641
Elég abból, hogy a legtöbb topic átalakult már erre a témára, legyen neki külön.
  • Goruck
    #1
    Észrevettem, hogy ha nyílik egy új tápig valami mobilos, akkor egyből jönnek az okos emberek és osztják az észt, hogy mit és miért...ez tönkrevágja általában az eredeti témát, nade....


    ....a nagyonokos mobilmesterek itt vitassák meg, hogy mi a legjobb, ne más topicot szedjenek szét vele, tudom gyerekes téma ez, de SG-re kell ilyen. Én nem találtam hasonlót, de lehet h rosszul kerestem :S



    mi tagadás énis írtam már más topicba ilyeneket...:D
    Nokiás család vagyunk, nekünk bevált...
  • Goruck
    #2
    nesze okoskodni....akinek az kell...
  • DJ Skyline
    #3
    nekem mindegy, csak tudjak vele telefonálni, meg sms-t küldeni, vagy mit kéne még tudnia egy TELEFONNAK? :) amúgy meg Nokia inkább, jobban tetszenek, mostani kiszemelt az az E51. de SE-nek is vannak szép mobiljai, pl W810i. a funkciók meg hidegen hagytak mindíg is.
  • Hegi90
    #4
    Nokia
  • Goruck
    #5
    telefonálni minek kell tudnia??


    ma volt a kezembe egy iTouch, majdnem olyan mint egy telefon, csak telefonálni nem lehet rajta vagy
    Nokia N800, mindent tud, de nincs benne telefon :D:D
  • DJ Skyline
    #6
    nem tudom, igazából szívesebben morzéznék. :D
  • Beast Machine
    #7
    ez az b+, mégegy értelmetlen flémtopik.
  • Goruck
    #8
    ezazb+, ha nemlátod értelmét, magadba keresd a hibát, kimondta, hogy értelmes....de ennek itt a helye és nem más topikba abszolult OFFként
  • REPS0L
    #9


  • Beast Machine
    #10
    De miért kell erről egyáltalán vitatkozni? Vkinek ez jön be, másnak meg amaz. Tök felesleges egy ilyen téma, ahol úgyis csak egymás, illetve egymás telefonjainak szapulása lesz majd olvasható. És külöben is: az én apukám erősebb
  • Goruck
    #11
    oszt társam szilveszterkor kivégezte...delelőtt a fél kijelzőt délután a másik felét, estíre mehetett a BAlcsiba....hülye...
  • REPS0L
    #12
    gratulálok neki...
  • Goruck
    #13
    az én nagypapám meg öregebb, nézz körül a mobil topicocban, mindíg felmerül a legelején...nem helyeslem én sem
  • Apus
    #14
    Jó indítvány egy ilyen flémtopik, hogy a sok vérpisti kiálje magát, de szerintem ettől még mindegyik mobiltopik tele lesz a "húdeszar a nokia jobb, húdeaszar a SE jobb stb." hozzászólásokkal. Itt ahol egy topikban félméteres betűkkel ki van írva hogy FAQ, meg NO WAREZ, gondolod észreveszik ezt a topicot?
  • Apus
    #15
    kimaradt, hogy a FAQ meg a NO WAREZ feliratokat se látja sok láma.
  • kuci06
    #16
    valaki nyisson egy rap vs rock topikot -.-
    vagy egy szőkék vs barnák totyik is jól jönne


  • szucsy89
    #17
    egyértelmű nokia. plsdelkkthxbai
  • szucsy89
    #18
    egy dinnye vs. sörösüveg topik se ártana akkor már
  • solo
    #19
    Csak annyit a dologhoz, hogy nekem szinte csak Nokiám volt, de azok a világ legegyszerűbb telefonjai..Motorolák áltban fosak..Ill a v3 az ritka szar volt.
    A menü nincs telib@szva minden fölösséggel....Ha 3-4 métert esik semmi baja se lesz(n95 8gb)..nemúgy mint egy SE nek..Ismerős leejtette, és kipattant a slide-.-""""""


    JAH!!!!!MÁSIK!!!
    Régen volt sőt most is megvan, Nokia N gage, és egyszer azzal hülyültünk, hogy a suli folyosúján ami bő 50-60 méter volt ki tudja minnél besszebb csősztatni, és én véletlen úgy csúsztattam, hogy az ajtó előtt álltmeg..bejött egy magas, de karcsú anyuka, azmeg telibe rálépett a plexire a tűsarkőval, és nem tört be.......
  • Goruck
    #20
    nagyon humoros voltál, csak általába nem szoták szétszedni a topikokat amiatt, hogy barna v szőke...de nyiss neki topicot és tömd tele képekkel, majd megyek ;)
  • mila69en
    #21
    felesleges flém topik
    /DEL

    amúgymeg SE meg a nokia is szar:D

    HTC touch diamond
  • 5c0rp330n
    #22
    nem is kell indok. simán "mindenkinekakurvaanyát" topic kellene, ahol kompromisszummentesen, mindenféle ok nélkül mindenki olyat mond és arra, amilyet csak akar.
  • Benny04
    #23
    SE POWA
  • Goruck
    #24
    kedvenc jelenetem az volt mikor két srác ült a suliba az ablakba egy W830i ill egy w810i ha jól emlékszem és egyik szedte épp ki a memkártyát másik meg az aksit, odamentem h mivan, mint kiderült mind a kettő lefagyott küldésnél....

    oszt társam szeretett P1-jét napi 3mas átlagba kell újraindítani, pl ha valaki küldeni akar neki valamit. szoftverfrissitést is végeztek már rajta 2x....

    volt oszt társam apja átment a nokiáján fűnyíróval és alig maradt belőle valami....de míködött és semmi baja nem lett, csak házcsere :D

    persze biztos van ellenpélda is....
  • Goruck
    #25
    a mi kocsink gyorsabb !
  • Ic3 m4n
    #26
    Nokia, konetting pípül .
  • ldavid
    #27
    pontosan, HTC rulz /következő nekem is az lesz/

    sok kis nokia hittérítő már kurva unalmas
  • kuci06
    #28
    ...

  • mila69en
    #29
    mióta megvan a diamond a symbian már a spájzban van:XD
  • szucsy89
    #30
    lol milyen nokia hittérítő? nekem eddig mindig csak nokiám ovlt, vagy 6-7 fajta...legjobb haveromnak meg szinte csak SE...pár éve már ő is átállt nokiára mert akkora szar szerinte is az SE hogy hihetetlen...mindig volt valami baja, már én röhögtem mikor elkeezdte mondani h miket csinál a telefon...
  • Goruck
    #31
    HTC az telefon?
  • Goruck
    #32
    bátyámat már "áttérítettem" K508i > E61i azóta nemérti eddig miért nem azt használta :D
  • mila69en
    #33
    mé mi?:D HTC okos telefon most az hogy pda nem pda lassan az összes teló pda szal igen határozottan telefon:D mivel azzal telefonálok:D
  • Goruck
    #34
    szerintem meg nem telefon. ha jól tudom, de lehet h nem az a különbség a PDA és az MDA között, hogy az MDA már telefonálásra is képes, direkt nem nézek utána, valaki úgyis majd elokoskodja a frankót...:D ez az SG...

    menj be a Suzuki topicba, hogy neked LExusod van :D:D
  • ldavid
    #35
    "mindig csak nokiám ovlt, vagy 6-7 fajta"
    akkor tényleg van mihez viszonyítanod...

    egyébként valószínűleg mindenkinek más jön be, ezért nem értettem soha, mia faszér kell másokra eröltetni ezt a nagy nokia imádatot
  • cicai
    #36
    eddig 5 SE-m volt és most egy Nokiám van. A legjobb a SE-ből a K750i és a Nokiából 5310.

    SE nekem sokkal szimpatikusabb, és könnyebben kezelhetőbb Már bánom h nokiát vettem:(
  • szucsy89
    #37
    ki akarta másokra erőltetni?
  • Palinko
    #38
    kettő között inkább nokia, de szerintem a nokia mellett a samsung ami igazán jó (a felsőbb kategóriák) de mostmár az igazi egy pda :D
  • Pipör
    #39
    Sok telom volt már de legjobban a Nokiáim Győztek meg!!

    + a HTC
  • GregSB
    #40
    HTC rulez, Windows Mobile viszont fossssh.

    Majd ha lesz egy jobb Androidos telójuk akkor lesz tényleg zsír.