83
általatok favorizált 2.VH-s játékok
  • hunbasser
    #1
    nem találtam ilyen topikot,és mivel én most keresek egy nagyon jó 2.vh-s játékot,ezért gondoltam nyitok egy topikot,hátha ti tudtok ajánlani valami jót. itt el lehet mondani,hogy kinek melyik a kedvence,miért,stb.

    anno ps-en nyomtam a medal of honor egyet,az valami iszonyat hangulatos játék volt akkoriban.

    nekem valami olyasmi kéne,ami nem a legújabb,mivel a gépem nem erőmű a ramom meg játékokhoz képest kevés is,nekem az sem baj,ha 2003-as,2004-es,csak jó legyen,tűrhető grafikával,hangulattal és persze ne legyen a játékban sok olyan,hogy ki kell menni a nyílt terepre és hentelni kelljen,inkább észjáték kellene.

    a konfigom: egy p4 3 ghz-es proci,512 mb ram és egy geforce 7300 gs 256 mb memóriás vga.
  • davidka003
    #2
    Call of Duty 1-2
  • w77d
    #3
    medal of honor warchest
  • Szabi84
    #4
    játékok 90% II. világhábórús, na jó kicsit sarkítottam
  • Szabi84
    #5
    Legjobb szerintem a Hidden and Dangerous! Ez észjátk tényleg, és nagyon szorakoztató és hangulatos!
  • hunbasser
    #6
    tudom,nagyon felkapott téma a 2.vh meg én is szeretem :)
  • BenderRodríguez
    #7
    Holocaust Tycoon
  • hunbasser
    #8
    ez az Alied Assault ugye? MOH anno nagyon tetszett ps-en,coddal sosem játszottam,haveromat láttam régen játszani a 2-vel,annyira nem fogott meg,meg most az 5 sem,mert az pont az a hentelős,ami nekem nem kell :D
  • Szabi84
    #9
  • hunbasser
    #10
    uhhhhhhh.....:D eléggé rasszisták meg betegek lehettek a készítők
  • motyodlee
    #11
    looooooooooooooooooooooooooooooool
  • Vaxi
    #12
    pffffff
  • trident
    #13



  • Buren
    #14
    Hearts of Iron II
  • tigeroo
    #15
    blitzkrieg, sudden strike
  • tigeroo
    #16
    nomeg a nagy kedvenc a return to castle wolfeinstein de csak ha nem zavar a nécik élőholt hadserege benne..amúgy korrekt kis FPS, csakhát jött a MOHAA :P
  • atomboy
    #17
    Day of Defeat-nal jobbat nemigen lattam...
  • McFrost
    #18
    Hidden and Dangerous 2 , Commandos- Striker Force
  • hunbasser
    #19
    mohaa-val meg codokkal az a bajom,hogy amcsi oldalon kell harcolni...német vagy olasz oldalon sokkal jobb lenne,de még francia vagy szovjet oldalon is,a lényeg annyi lenne,hogy az "igazi" résztvevők oldalán nyomjam,nem pedig egy másik kontinensen lévő "bepofátlankodó" szövetséges oldalán.
  • McFrost
    #20
    HD2 és C-SF is SAS
  • ForzaInter
    #21
    ja, én is német vagy olasz oldalon akarnák:D
  • ForzaInter
    #22
    az isten játék:D
  • Molnibalage
    #23
    Panzer General 1,2,3. (1995, 1997, 1999). Egyik sem mai darab.
  • DJ Skyline
    #24
    IL-2 Sturmovik / Forgotten Battles, Pacific Fighters, Medal of Honor játékok, CoD sorozat, BF 1942, igazából nincs kimondottan kedvenc. Commandos sorozat is jó. sok féle tetszik
  • Mersant
    #25
  • hunbasser
    #26
    hmm,jó sok játékot felsoroltatok,amit nagyon szépen köszönök :D de nagyjából átnézegettem őket,és mostmár tudom mi kell nekem:

    -fps
    -német vagy olasz oldalon harcolás
    -kevés hentelés,inkább taktikásabb játék és mint a moh 1-ben is nem nyílt téren harcolás,hanem pl hangulatos kis olasz vagy francia utcákban,épületekben és olyan kellene,ahol sok olyan küldetés van,mint a medal of honor 1-ben.azért emlegetem ennyire,mert az a játék annyira megfogott anno a hangulatosságával meg a küldetéseivel,és ezért szeretnék most egy hasonlóval játszani.
  • McFrost
    #27
    Ilyen nincs
  • Buren
    #28
    A Red Orchestra taktikás, tudsz Némettel lenni, van rengeteg városi pálya, viszont csak multis. (torrentes verzióval no-go a mp ami amúgyse a legfrissebb verzió)
  • hunbasser
    #29
    akkor viszont vagy az általad említett játékok lesznek a nyerők vagy a mohaa.mindenesetre majd a cod2-t is kipróbálom haversrácnál.
  • McFrost
    #30
    Mind a kettő inkább taktikai fps, mintsem hentelős.
  • underclass hero
    #31
    Vagy esetleg még a Brothers in Arms jöhet szóba, vágülis inkább első 2 része, ami kevésbé árkádos, a 3. az már inkább az...
    RTH30
  • SZilaJMaGGoT
    #32
    Pedig a Red Orchestra keményen veri, a DOD az csak egy CS II vh-s köntösben...
  • Muki100
    #33
    World War II online
  • Mersant
    #34
    a Red Orchestra a legjobb, szand ra karacsonykor azt a kis lovet, nem fogod megbanni ;)

  • bujcsik555
    #35
    Legjobb singlebe a Commandos Strike Force. nem csak lőni kell, hanem gondolkodni, taktikázni is.

    multiba cod 2
  • Attiska
    #36
    Ha körökre osztott, akkor John Tiller's Campaign Series. Ez a West Front, East Front, Rising Sun, plusz az összes kiegészítő gyűjteményes kiadása. Régi cucc, de szerintem a legjobb II. vh-s körökre osztott stratégia.

    Valamint ott a Combat Mission trilógia is. Az is körökre osztott, de egy picitmás, mint az átlag. Mondjuk inkább hardcore stratégáknak való,mert pl. a tankok esetében a páncél Brinell keménységi fokával is számol.
  • Attiska
    #37
    Ez a Holocaust Tycoon amolyan UL, soha senki nem látta a játékot, csak képek keringenek róla.
  • SZilaJMaGGoT
    #38
    Nembiztos h jól futna a gépén... :/
  • SZilaJMaGGoT
    #39
    Bár source gamek azért egészen gyenge gépeken is jól mutatnak... :/
  • tigeroo
    #40
    hú tényleg combat mission!

    a magyar katonáknak magyar szinkront adtak:) mekkora flash volt! :)