59
Segítségek,tanácsadások
  • Barnabyka
    #1
    Arra gondoltam ,h ebben a témában is elfér egy ilyen topik. Itt (aki nem szégyellős{szerintem csak az vállalja}az) elmondhatja ,hogy jelenleg milyen kapcsolatban él vagy szeretne élni.Esetleg segítséget kérhet kapcsolatának fenntartására vagy új kapcsolatok létrehozására,illetve tapasztaltabb társainktól tudunk tanácsokat kapni.


    ( írtó gyerekes hozzászólások kíméljenek)
  • Barnabyka
    #2
    Na és egyből el is kezdeném.

    Szóval:

    Két napja vagyok együtt a barátnőmmel.Jól mennek végülis a dolgok, csak van egy másik nő akivel nagyon jó "barátságot" ápolok. Amikor vele vagyok bármilyen helyzetben jól érzem magamat. Szerintetek ez rossz? Én úgyérzem ,h "szeretem" a barátnőmet! Mit tegyek, jól érzem-e?
  • ba32107
    #3
    Sok-sok ilyen topik van már.

    Btw szégyenlős ;)
  • chilios
    #4
    barátnő az barátnő,barát az barát :)
    Mér lenne rossz ha jól érzed magad egy baráttal?
  • Barnabyka
    #5
    én egy hasonlót találtam de az szvsz nem ugyanez.

    Upszika...hát igen a fránya helyesírás, pedig aláhúzza ha rossz:)
  • NessieGraf
    #6
    Most valamit nem értek. Két napja költöztetek össze a barátnőddel, vagy két napja a barátnőd? Mert ha az utóbbi, akkor a másikat csalod meg vele.
  • Barnabyka
    #7
    hát-hát..aki nem ismer minket mindenki azt hiszi ,h együtt vagyunk(pedig nem) (látnád a myvip-emet azt is ő csinálta. Hát néha érzem ,h ennyire nem kéne,de nem mondhatom neki (vagy igen?!) ,hogy elég lesz már mert barátnőm van és nem akarok zűrt...(de talán nem is akarok neki ilyet mondani.) Jah. és még nemtudja ,h nekem barátnőm lenne :/ (VAN.)
  • Barnabyka
    #8
    2napja jöttünk össze...(szerdán)..de a másik csak egy (talán túlságosan is) nagyon jó barátként vesz részt az életemben.De már aztis mondták nekem ,hogy ezt csak megpróbálom magammal elhitetni..
  • ba32107
    #9
    Ez a barát dilemma elég szar tud lenni
  • Count Adyn
    #10
    Fiatal vagy még, fektesd meg mindet!
  • Barnabyka
    #11
    mert te olyan öreg vagy
    (bár lehet mondasz valamit)

    de részemről többről szól a dolog.
  • Neoncsoves
    #12
    SOS
    Segítség O Segítség
  • Count Adyn
    #13
    Én már bazi öreg vagyok, majd egy évtized + hozzád képest:D És még mindig a legelső barátnőmmel vagyok együtt hm majd 6 éve úristen :o:D Közösségi szájtokon a családi állapotot pl tolhatod is át "kapcsolatban" re, csakhogy valami építőt is hozzátegyek a témához:)
  • NessieGraf
    #14
    Szóval: van egy, akit barátnak tekintesz, holott lehet, hogy ő téged nem. A szex témában vagytok, ahogy jólesik, de hivatalosan nem a barátnőd. Eddig értem.

    A két napos dolgot nem értem. Két nappal ezelőtt összejöttél valakivel, akivel lehetett szex, de igazából kapcsolati szinten 0. Csak bejöttök egymásnak.

    Ez úgy sacc / kb. egy teljesen átlagos helyzet 18, esetleg 20 éves korig. Később már nem szokták ideologizálni. Aztán mikorra megérkezik egy valódi barátnő, vagy a barátról kiderül, hogy mégis több, akkor ezek a fogalmak rendeződnek maguktól.

    Szerintem ne görcsölj rajta feleslegesen. Ha egy lány bejövésre elvihető, az az ő dolga. Ha felébred ebből az állapotból, még nő is lehet. Ha nem...
  • Tigristank
    #15
    Ez elég szemét felfogás, nem csak a lányokra nézve, hanem úgy az összes többi fiatalra. Bár neki biztos jó lenne. :)
  • Tigristank
    #16
    Ez viszont nagyon szép dolog, sajnos manapság kevés ilyen emberről tudok, aki megmaradt az első párjánál.
  • Count Adyn
    #17
    Nem is mondtam komolyan teljesen:)
  • Tigristank
    #18
    Tudom, a szmájliból rájöttem. :D
  • Count Adyn
    #19
    De azért ha mai fejjel lehetnék 15 éves megint:DD
  • Tigristank
    #20
    Hát, én rengeteg dolgot csinálnék másként. :)
  • Tigristank
    #21
    Inkább másképp. :D
  • Count Adyn
    #22
    Bizony:)
    Egyébként a barátnőmmel úgy találkoztam anno, hogy a (fél)tesóm lagziján a menyasszonya unokatesóját mellém ültették
  • OPM
    #23
  • Barnabyka
    #24
    hát hallod ez is egy felfogás...most fogadni mernék ,h te is átéltélhasonlókat :))
  • sz4bolcs
    #25
    Két napja vagytok együtt, de végülis jól mennek a dolgok? Már két napja? :))
    Én nem tudom, hogy te jól érzed-e, szerintem addig nincs baj, amég nem akarsz a barátodtól szexet, illetve nem foglalkozol vele többet, mint a pároddal. Ha testvérek lennének, akkor az igazán izgi szituáció lenne.
  • Barnabyka
    #26
    óó az kéne még ,h a testvérem legyen ... :D

    De a húgommal jól kijövök és semmi extra:)
  • sz4bolcs
    #27
    "ha testvérek lennének" nem pedig "ha testvérek lennétek", Te! :D
  • passatgt
    #28
    jöjj össze a másik csajjal is, majd ha rájönnek, jöjj össze egy 3. csajjal

    probléma megoldva
  • NessieGraf
    #29
    Kijönne belőle egy-két mesedélután, hogy miket, de ilyet nemigen. Én ugyanis fiúsítva voltam az iskolákban, baráti körökben. Annyit meg lehetett belőle tanulni idejében: az alatt az egy két hónap alatt, mire bárkivel eljutottam a szexhez tisztázódtak az érzelmi, kapcsolati viszonyok.

    Úgyhogy ez a fiúsítás nagyon jó dolog volt. Bármikor mehettem meccsre meg sörözni, de kevesen szólnak be annak, akinek 5-10 "bátyja" mindig a közelben van. :D

    Ráadásul körelőnnyel pályáztam a hosszú távú kapcsolatokban, mert a bratyóktól tudtam: mit szeretnek a férfiak a vonzó megjelenésen és a szexen túl.
  • OrionHungary
    #30
    mi a probléma?
  • Lazarus
    #31
    Bazki, végigolvastam a topikot úgy hogy azthittem a "barátja" fiú... és csodálkoztam hogy mindenki ilyen jól fogadja a melegfrontot... na húztam aludni
  • Barnabyka
    #32
    Már ne is haragudj de az "analfabétizmus" megszólalt belőled-.-
    Ha elolvasod az első mondatomat a második hsz-ben szerintem kiderül a sexuális beállítottságom-.-


    Na és szerintem az én gondom lezárva..tegnap este 6-tól együtt voltam a barátnőmmel és azt hiszem minden a helyére került.

    Köszi skacok!
  • Hydroceph
    #33
    a "barátodra" hajts rá, másikat szard le
  • NessieGraf
    #34
  • Barnabyka
    #35
    remélem ez gúnyos taps^^ :))
  • Lazarus
    #36
    Ne vedd támadásnak, nem azért írtam. A hiba nyilvánvalóan az én készülékemben volt ;)
  • NessieGraf
    #37
    Én úgy olvastam, hogy aki a barátod, az is ellenkező nemű, mint te. Ha így van, akkor nem gúnyos. Ha rosszul olvastam, akkor igen, de a taps jelző mindenképp helyt áll.
  • Slayerboy
    #38
    "Amikor vele vagyok bármilyen helyzetben jól érzem magamat."
    És a másikkal nem? Mert azon kell elgondolkodnod, hogy melyik lánnyal érzed magad jobban ha vele vagy.
  • NessieGraf
    #39
    Igen ez jó gondolat. Mert ahogy a problémát olvastam az egyik ismerkedés a maga néhány napjával elég szűk területre korlátozódik. A másik lány meg elég sok életterületen partner.
  • Barnabyka
    #40
    Jól olvastad..mind a ketten ellenkező neműek(hozzám képest) (én: férfi , ők: nők)