8
  • 05lampard
    #1
    Viktor, menj pszichiáterhez :)
  • kandeláber
    #2
    A farkasember ugyanaz, mint a vámpír? Nahát!
  • Herczi
    #3
    Nem tudok semmit al Alkonyatról, úgyhogy lehet, hogy tévedek, de nem lehet, hogy a második részében már lesznek vérfarkasok is? Sztem az "Új Hold" jobban kapcsolódik egy farkashoz, mint egy vámpírhoz. De én csak következtetek.

    Én biztos nem az Alkonyatra ülnék be, ha e 3 film közül kéne választani.
  • Johnny Maize
    #4
    "második részében már lesznek vérfarkasok is?" A cikkből erre lehet következtetni és nem arra, hogy "a farkasember ugyanaz, mint a vámpír"
  • mellon
    #5
    "Míg idén az Alkonyat a Volt című Disney-animációt kapta ellenfélül"
    Bolt
    Kíváncsi vagyok mekkorát fog durranni a második rész.
  • winnie
    #6
    Az Alkonyat angol címe meg Twilight. De attól még a magyar Alkonyat.
  • uTomi
    #7
    Viktor kérlek Karácsonyig már ne írj újabb cikket. Akarok egy pár nyugis estét. Ez legyen a te ajándékod nekünk.:D Amúgy igen, Viktor menj pszichiáterhez.
  • Szilvi79
    #8
    Már több napja olvasom az Alkonyat kapcsán az igen "jóra sikerült" bejegyzéseket, asszem ez volt a végső lökés arra, hogy megkérdezzem: Viktor, olvastad egyáltalán az első vagy a második részt? Vagy csak valaki mesélt valamit nagy körvonalakban?

    Rákerestem Toro - The Wolf Man filmjére, elolvasva a szinopszist, látva a plakátot, majd olvasva a te összehasonlításod tutira nem volt meg neked a Twilight könyvsorozat egyetlen része sem, de a filmre is csak fél szemmel nézhettél. Többet leshetted a rendezőnő hibáit mint magát a történetet. Az pedig, hogy a főszereplők a "farkasemberek" lesznek... uhhh nem fárasztom magam, inkább olvasd el.

    És Isten bizony nem szoktam beszólni a helyesírás miatt, mert nálam is előfordulnak hibák, de az Új hold az mégis csak Újhold, a kettő nem ugyanazt jelenti. Nem cserélik le azt az ezüst korongot az égen egy újabbra. Becsszó!