23
Jól fizető munka Ibizán?
  • lippet
    #1
    Az animátor az a személy, aki bizonyos közösség /csoport/ tevékenységének tudatos irányítását, ösztönzését végzi, a kezdeményezések kibontakozását segíti. Szervező, bátorító személy egy bizonyos közösségben (munkahelyi közösségben, felnőttképzésben, sporttevékenységben stb.).
  • lippet
    #2
    Várom a véleményeket, tapasztalatokat a munkáról!
  • Frosty01
    #3
    menj, jó szórakozást. -.-"
  • VRSDM
    #4
    én tagja vagyok a zabhegyező gyerekanimátor egyesületének, amely gyerekekkel foglalkozik, kisebb rendezvényeket az egész évben, viszont a fő esemény a minden év tavasziszünetében megrendezésre kerülő nemzetközi gyerekfesztivál, amely középeurópa legnagyobb gyerekekkel foglalkozó rendezvénye ezidőben...

    de minden mást megtaláltok az oldalon ha érdekel...
    és hogy miért? csak... pénzt nem kapok, ellenben végtelen szeretetet a csöppségektől.
  • Willi Betz
    #5
    Láttad a Szex,csajok,Ibiza c. filmet?
  • FL Zoli
    #6
    A fősulimon van idegenforgalmi szak, s a suli segítségével sok évfolyam társam kiment külföldre animátorkodni, főleg mediterrán térségbe, amiért irigyeltem is őket:)
    Bár személy szerint a nyomi elkényeztetett, hisztis kölyköket spiccel beküldtem volna a tengerbe:)
  • PJack
    #7
    anyám is ezt csinálta kb fél éve az Ability Parkban.
  • Gladiator
    #8
    gondolkoztam rajta en is, de aztan rajottem, hogy nem vagyok eleg baratsagos hozza:D Igy inkabb iden lerakom a vizimento tanfolyamot, aztan zankan kiulok a partra, azt hesszelem a csajokat:D Jovore meg akkor mar mehetek kulfoldre is vizimentozni:D

    Egyebkent sok penzt nem fogsz keresni, arra pont eleg lesz, hogy megelj, meg ott szorakozz, de az is lehet, hogy ha nagyon el kezdesz ott elni, akkor minuszban jossz haza.
  • lippet
    #9
    De egy-két haverral mekkora buli lenne már?:)
  • Gladiator
    #10
    Az biztos, meg vegigkurod a nyarat, en csak mondtam, hogy penzert annyira nem eri meg. Meg hany nyelven beszelsz? Ibizara angol meg olasz mindenkepp kell szerintem.
  • mila69en
    #11
    ott lehet is költekezni! én már csak tudom:D
  • lippet
    #12
    német, magyar meg szlovák:D

  • mila69en
    #13
    nagyon sok a német ibizán szal jól jöhet:D
  • lippet
    #14
    Mert netalán már jártál arra felé?=)
  • lippet
    #15
    Egy 2007-es hirdetés:

    Animátor (szállodai rendezvényszervező) képzés Salgótarjánban
    napfény – buli – tengerpart – fiatal csapat
    szórakozva dolgozhatsz akár külföldön is

    Kell ez neked?
    Akkor jelentkezz képzésünkre!
    A képzés időtartama:
    240 óra + 100 óra szakmai nyelv (angol v. német)
    Tantárgyak:
    rendezvényszervezés, kommunikáció, sportanimáció,
    etikett és protokoll, animáció-elmélet, gyermek animáció,
    rendezvény animáció, rekreációelméleti alapok
    A sikeres vizsgát tett hallgatók a Nomina 3P Oktatásszervező és Szolgáltató Zrt. kétnyelvű (magyar, angol) „Animátor” képzés elvégzéséről szóló oklevelét kapják.
    A tanfolyam ára: 140 000,- Ft + vizsgadíj
    Részletfizetés lehetséges!
  • mila69en
    #16
    igen 1 évet éltem kint, bár nem konkrétan ibizán hanem valencián de sokat jártunk át ibizára hétvégente:XD meg alicante-ra castello stb..
  • Gladiator
    #17
    Görögországi munka 2009-re

    http://workline.hu/workonline/index.php?option=com_content&view=article&id=24
  • lippet
    #18
    idén nyáron kellene letenni a középfokú német nyelvvizsgát:D
    am vmi korhatár van?
  • Legend Killer
    #19
    bévács :D.
  • Gladiator
    #20
    Egyebirant mostanaban mikor belepek iwiwre, szokott lenni a hirdetesek kozott ilyen animatoros. Mar ha meg erdekel valakit...
  • Legend Killer
    #21
    mit akarsz?

    má mindenki biztos Ibizán dekkol. csak viccelek.
  • Cormac
    #22
    Sziasztok!

    Július legelején induló játékomhoz keresek egy ráérős tapasztalt szakembert, aki lemodellezne egy reklám-videót.

    A játékban Amerikát lehet felfedezni az 1500-as években, tehát korabeli látványvilággal büszkélkedő videó is kell. A zene megvan hozzá, 2:52 másodperc. Ezen kívül a videóban lesznek ingame képek és szeretném, ha hatásvadász lenne (a zene is növekvő intenzitású).

    A videó részleteiről:
    Az az elképzelésem, hogy az elején felhős napsütéses, békés látvány tárul a néző szeme elé, majd lefelé vagy oldalra fordul a kamera és egy dzsungeles földrész látszik...ezt követően itt beborul az ég....majd a kamera elszáguld a tenger fölé, míg elér egy pár hajóból álló, hosszú úton lévő flottát....a flottán nem kell közeli karakter, de látszódjon hogy régóta úton vannak a hajók....az éjjel váltja a nappalt, vihar érkezik és még mindig reménytelenül haladnak a hajók...aztán földet látnak...néhány régi stílusú csónak indul el a hajóktól a partra.

    Külön jelenet: Távolról, felülnézetből látszódik, amint szekérkaraván halad egy erdei úton. Éppen beér egy olyan helyre, ahova a növényzet mozgásából ítélve rengeteg valaki tart, majd egy villám hasít a képbe és snitt. (Ez egy indián rajtaütés volt.)

    Kb ennyi elég is, de lehet rajta változtatni bármit, ez még csak elképzelés. Beszéljük meg!
    Közben néhány ingame képet rakunk be, esetleg feliratot is.
    Akár vágásonként is mehetnek a jelenetek, nem feltétlenül kell folyamatos átmenet. Az egésznek összesen kb. 3 percnek kell lennie, hogy a teljes zeneszám végig menjen.



    Erre keresek ráérő, tapasztalt szakembert, aki ezt megcsinálja.
    Természetesen nem ingyen menne a dolog, viszont június elejére el kell készülnie. Ezért kevés az idő.
    Akit érdekelne, keressen meg MSN-en ([email protected]), vagy Skype-on (cormac74).


    SÜRGŐS MUNKA!

    Köszi és minden jót mindenkinek!
  • Gladiator
    #23
    eltévedtél.