5
  • CaptainRumi
    #1
    Hát én személy szerint sem a rendező személyének sem az íróknak nem örülök...
    de remélem összehoznak egy méltó filmet a comichoz
  • xido
    #2
    Ugyan tényleg jó nevű mind a rendező,mind az író..de ifjúsági kategóriában..ehhez a projecthez komolyabbak kellenének,de drukkolok
  • atiat
    #3
    Elképzelem a történetet: Egy csapat jenki katona betéved egy spájzba és átkerül nácilandbe ahol elbújva él egy néhány amerikai még az erdőben, a gonosz fehér (boszorkány) vörös koponya üldözi őket, nagy csata, előhívják a semmiből amerika (oroszlánt) kapitányt, győznek, end... Nah komolyra fordítva a szót most ezen fog igazából múlni az avengers film mert ha ez nem lesz sikeresakkor vszínüleg hagyják az egészet a fenébe...
  • berserk87
    #4
    Joe Johnston az egyike kedvenc rendezőimnek, szóval ő mindenképpen jó választás volt. Az írókról még nem vagyok túl jó véleménnyel(eddig nem sok forgatókönyvet írtak és azok se voltak annyira jók szerintem), de azt hiszem, hogy itt végre bebizonyítják, hogy nem hiába ők kapták ezt a nemes feladatot.
    Johnston több olyan filmet is rendezett melyek nagyon a szívemhez nőttek pl. A drágám a kölykök összementek vagy a Jumanji.
  • Aldo Moro
    #5
    Törölj, te szerencsétlen.