26
Magic World Online - MMORPG
  • Kiado
    #1
    Nos a játékról sokat nem tudok, de témát nem találtam, hátha valaki ismeri és meg tud osztani róla néhány infot.
    Honlapcím: Magic World Online

    Illetve egy videó magáról a játékról: MWO.
  • bazze
    #2
    iszonyat szar
  • circa
    #3
    OMG, és ezért pénzt kérnek?
  • jazzy
    #4
    Hát nem tudom hogy vagy vele de az első dolog amit megláttam a honlapon az a "free to play" volt.
  • Doomista
    #5
    hu ezt én kiprobálom
  • circa
    #6
    Igen látom, de ilyen itemmal van benne amiért már fizetni kell.
    De mind1 is, szerintem ronda, ahhoz képest, hogy tavalyi játék ("2007-2008 © Ingle Games Ltd. All rights reserved." gondolom ebből), ennyi.
  • Dobronski
    #7
    Diablo 2 copy:D
  • Bulykin
    #8
    csak ez MMORPG...
    btw. +fav, este töltöm^^
  • BB7
    #9
    Rondának ronda! De MMO lévén legalább kevesebb lesz a lagg és szerverledobás! :) [Kevesebb adat küldése lévén] Tehát adnék neki egy esélyt! :P
  • Vaxi
    #10
    Nekem tetszik. Letöltöm, és kipróbálom. :)
  • Roger6
    #11
    De akkor már miért nem a Last Chaos-al játszatok? Az is ingyenes, és milliószor szebb. Ez egy nagy nulla...
  • Vaxi
    #12
    hm az tényleg szebb. akkor azt nézem meg :D
  • BB7
    #13
    Befolyásolható vagy! XDDD
  • Roger6
    #14
    Van topic-ja is itt SG-n. Bocs, befejeztem az offot!
  • Vaxi
    #15
    :DDDDDD
    De az tényleg szebb :D
    Meg abban láttam sárkányt :D
    [lehet hogy a másikban is van, de ott nem láttam] :DDD
  • circa
    #16
    Nem attól laggol a játék, hogy szép grafikája van, annak semmi köze a laghoz, a megjelenítést a te géped végzi, a grafikától max szaggatni fog nem laggolni.
    Én is befejeztem OFFot!
  • Kiado
    #17
    Most olvastam leírásban, hogy van beépített BOT is, beállíthatod, hogy milyen szörnyeket akarsz farmolni, milyen itemet vegyen fel a bot stb. érdekesnek tűnik.
  • Fbn Lx
    #18
    ÁÁÁÁáááááÁÁÁÁÁ de gagyi.
  • BB7
    #19
    ÁÁÁ! Csak több textúra, több adat, több packet küldés a szerver felé!
    ÁÁÁ! Kicsit se fog laggolni emiatt! [De abban igazad van, hogy a gép is felelős ezért]
  • savior
    #20
    a crysis semmivel sem kuld tobb adatot a tobbi gepnek, mint mondjuk ez a jatek. pedig mennyivel szebb.
  • Roger6
    #21
    Semmi köze a grafikának a laggoláshoz, fogd már fel vaze!
  • Zsoltika 007
    #22
    Nem tudom hogy miről beszélsz. Próbálj már meg egy olyan gépen játszó embert lelőni akinek 5-10-re lemegy az fps-e. Hidd el úgy fog laggolni mintha torrentezne ezerrel..
  • Roger6
    #23
    Nem az fps-ről van szó te igen okos, hanem a grafikáról. Ha fut a Crysis maxon 60 fps-el, az ugyanolyna, mintha Counter Strike-oznál 300 fps-el baszod, pedig az egyiknek durván jó a grafikája. Én erről beszéltem okoska. De azért köss csak belém, ha erre van szükséged.
  • Viktor99
    #24
    Nah figyeljetek... Szerintem ez egy gusztustalanul nagy MU online koppintás... "Warrior, Mage, Archer, SUMMONER"... WTF? A mu online season 4 -ben ugyeneze ka kasztok vannak. Az egyetlen kivétel, hogy mások a fajok nameg a MU-ban 2 kaszttal több van. Sőt, ahogy nézem tovább a vidit én egy MU~Tibia~Diablo2 ötvözet ugrik be rögtön.
    MU = alapötlet
    Tibia = mozgás rendszer
    Diablo 2 = mozgás és támadási rendszer
    Hát nemtom... Egy próbát megér, de nem jósolok neki sokat.
  • Devid3000
    #25
    Figyi en jatszok MWO-t es nekem tetszik es nagyon ritkan dob ki a szerver hetente max 1-2 es ha van bitcometetek es be vagytok jelentkezve a mcomet-re akkor ingyen kaptok platinumot vagyis amit igazi penzert lehet venni=pl.500 BC(bitcomet score) =50 platinum vagyis konnyu mondjuk csak 1 rossz van a MWO-ban az hogy egy kicsit nehezen megy a lvl de hat kinek mennyi turelme van .en 52 lvl vagyok (dynasty)partjan ha valaki jatszik es mondjuk kezdo irjon.
  • Devid3000
    #26
    -summoner szerintem a legjobb ez kimaradt