47495
German Truck Simulator
  • LTomi
    #1
    Arról olvastam a rondomedia honlapján, hogy egy új kamionszimulátort terveznek az SCS Software-rel közösen, akikkel a Euro Truck Simulator-t is együtt csinálták. A játék majd a German Truck Simulator nevet viseli, a megjelenést 2009 nyarára tervezik. A bejárható terület most nem egész Európa, hanem csak Németország lesz, de azt mondják, hogy nagyon jól kidolgozva. A hivatalos hírt itt olvashatjátok. A hír német nyelvű, és az ott található PDF állomány is. Majd megpróbálom lefordítani, de a német nem az erősségem. :D
  • DIESEL DOG #2
    Amit én tudok: igényes környezet és kamion kidolgozást ígérnek, magyarán egy még élvezhetőbb játékot terveznek...
  • AudiQuattro
    #3
    Faja lesz reméljük.
  • LTomi
    #4
    A hír linkje valami miatt rossz, leírom simán: http://rondomedia.com/index.php?id=44&tx_ttnews[tt_news]=197&cHash=5854bf4f4d
  • AudiQuattro
    #5
    2009 nyara még odébb,remélem februárban már képeket kapunk.
  • DIESEL DOG #6
    Csak annyi a baj hogy még nem sokat sejtet magáról ez a game, azonkívül hogy a RondoMedia és az SCS Soft megállapodást kötött.
  • LTomi
    #7
    Hát reméljük, hogy hamarosan lesz valami mozgás a játék háza táján (esetleg egy www.germantrucksimulator.com honlap :D ).
  • DIESEL DOG #8
    Ahogy az SCS Softot ismerem efelől nem lehet kétségünk. Ez nem egy Rig 'n' Roll-t fejlesztő cég...
  • LTomi
    #9
    Hát igen, valószínűleg itt is úgy lesz, mint az ETS-nél. Először egy honlap egy semmitmondó "hamarosan" szöveggel, majd a kész honlap, később egy csomó kép és videó, végül pedig kiadják a játékot, lehetőleg csúszás nélkül. :D
  • DIESEL DOG #10
    Az ETS-t is kiadták csúszás nélkül. Abból csak a beépített zenelejátszót hiányolom. De remélem az első patchben ezt orvosolják majd.
  • v43 001
    #11
    biztosan jobb lesz az ets-nél és lesz benne rádió de hiba biztos lesz benne nem tom mi mert mindenben van hiba
  • LTomi
    #12
    Egyébként egyszer megoldhatnák, hogy belső nézetben tényleg legyen ember, látszódjanak a kezei, ahogy fogja a kormányt, vált, stb. (Mint a TDU-ban. :D )
  • Slayerboy
    #13
    Igen, a rádió hiányzik.. meg szerintem az sem a legjobb, hogy csak autópályán lehet menni, 2 sávos autóút hiányzik. Legalábbis nekem.. mert az uncsi egy idő után, hogy csak autópályán gurulunk..
  • Kbalazs912
    #14
    Ha valóban részletes lesz, orvosolja az ETS hibáit, akkor megéri váltani.

    Egyébként kíváncsian várjuk!
  • Barnabyka
    #15
    Gyönyörű topiknyitás ez hiányzik mostanában...grat


    A játékot meg kivácsi tekintettel várhatjuk..
  • LTomi
    #16
    Kösz, mondjuk arra nem vagyok büszke, hogy az első hsz-ben elrontottam az egyik linket, de hát ez az első igazi topikom, ennyi csak belefér. :D
  • v43 001
    #17
    szuper :D remélem itt nem lesz sok
  • LTomi
    #18
    Majd rendet fogok tartani, ne félj. :D
  • Vlala #19
    Kíváncsian várom.
    Érdekes, hogy habár az ETS a korábbi kamionszimulátorokhoz viszonyítva nem sokat változott, a játékmenet meg még annyit sem, egyszerűen nem lehet letenni. Bármennyire elegem van az ugyanolyan játékokból, valahogy mindig azon kapom magam, hogy már megint "visszamásztam a kabinba", "csak még egy fuvart elvinni".
    Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a német változatból.
  • v43 001
    #20
    majd csinálni kell valami jó bannert! :D
  • LTomi
    #21
    Csinálok majd, de előbb meg kell lenni 500 hozzászólásnak, hogy házigazda lehessek, majd akkor tudom cserélgetni.
  • LTomi
    #22
    Úgyértem, hogy a topikban kell 500-nak lennie. :D
  • AudiQuattro
    #23
    Még arrébb lesz :)
  • LTomi
    #24
    Majd ha kijönnek az első képek, akkor meg fognak szaporodni a hsz.-ek. :D
  • AudiQuattro
    #25
    Az biztos,ha jo azért,ha rosz azért :)
  • v43 001
    #26
    remélem nem csak autópálya lesz benne.
  • LTomi
    #27
    Már az ETS-nél is rájöttek, hogy hiba volt csak autópályákat rakni (a patch képein látszik, hogy tele lesz kis úttal), gondolom ezt már alapból úgy adják ki, hogy lesznek benne közutak is szép számmal. :D
    Remélem, hogy a kidolgozottságuk is jobb lesz (több tábla, stb.).
  • DIESEL DOG #28
    A patch az ETS-hez most akkor dec. 23 vagy 24-kén fog kijönni? Bocs az OFF-ért...
  • LTomi
    #29
    75%-ban biztos vagyok, hogy 23-án jön ki, de nem tom. Hivatalos oldalon vagy valahol írhatnának már egy koknrét megjelenési dátumot.
    Na de ezt az ETS topikban beszéljük meg, ne itt. :D
  • DIESEL DOG #30
    Jaja...köszi :)
  • v43 001
    #31
    és vajon majd lesz olyan kiegészítő ahol svájc és az osztrákok is benne vannak hisz ezek így együtt egy 'német csoport' nem?
  • Solt
    #32
    Szerintem hulla mindegy, ha az ETS színvonalán marad... :S
  • LTomi
    #33
    Elméletileg csak Németországon belül lehet majd menni, dehát kitudja, az Amerikában játszódó részekben is volt az USA mellett Kanada meg néha Mexikó is.
  • v43 001
    #34
    csak kiegészítőként gondoltam
  • LTomi
    #35
    Ha arra gondolsz, akkor itt is biztosan lesznek modok. :D
  • lorci
    #36
    Kellene szerintem ojant csináljanak,hogy keljen enni a kamionba bárhol lehessen aludni vécére menni és hát jobb grafikát ets-be már elég jó de annál jobbat is lehet szerintem és ha kétsávos uton előznének a személyautok is.
  • AudiQuattro
    #37
    Meg jolenne már ködlámpa külön gombal ki-be,fényszoró külön gombal ki-be,multi player:Lan,Internet.szebb,több kamion,járokelők,jobban kidolgozott mapp,ismét levegő rendszer,de nem olyan béna mint haulinba,stb :)
  • Attila889
    #38
    hidd el az SCS szoft...majd a 21.játékánál már megleszenek ezek :D
  • Attila889
    #39
    nah ezt értelmesen megfogalmaztam..de érthető :D
  • AudiQuattro
    #40
    Nembaj a jövő év sok kamionos játékot hoz:Truck simulator,Rig'N'Roll,Headlight,German truck Simulator,Transport and'o brasil,Transporter vagy mi...