16
sűrített levegős autók
  • zoliii
    #1
    Levegő autók Nálunk kár, hogy nincsenek ilyen autók. Trabantokat kéne így megcsinálni :D A formája olyan, kicsit mint a Daewoo Matiz, vagy a Spark.
  • HöfEE
    #2
    Városba simán el tudnám képzelni, hogy csak ezzel lehetne vezetni. Csak sajnos rengeteg érdek fűzödik ahhoz, hogy ne legyen általános az ilyen meghajtású autók használata ( pedig már rég lehetne).
  • Shifter
    #3
    Ahmed-ék sírnának ha mindenhol ez lenne...
  • zoliii
    #4
    levegő motor Ilyen levegő motort, hol lehet kapni, vagy meg lehet házilag is csinálni szerintetek? Polski ilyen motorral király lenne :D
  • John Cena
    #5
    meg úgy bármeik kocsin jó lenne!
  • öregember
    #6
    az olaj az úr az egész világon, esélytelen h ilyenek szaladgáljanak

    zárható topik
  • FL Zoli
    #7
    ja Abdul bácsi zsebből megveszi a szabadalmat, elássa a homokban s körbeaknázza , és pont
  • N3TuddKi
    #8
    vagy megveszi a szabadalmat, még 50 évig pihenteti és utána mikor nincs már olaj előveszi, drága pénzen értékesíti...
  • milk4
    #9
    Már ott rossz,hogy FRANCIA autó.
  • tigeroo
    #10
    :DDDDDDDDDDDDddddddddddROFL


    ezen felröhögtem, jól megkülted apja:D
    ez hiányzott ma...
  • Tobacco
    #11
    remélhetöleg hamarosan lehet kapni a ehez hasonló alternativ megoldásokat, mert az élet a nagyvárosokban egyre rosszabb, meg a benzin ár is katasztrofa.
    Ma én is azon gondolkodtam, hogy lehetne átalakitani a kocsimat, mert az új rendelet szerint oktobertől márciusig nem használhatóm mert elmult 15 éves.cikk.Végül is nem lenne gond ha lenne más megoldás, de amig nincsen és az ember az autóval keresi a kenyerét, és nemteheti meg, hogy új autót vegyen addig ne azért zárjanak ki a forgalomból mert öreg a kocsi. akkor már maradjon a páros páratlan megoldás
  • Shifter
    #12
    #3
  • Borg
    #13
    Ez a cikk egy baromság. A címe ellentmond annak ami a szövegében van.

    NEM életkor alapján korlátozzák az autókat.
  • Shifter
    #14
    de mekkora baromság ez? mi az hogy az öreg autókat zárják ki? ez diszkrimináció, avagy az állambácsi biztosítson mindenkinek olyan jövedelmet amiből megtudja venni a "zöld matricás" kocsit
  • MerlinW
    #15
    Nem jöhetek majd be a városba a 20 éves 25 millió dolláros Corvettemmel?:))
  • Wolfsnack
    #16
    omg ezen besírok :))