258
Az élet a világmindenség meg minden.
  • Fürtös
    #1
    A topic mottoja:
    Attol,hogy ember vagyok még lehetek boldog?
  • gercse
    #2
    huhhh
  • Seth
    #3
    42
  • Fürtös
    #4
    Szép estét/derüs hajnalt!
    Ilyet sem csináltam még, nyitottem egy topicot.
    Mi célbol?
    Kiváncsi vagyok mások véleményére:
    Hová tart az emberiség?
    Ugy élünk ahogyan kéne?
    Boldogok vagyunk?
    Lehetünk-e egyáltalán boldogok?
    Különben is mi a boldogság?
    Jo irányba halad-e az emberiség?
    Ilyen és ehez hasonlo dolgokorol folyhat a beszélgetés.
  • Fürtös
    #5
    de gyorsak vagyunk:D
  • Fürtös
    #6
    Nos akkor kezdjünk bele:
    Hajnalok hajnalán mikor felébredek és elindulok ujjab derüs napomra,Mit láthatok?
    Emberek rohannak,emberek telefonálnak,vásárolnak,azon agyalnak hogyan fog telni a mai nap:D
    Emberek-ök?
    És ha igen vajon élnek-e valojában?Boldogok-e?
    Vagy csak bábok,bábok amelyeket irányitanak a médiával?
    Akik hamis értékek után kutatnak?
  • Kicsikiraly
    #7
    az alcím alapján azt gondoltam hogy végre valami rendes topik? de aztán látom hogy csak egy kocsisgabor klón :( mellesleg 42, de ezt sajnos lelőtték már.
  • OrioN the S
    #8
    igen
    nem
    igen
    igen
  • Fürtös
    #9
    Mit gondoltok?Hogyan kellene élni?
    Szerintetek mi a siker titka,és mi maga a siker?
  • Hegi90
    #10
    nem érted kocsisgábor topikjait. ugyhogy fail.

    ja és egy /facepalm, ha már el szlengesedtünk :D
  • kocsisgabor9999
    #11
    kocsisgabor klón? O_o ez érdekes.
  • kocsisgabor9999
    #12
    Mi bajod van a világszemléletemmel? Esetleg nem egyezik az átlag birkáéval? Bocsi.
  • Fürtös
    #13
    Ki az a Kocsis Gábor?
  • kocsisgabor9999
    #14
    Végre egy hasonló felvilágosodott ember hegi mellett. Örülök neki, hogy mások is gondolkodnak ilyen dolgokon. Egyébként a boldogságot nem a pénzel fogjuk megvenni. ;)
  • kocsisgabor9999
    #15
    ÉN. Nézz be a topikjaimba. :D
  • OrioN the S
    #16
    az a baj ,hogy amint boldog lesz az ember egybol jon valami ami elcseszi az egeszet. boldogsag? amikor emberek azzal probaljak boldogga tenni a masikat ,hogy pl. vesznek neki valamit? az csak rogtonzott boldogsag.. lehet mas orszagban lehet ,de itt szvsz nem lehetsz boldog ,ert nem engedik. ragodsz mikor milyen csekk jon... ragodsz esetleg a parkapcsolatodon... ragodsz a munkahelyeden ,hogy semmi kedved ehhez.. hat nem tudom :\ en szemely szerint megprobalok azal boldog lenni amim van es egyutt elni a problemaimmal. ugyanis maskepp nem megy. neha sikerul es nagyon derus vagy egesz nap.. neha meg ugy erzem ,hogy kifizetem csak valaki lepjen meg ,hogy legyen valami oromom azon a napon.

    nagyon sokat tudnek meg beszelni errol ,de epp eszek :D
  • Fürtös
    #17
    Na jo hamar megtaláltam a bizonyitékot arra,hogy az emberiség vloban erösen közelit a csödhöz...
    Waren fiam élö példa vagy rá...
    Értelmes hozzászolást nem irtál csak kritikát...
    Nem gondolod,hogy feleslegesen koptatod az ujjacskáidat a billentyüzeten?
  • kocsisgabor9999
    #18
    Hagyjad a VIP felhasználókat. Azt hiszik: van pár csillag a nevük mellett, és ők a bölcsek.
  • OrioN the S
    #19
    bocsi ,ha van hiba.. gyorsan irtam ^^
  • kocsisgabor9999
    #20
    Meg nagyokosok.
  • kocsisgabor9999
    #21
    Még egy normális ember. :P
  • Fürtös
    #22
    Miért nem mer senki változtatni ezeken a dolgokon?
    Nem jo a munkád? Miért nem forditasz hátat neki?
    Semmi kedved ehez? akkor miért csinálod?
    Talán azért mert ránk van eröszakolva egy világnézet mely szerint nem lehet ellenvetésünk,nem lehet véleményünk?
  • kocsisgabor9999
    #23
    Bizony! Ma a média nevel. :P
  • kocsisgabor9999
    #24
    "Ezért működik a rendszer" Mondá egy jó barátom. ;) Az emberek teljesen elvannak butítva, zombiként élik mindennapjaikat, és egész életüket birkaként élik le... :(
  • Fürtös
    #25
    Manapság a média ugyanaz mint régen a vallás volt...
    Kell valami amivel ezt a sok droidot irányitani lehet...
  • Fürtös
    #26
    Rendszer?müködik????
  • OrioN the S
    #27
    azert ,mert hatat forditok neki es azon kapom magam ,hogy jon a felszolitas ;) eleg kockazatos. kaptam mas ajanlatot ,de azt is csak januar-februarban hasznalom ki. lehet velemenye mindenkinek.. csak sok az olyan aki leszarja mas velemenyet ^^

    csinalhatsz barmit.. ha nem vagy fejes vagy esetleg gazdag csaladbol valo ,akkor szopoka. persze vannak kivetelek es nagy akaraterovel rendelkezok akik elernek szep dolgokat. de akkor is az van ,hogy erosebb kutya baszik :) a kis emberek meg elkapjak a lepattanot.
  • tigeroo
    #28
    fú ezilyen betépős topic?:D
  • kocsisgabor9999
    #29
    A népbutító rendszer működik. Az "emberek" kaphatók a moslékra. ;)
  • Fürtös
    #30
    Elgondolkoztatok már azon hogy milyen ez a rendszer?és hogy hogyan müködik?
    Nem politikai dolgokra gondolok hanem ugy általában a világra...
    Müködö rendszer?
    Miböl lesz nyugdijjad?
    Meg sem éljük,miböl lenne ha napi 12 orát melozol de csak 4 orában vagy bejelentve?
  • kocsisgabor9999
    #31
    Ott kell hagyni a munkahelyet, ennyi.
  • kocsisgabor9999
    #32
    Nem muszáj itt maradnod ezen a dögtelepen. Menj el Thaiföldre, és légy buddhista. Meglátod boldog leszel.
  • somdav95
    #33
    És mi lenne akkor ha nem azon gondolkoztok hogy mások mit csinálnak, hanem leszarnátok az egészet? Na jó hogy ne csak hülyeséget írjak. Szóval itt az én szemléletem: Az emberekbe sok a stressz, és rengetegen azon aggódnak hogy kitudják-e fizetni a rezsit, gyereküknek tudják-e biztosítani ami az igényei a pulyának. Nem hiszem hogy ezen emberek valamilyen értékek után kutatnának, örülnek hogy megtudnak élni. Ezt mondom én 13 éves fejjel... Látom szüleimet mennyit dolgoznak azért hogy megtudják nekem adni, amit én kérek néha. Nekik úgy látszik ez az élet céljuk, hogy nekem mindent megtudjanak adni, és hogy minnél jobb életszínvonalunk legyen. Ha hüleségnek tartjátok amit írtam nyugodtan írjátok le
  • Fürtös
    #34
    Na persze jön a felszlitás...
    El is érkeztünk az igazi témához...
    Csak egy kérdés:
    Ennek ellenére nem lehet belevágni?Én hszem,mig kezed lábad ép addig bárhol a világon életben maradsz és el tudsz érni dolgokat...
  • kocsisgabor9999
    #35
    1. A szeretetet nem ajándékokban kéne kifejezni, hanem törődésben. (Ez ma nagy probléma)
    2. Életszínvonal? Mit számít ha boldogtalan az ember?
    3. Még fiatal vagy, de gondolkozhatsz ezeken a dolgokon. :)
  • OrioN the S
    #36
    de! bele lehet vagni es bele is fogok csak az odebb van. amint eszembejutnak a terveim ,azok is eszembe jutnak ami miatt nem lesz konnyu sot.. lehet ,hogy kudarcot vallok es tonkre megy az eletem. barmi lehetseges ,de bele kell vagni ,mert mivan ,ha megis osszejon.
  • Fürtös
    #37
    Somda95 egyáltalán nem hülyeség... Söt büszke lehetszt magadra,hogy ennyi idösen ezt igy látod!
    De az sem jo dolog ha csak arrol szol az életük hogy güriznak a pénzért,hogy a gyerekeket fel tudják nevelni...
    Csak közben azt felejtik el,hogy egy gyerekkel néha le kell ülni beszélgetni,néha meg kell kérdezni az életröl és ugy általában mint szülönek nagyon nagy felelössége,hogy valami egészséges világképet alakitson ki gyermekében...
    Mit gondoltok miért van ez a rengetek normálatlan fiatal?
  • Hegi90
    #38
    na. azért ne általánosítsunk -.-
  • kocsisgabor9999
    #39
    Az idióta szülők miatt.
  • kocsisgabor9999
    #40
    Nem így gondoltam, csak néhányan azt hiszik.