sims-akciójátékoknak.
  • zola2000
    #5
    Az a Last Remnant volt, mármint a tavalyi év legjobb rpgje. Az idei évé a Dragon quest 9 lesz, a jövő évé meg a final fantasy 13 (igen, előre be van ez táblázva:)

    bocsi...
  • grebber
    #6
    Ez a sors vár a GoW 2-re is!
  • Adam II
    #7
    Final Fantasy avagy buzis testalkatú emós anime srácok vagdosság ereiket 10 méteres kardjukkal.
  • Csak77
    #8
    Ez természetes! Mit vártál? :) Mután már nem tudnak(nagyobb számban értendő) több konzolos eladást produlálni jöhet a PC. A hülye marketingnek miszerint soha nem lesz PC-re nem kell bedőlni..
  • Kindred Blades
    #9
    Engem ez a hozzáállás a fejlesztők részéről szabályosan felbasz. Már elnézést a kifejezésért. Persze, tudta mindenki, hogy fog jönni, ahogy lehetett tudni a Mass Effectnél is, és ahogy 75%, hogy a Force Unleashed-et is nagyban portolják
    Csak akkor kérem, ne hazudják már a pofámba, hogy _muszáj_ megvennem hozzá a boxot, mert _soha_ nem terveznek pc verziót. Nem mintha rászedtek volna, csak... nem tudom, ez azért elég gusztustalan.
  • Reg5
    #10


    Sztem ez nem meglepő. Elejétől fogva tudni lehetett, hogy lesz PC-s változat.
  • MrBlowfish
    #11
    Látom te is sok Final Fantasy-val játszottál eddig, és tökéletesen sikerült megragadnond a lényeget. Még jó hogy vannak ilyen tisztán látó magyar emberek is mint te, mert ha nem lennének nem virágozna így az ország mint most.
  • bitbandita
    #12
    A Dragon Questet én is nagyon várom! A Fable2-n meg csodálkozok, hogy csak most jelentették be.
  • bitbandita
    #13
    Pardon, kicsit összekavarodtam. A Dragon Age-re gondoltam, azt várom nagyon, nem a D.Questet!
  • narumon
    #14
    Fable2 mindenben jobb volt és gyanitom hogy a most következő kettőnél is jobb, ezt már előre lezsirozom. :) Final Fantasyval konkrétan játszon az akinek három anyja van.
  • Balumann
    #15
    Kérdés, hogy ez a PC-s port is azért jön-e, hogy megmutassák mennyire alkalmatlan a PC játékra, meg milyen gyengék is a gépünkben lévő hardverek (ha nem a legjobb kártyák vannak benne), vagy egy minőségi portot csinálnak mindenféle kifogások nélkül.
  • zola2000
    #16
    Játszottál te már a final fantasy 10el vagy a 12vel? Mert ha csak a 7 alapján ítélsz az kb olyan mintha és a 97 elder scrolls 1 (ezt nem tudom csak saccolom, de az FF7 az 97es) alapján mondanám most hogy az oblivion a xar.
  • HöfEE
    #17
    FF már akkor volt amikor ezt emo majmolást játszó emberek közül sok még meg sem született. Szóval hanyagoljuk az ilyen kijelentést.
  • gyuri12
    #18
    A hivatalos fórumon tagadták,ennyit erről. Biztos,hogy előbb-utóbb kijön,de mi az,hogy "Hivatalos"? Ezsgé bazdmeg...
  • wednes
    #19
    Nos az első gondolatmenetre, miszerint mennyire alkalmatlan a PC játékra ezt egy Fable portolással akarnák demonstrálni, inkább röhejes és égő lenne a készítőkre nézve(GTA4-nél még egyeseknek be lehet adni).
    Én bízom a minőségi portban, ami az első részt is jellemezte.
  • feamatar
    #20
    csak a jrpg fanboy szól belőled... ha japánok csinálták volna a Fablet, akkor gondolom más véleményed lenne róla. Ha megnézzük a világsajtó véleményét, akkor azért láthatjuk, hogy a Last Remnant közel se volt az év legjobb rpgjéhez, s mégha Fable 2 sem, azért azt is beismerhetjük, hogy jobb értékeléseket kapott. És asszem a világsajtó is van annyira mérvadó mint a te véleményed...
    másrészt az FFVII überjó. Ahhoz viszonyítani bármit bármikor. Sosem évül el. Aki grafika alapján ítél... nos...
  • narumon
    #21
    Érdekes, más szakik azt mondják hogy az FF7 volt eddig a legjobb, nekem pedig az sem tetszett. Sem akkor sem később.
  • nohea
    #22
    tökjó: "hivatalosan is jön" a magyar oldalon, "nem lesz" az angolon... vajon melyiknek lehet hinni inkább? [/szarkazmus]
  • nohea
    #23
    pardon, a link kimaradt, íme:
    http://www.bit-tech.net/news/gaming/2009/01/27/no-fable-ii-for-pc-says-lionhead/1
  • zola2000
    #24
    A final fantasy 7 valóban korszakalkotó volt a maga korában, de most már nagyon retro. Egyébként annyira én sem vagyok oda a final fantasyért, sokkal jobb a suikoden (ps1emuval ki lehet próbálni a suikoden2t), vagy a dragon quest, vagy a disgaea sorozat, esetleg a star ocean.
  • feamatar
    #25
    final fantasyből mind egyedi hangulatát tekintve, de a 7 meglehetősen nagy elrugaszkodás volt az eredeti hangulatvilágtól. Nekem a VI a favorit a szériából, PSXesekből pedig a IX. Pont emiatt a meseszerűbb fantasy világ miatt. Ki kell próbálni ezt is azt is, főképp mert nem csak FF a világ, jrpgket tekintve meg pláne nem.
  • zola2000
    #26
    Nekem is jobban bejön a fantasy világ mint ez a "modernkedő" vagy mi, ezért írtam hogy a final fantasyk helyett jobban bejön a star ocean (abban is vannak fantasy részek), a suikoden (kicsit vérek középkori), meg a dragon quest.
  • narumon
    #27
    huha disgaea-t próbáltam az egy kifejezetten rossz és idegesítő játék. Sokat mondok ha egy óráig bírtam.
    Talán el kellene fogadni hogy nem mindenki szereti a jrpgt. Én pl még egyelten normális jrpgt sem láttam, addig meg SZERINTEM a Fable sokkal jobb játék bármelyiknél az #5-ös hozzászólásodban irtakkal pl ezért sem értek egyet.
  • gamer33
    #28
    HIVATALOS: NEM JÖN PC-re!!!!!
  • JaSoN HuNTeR #29
    Szeretem ezt a játékot. De mikor jön már ki PÉCÉrE?
  • Khabbas
    #30
    "Imminent" írták januárban