13
  • Darth Sith
    #1
    ez pozitív, az eddigi X-men filmekben sem csalódtam igazán, úgy néz ki, ez is egy jó darab lesz :)
  • CaptainRumi
    #2
    Jackman azt mondta nem kell tojnunk, hogy a Fox gyerekfilmet faragott belőle...
    és nem sütöttek el mindent a trailerben, de viszont tökéletesen tükrözte a film hangvételét..

    és ezt ő maga mondta...Jackman pedig nem az a fajta médiabábú akivel azt mondatnak el amit akarnak.
    más szóval KICK ASS MOVIE lesz
  • kalapos01
    #3
    Csakhogy Jackman nem látta a filmet, nem látott effekteket, csak azt látta, amit forgattak, nyers felvételeket, de hogy abból mi kerül a filmbe, hogy az miképp fog kinézni, nem tudhatja. (Nyilván nem fogja azt mondani, hogy gáz a film. Csak el kell olvasni, hogy mit mondott a tavaly thriller buktájáról, amit a Wolverine miatt kellett moziba raknia a Foxnak, ha már ő volt a producer.)
  • Loverman
    #4
    de akkor elvileg azt kellett volna mondania hogy "gyerekfilm lesz de szuper lesz" nem?
  • Szolnokboy1
    #5
    de amúgy is hogy lenne a Rozsomákból gyerekfilm? a két fogalom olyan távol áll egymástól, mint ide makó!
  • kalapos01
    #6
    Wolverine-t leginkább a gyerekek ismerik, hiszen állítólag valami rajzos, lapozgatós füzetből nőtte ki magát. Jelenlegi mozgógép verziójának is a gyerekek a célközönségei. Asszem, ha az én gyerekkoromban efféle lett volna, én is gyerekfilmet akartam volna belőle. Nem korhatárosat:)

  • kalapos01
    #7
    mozgókép, akarom mondani.
  • Lordboxi
    #8
    igen, csakhogy azok a lapozgatós szines füzetek nem feltétlenül gyerekeknek szólnak, nemtudom olvastál-e wolwerines szines füzetecskét.
  • winnie
    #9
    hány évesen találkoztál először wolverine-nel?:)
  • Kojiro
    #10
    Jaja és a Batmanből is csinálhattak volna egy filmet olyan címmel, hogy: A Sötét Matiné...
    Az ilyen emberek miatt, mint te, raknak Jar-Jart a Star Warsba...

    SMB
  • kalapos01
    #11
    Na, milyen ember vagyok? Csak azért, mert van gyerekeknek is Wolverine, már "olyan" ember vagyok?
  • Kojiro
    #12
    Nézd én tényleg nem értem a problémádat. A Wolverine az egyik legvéresebb képregény, amit a Marvel (hangsúlyozom a Marvel) kiadott valaha. De ha megnézel egy-két Uncanny X-Men részt (kb a 170-200 körülieket), rá fogsz jönni, hogy azokat sem gyerekeknek írták. Még úgy sem, mint a Blade-et meg a Punisher-t.
    Az, hogy csináltak belőle egy matinésabb rajzfilm/képregény-változatot is, az egy dolog, de nem azt fogják filmre vinni... Miért is tennék ezt egy "lebutítottabb" verzióval?
    Wolverine a Marvel Univerzum John McClane-je.
  • kalapos01
    #13
    Nincs semmi problémám, csak szolnokboy-ra reagáltam, miszerint Wolverine és a gyerektematika messze áll egymástól. Nem áll, van Wolverine a gyerekeknek is, ilyen alapon film is lehetne, de remélhetőleg nem lesz. (De attól, hogy véres, még mindig gyereket is olvassák nagyon sokan. Én is bőven 18 alatt ismertem meg, vér ide vagy oda.)