9
  • Dark Angel 666
    #1
    nekem tetszik , örülnék ha ilyet hozna nekem a Jézuska
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Egy piiicinyke kis gép celeronccsal és visztával. Rémálom-e?! Hova downgrade-elünk már könyörgöm. Az atom jó út lett volna kezdetnek, még én is elgondolkodtam egy pillantra a régi eeeeeeboxon, mikor megláttam (de felébredtem).
  • lamer the true
    #3
    Én is gondolkodtam valami videó megoldáson. Vettem is usb-s dvd lejátszót, de nem jött be. Vissza is vittem a tesóba :) Aztán inkább fogtam a sarokba hajított amd athlon xp-met visszavettem az órajelet a legkisebbre, a feszkót már nem is babráltam és voálá. Nincs benne más csak az alaplap, memória, proci, meg egy vinyó. Usb-n etetem filmekkel. Nem zúg mert levettem róla a ventillátort :) így is mindössze 54 fokra megy fel a proci maghőmérséklete videózás közben. Már csak valami kis dobozba kéne berakni, hogy pofás legyen, mert a régi gépház kicsit tréé már :) De szemben a gay lejátszókkal akár netelhetek is rajta vagy, amit csak kell. Szal 200, 300 dolcsi egy ilyen asusért kicsit felesleges. Ki lehet hozni a kukából is :)
  • passatgt
    #4
    meg a táp
  • EroSennin
    #5
    Vennek egy ilyet ha vegre lenne gyarto aki ventik nelkul adja ki a gepet es garantalja a 0 dB zajszintet. Persze a tokeletes megoldas SSDvel adni, csak az meg kicsit draganak tunik.
  • LADA Kalina
    #6
    celeron? jujj, amugy se nézek ki belőle sokat, de celeronnal...
  • concrete
    #7
    " De szemben a gay lejátszókkal akár netelhetek is rajta vagy, amit csak kell. "

    nekem az nem világos, hogy ezt a pofonegyszerű képletet a gyártók miért NEM ÉRTIK ... ?
  • Adamul
    #8
    mert nem érdekük?
  • valaé valaé ná
    #9
    Hülyék ezek.
    Egy athlon xp tényleg elég lenne ebbe a konfigba, de egy sz@r cerka ?
    Az AMD is hülye, hogy nem használja ki a helyzetet.